Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Czech Republic (cze)

Flag cze
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Memoriál Františka Říhy 3 ročník 3 Minuten
2O pohár města Klatov B 16 Minuten
3O pohár města Klatov A 16 Minuten
41. Open Bohumín 2018 - "A" Krajský přebor MKŠS, Okresní přebor OŠS Karviná 1 Uren 33 Min.
5Bohnické úterky - Hodinovky jaro 2018 2 Uren 28 Min.
642. VELKÁ CENA LITVÍNOVA 3 Uren 26 Min.
7Jarní Kobylisy B 2018 5 Uren 40 Min.
8Teplice Open 2018 International Chess Tournament (Regional Chess Championship of Ústí nad Labem) 5 Uren 47 Min.
943. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open A 5 Uren 50 Min.
1043. Přebor města Vsetína 4.-11.7.2018 Open B 5 Uren 55 Min.
11Školní přebor ZŠ U Sýpek v šachu 9 Uren 13 Min.
12Konopiště Garden Chess Open 2018 10 Uren 14 Min.
13Šachový král Postoloprt 2018 - VIII. ročník 10 Uren 55 Min.
14Varnsdorfský maraton v rapid šachu 13 Uren 35 Min.
1517. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT Benešov 9. 6. 2018 14 Uren 41 Min.
16Turnaj v RAPIDšachu Rakovník 20 Uren 48 Min.
17Krajský přebor jednotlivců ŠSPK 2018 23 Uren 30 Min.
18Přebor ŠK Praha 4 - Memoriál V.Holuba 1 Dagen
19O putovní pohár 2018 1 Dagen
20Prostějovská šachová liga 6. turnaj 2018 1 Dagen
21Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 1.A 1 Dagen 1 Uren
22Veletržní turnaj 2018 A 1 Dagen 2 Uren
23Přebor ZŠJG - kategorie 3 - 5. až 9. třída 1 Dagen 6 Uren
24Přebor ZŠJG - kategorie 1 - 1. až 2. třída 1 Dagen 6 Uren
25Přebor ZŠJG - kategorie 2 - 3. až 4. třída 1 Dagen 6 Uren
26Regionální soutěž SŠS - skupina B 1 Dagen 10 Uren
27Krajský přebor mládeže Kategorie H10 + D10 (1 postupující na MČech) 1 Dagen 13 Uren
28Krajské tréninkové šachové soustředění 2018 1 Dagen 22 Uren
29Praha-Memoriál Věry Menčíkové-204. VC ŠK DP Praha Rapid Open, 10.06.2018 Muzeum MHD - Vozovna Střešovice 1 Dagen 23 Uren
30Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 3.B 2 Dagen 3 Uren
31Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 3.A 2 Dagen 3 Uren
32Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 2.B 2 Dagen 3 Uren
33Jarní klasifikační turnaj š.o. Praga 2018 skupina 2.A 2 Dagen 3 Uren
34/Devátý šachový turnaj ze seriálu šachových turnajů ve Vyškově 2017/2018 2 Dagen 5 Uren
35ŠSPK_KP v rapid šachu_mladší 2 Dagen 9 Uren
36Nominační turnaj pro Šachovou olympiádu 2 Dagen 10 Uren
3715. ročník Rejfířova memoriálu = přebor Prahy jednotlivců 2018 2 Dagen 10 Uren
38ŠSPK_KP v rapid šachu_starsi 2 Dagen 11 Uren
3926. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018, Grand Prix ČR - Open „A“, rapid šach, seriál Grand Prix ČR v rapid šachu 2017-18 3 Dagen
40Memoriál Ing. Josefa Vozáka 2018 3 Dagen
41Strážský rapid 2018 24. ročník 3 Dagen 4 Uren
42Finále KP mládeže do 16 let PDŠS 2017/18 3 Dagen 6 Uren
43Finále KP mládeže do 14 let PDŠS 2017/18 3 Dagen 6 Uren
44Finále KP mládeže do 12 let PDŠS 2017/18 3 Dagen 6 Uren
45Finále KP mládeže do 10 let PDŠS 2017/18 3 Dagen 6 Uren
46Strážský žákovský rapid 3 Dagen 7 Uren
47Krajský přebor ŠSLK do 8 let 3 Dagen 7 Uren
487. ročník memoriálu Jiřího Zajíce - Valašské Meziříčí 20.5.2018 3 Dagen 7 Uren
4926. ročník Šachového festivalu Ústí n. L. 2018 Open bleskový turnaj 3 Dagen 7 Uren
50Krajský přebor mládeže 2018 JčŠS v PŠ - H18 3 Dagen 7 Uren