Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Azerbaijan (aze)

Flag aze
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 02-06 İYUN 2018 6 Uren 31 Min.
2AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 6 Uren 32 Min.
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 6 Uren 32 Min.
4AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR (HƏR BAZAR) 27 may 2018 14:30 6 Uren 35 Min.
5 I dərəcə almaq uğrunda TRİM-nin Nəsimi Rayon açıq birinciliyi 6 Uren 55 Min.
6I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyası- 8 Uren 6 Min.
7HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 55 Min.
8HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 55 Min.
9HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 55 Min.
10HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 55 Min.
11HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 56 Min.
12HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 8 Uren 56 Min.
1326 - 30 may 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 9 Uren 26 Min.
14Chessland III dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 9 Uren 29 Min.
15Chessland IV dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 9 Uren 36 Min.
1601 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 12 Uren 36 Min.
1701 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 12 Uren 36 Min.
1815 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında Beynəlxalq reytinqli uşaq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 12 Uren 36 Min.
19HİRŞDK: I dərəcə uğrunda 2001 - 2011-ci il təvəllüdlü yeniyetmələr arasında şahmat yarışı. 09-17 iyun 13 Uren 41 Min.
20Elfim Günəşli Rapid turnir 10+5 san 1 Dagen 7 Uren
21Gilan Chess Tournament - May 2018 1 Dagen 10 Uren
22Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş Sınaq turniri 24-28 may 2018 saat 13:00 1 Dagen 13 Uren
23Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 14:00 1 Dagen 13 Uren
24Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 15:00 1 Dagen 13 Uren
25TEMPO 19-05-2018 RSK 2 Dagen 6 Uren
26"Hər şənbə" tempoturnir-Sumqayıt 2 Dagen 8 Uren
27UCAR MAYI BLİTS TURNİRİ 2 Dagen 10 Uren
28AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR 20.05.2018 15:30 2 Dagen 13 Uren
29Elfim Günəşli II dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 3 Dagen 7 Uren
30Elfim Günəşli III dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 3 Dagen 7 Uren
31Banklar arasında şəxsi-komanda birinciliyi /Bakı, 14.05-18.05.2018 3 Dagen 11 Uren
32Quba Tempo-turnir 3 Dagen 13 Uren
33Resublika gunune hesr olunmush derece yarishi ABC Kids tedris merkezi 4 Dagen 4 Uren
34Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 4 Dagen 14 Uren
3524-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 4 Dagen 16 Uren
3624-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 4 Dagen 16 Uren
3724-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 may Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 4 Dagen 16 Uren
38Baku Summer Blitz 7 july 2018 5 Dagen 4 Uren
39Baku Summer Rapid 30 june 2018 5 Dagen 4 Uren
40Ümumtəhsil məktəblərinin müəllimləri arasında ümummilli lider H.Əliyevin anadan olmasının 95-ci ildönümünə həsr olunmuş şahmat yarışı. 5 Dagen 10 Uren
41Ucar şəhər 6 nomrəli məktəbin pilot şahmat siniflərinin şəxsi birinciliyi 5 Dagen 14 Uren
421 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2011-Sumqayıt 6 Dagen 4 Uren
431 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2012-Sumqayıt 6 Dagen 5 Uren
4424-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Dagen 8 Uren
4524-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Dagen 8 Uren
4624-28 May 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Dagen 8 Uren
47Baku Summer Open 1-8 july 2018 6 Dagen 14 Uren
48Elfim Günəşli Rapid turnir 10 dəq +5 saniyə 8 Dagen 7 Uren
49Elfim Günəşli "İlk 10 yerə mükafat" II derece 8 Dagen 14 Uren
50Elfim Günəşli " İlk 10 yerə mükafat " III dərəcə yarışı 8 Dagen 14 Uren