Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Israel (ISR)

Flag ISR
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1 Herzliya Championship Haim Kandelshine Memorial 2017 A 15 Uren 33 Min.
2Herzliya Championship Haim Kandelshine Memorial 2017 B 15 Uren 35 Min.
3Blitz ASA Tel-Aviv - 23.10.2017 16 Uren 50 Min.
4אליפות מועדון ירושחמט מעל מד כושר 2000 1 Dagen 3 Uren
5אליפות ירושחמט פתיחת עד 1700 1 Dagen 3 Uren
6 2017 תחרות פתיחת עונה ווסק - אשקלון 1 Dagen 16 Uren
7Beer Sheva Club Championship 2017 B 1 Dagen 16 Uren
8Green Village Blitz Championship 2 Dagen 7 Uren
9Kfar Saba Autumn 2017 2 Dagen 23 Uren
10Kfar Saba autumn 1400 2 Dagen 23 Uren
11שמינית גמר אליפות ישראל לבוגרים 3 Dagen 3 Uren
12Ashdod chess shampionchip tournament 2017 3 Dagen 4 Uren
13תחרות בשח-קלאסי עד 1700 לשנת 2017 3 Dagen 4 Uren
14Kiryat Ono Autumn 2017 3 Dagen 5 Uren
15Nat. Ch. 1-8 final 2017 Kiryat Ono 4 Dagen 2 Uren
16שמינית גמר אליפות ישראל 2017, ירושחמט 4 Dagen 3 Uren
17Beer Sheva Club Championship 2017 A 8 Dagen 16 Uren
18Herzliya Sukkkot Juniors Rapid 2017 9 Dagen 22 Uren
19pokteam sun and moon tornument 10 Dagen 17 Uren
20אליפות סוכות 2017 -בין 1300 ל1500 10 Dagen 23 Uren
21אליפות סוכות 2017 כיתות ב וכיתות ג 10 Dagen 23 Uren
22תחרות סוכות לנוער הרצליה כתות ד ומעלה 13.10.17 10 Dagen 23 Uren
23תחרות סוכות ילדים גן-ג הרצליה 13.10.17 10 Dagen 23 Uren
24תחרות בנות סוכות הרצליה 13.10.17 10 Dagen 23 Uren
25אליפות סוכות 2017 -עד 1300 11 Dagen
26אליפות סוכות 2017 -לחובבים וחובבות 11 Dagen 6 Uren
27אליפות סוכות 2017 מעל 1500 11 Dagen 6 Uren
28אליפות סוכות 2017 -כיתות ד ומעלה 12 Dagen 9 Uren
29אליפות סוכות לנוער 2017 גן חובה וא 12 Dagen 9 Uren
30תחרויות אקטיבי שמחת תורה 11.10.17 לזכר ארז לבנון בראשל"צ משנית ב 13 Dagen
31תחרויות אקטיבי שמחת תורה 11.10.17 לזכר ארז לבנון בראשל"צ משנית א 13 Dagen
32תחרויות אקטיבי שמחת תורה 11.10.17 לזכר ארז לבנון בראשל"צ ראשית 13 Dagen
33Kiryat Ono Sukkot 2017 rapid 19 Dagen 22 Uren
34סוכות 2000 19 Dagen 23 Uren
35סוכות עד 1450 2017 19 Dagen 23 Uren
36אליפות ראש השנה עד 1450 2017 32 Dagen 4 Uren
37אליפות ראש השנה עד 2000 לשנת 2017 33 Dagen 23 Uren
38אליפות ראש השנה עד 1600 ל2017 33 Dagen 23 Uren
39תחרות ילדי כיתות ב-ג ראשון לציון 16.09.17 36 Dagen 23 Uren
40תחרות ילדי גן-א ראשון לציון 16.09.17 36 Dagen 23 Uren
41תחרות ילדים בעלי מד כושר 1200-1500 ראשון לציון 16.9.17 36 Dagen 23 Uren
42Summer tournament of Kfar Saba 2017 38 Dagen 4 Uren
433rd Avner Hadar Memorial Tel Aviv rapid championship 38 Dagen 22 Uren
44Jeruchess Rapid september 2017 39 Dagen 13 Uren
45אליפות המועדון פתיחת עונה מעל 2000 41 Dagen 5 Uren
46Jeruchess Rapid september 2017 41 Dagen 22 Uren
47שמינית גמר אליפות הארץ בשוהם 47 Dagen
48אליפות פתיחת עונה בזק-ירושחמט ספטמבר 2017 49 Dagen 17 Uren
49Herzliya Summer Festival 2017 Open A 56 Dagen 12 Uren
50Herzliya Summer Festival 2017 Open B 56 Dagen 12 Uren
Advertisement