Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: England (ENG)

Flag ENG
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
157th Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 4 Uren 5 Min.
257th Hampstead: Under 2200 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 4 Uren 20 Min.
357th Hampstead: Under 135 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 4 Uren 31 Min.
417th 4NCL Congress Minor 5 Uren 37 Min.
517th 4NCL Congress Major 5 Uren 44 Min.
617th 4NCL Congress Minor 6 Uren
717th 4NCL Congress Open 6 Uren
8Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Amateurs B 6 Uren 36 Min.
9Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Amateurs A 6 Uren 36 Min.
10Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Masters 6 Uren 37 Min.
113rd Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP D 3m +2s per game 12 Uren 12 Min.
123rd Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP C 3m +2s per game 12 Uren 28 Min.
133rd Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP A 3m +2s per game 12 Uren 46 Min.
143rd Brainstormchess FIDE BLITZ GROUP B 3m +2s per game 13 Uren
15Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Challengers B 13 Uren 39 Min.
16Tradewise Gibraltar Chess Festival 2018 - Challengers A 13 Uren 41 Min.
172nd Somerset New Year Congress Major Tournament - Under 175 1 Dagen 13 Uren
18Edgware Gambits Junior Chess Club Spring Term 2018 1 Dagen 14 Uren
1910th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Minor [GREEN NUMBERS] at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 1 Dagen 14 Uren
2010th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Open [BLACK NUMBERS] at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 1 Dagen 14 Uren
2110th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Major Under 160 [BLUE NUMBERS] at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 1 Dagen 14 Uren
22Northern Junior Championship 2018 Under 18 5 Dagen 12 Uren
23Northern Junior Championship 2018 Under 14 5 Dagen 12 Uren
24Northern Junior Championship 2018 Under 16 5 Dagen 12 Uren
25Northern Junior Championship 2018 Under 12 5 Dagen 12 Uren
26Northern Junior Championship 2018 Under 10 5 Dagen 12 Uren
27Northern Junior Championship 2018 Under 9 5 Dagen 12 Uren
28Northern Junior Championship 2018 Under 8 5 Dagen 12 Uren
29Northern Junior Championship 2018 Under 11 5 Dagen 12 Uren
30EPSCA Rapidplay Under 11 5 Dagen 13 Uren
31EPSCA Rapidplay Under 10 5 Dagen 13 Uren
32EPSCA Rapidplay Under 9 5 Dagen 13 Uren
332018 Kenilworth Open Under 11 6 Dagen 8 Uren
342018 Kenilworth Open Under 18 6 Dagen 8 Uren
352018 Kenilworth Open Under 11 Minor 6 Dagen 8 Uren
362018 Kenilworth Open Under 18 Minor 6 Dagen 8 Uren
37Test test 7 Dagen 13 Uren
38Cambridgeshire Chess Championship 2017-18 7 Dagen 14 Uren
39Northumberland County Championship Zollner 2017-18 10 Dagen 15 Uren
40Northumberland County Championship Gilroy 2017-18 10 Dagen 15 Uren
41Northumberland County Championship Sell 2017-18 10 Dagen 15 Uren
42Hastings International Chess Congress: Weekend Open 13 Dagen 6 Uren
43Hastings International Chess Congress: Weekend Intermediate 13 Dagen 7 Uren
44Hastings International Chess Congress: Weekend U130 13 Dagen 7 Uren
45Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Dagen 7 Uren
46Golders Green Rapidplay: FIDE Open Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Dagen 7 Uren
47Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Dagen 7 Uren
48Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Dagen 7 Uren
49Golders Green Rapidplay: My "First" Tournament / ECF Under 80 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 14 Dagen 7 Uren
50Hendon First Thursday Blitz - every month on the First Thursday! 14 Dagen 8 Uren