Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: England (ENG)

Flag ENG
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1ICCD 5th Deaf Chess Olympiad - Blitz 1 Uren 33 Min.
2ICCD 18th Deaf Chess Olympiad - Womens Team 3 Uren 5 Min.
3ICCD 18th Deaf Chess Olympiad - Open Team 3 Uren 9 Min.
415th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Minor at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 5 Uren 52 Min.
515th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Major Under 160 at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 5 Uren 57 Min.
615th Muswell Hill Weekday Rapidplay: Open at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR 6 Uren 1 Min.
719th 4NCL Congress Major 17 Uren 38 Min.
819th 4NCL Congress Open 18 Uren 51 Min.
92018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 12 18 Uren 54 Min.
102018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 15-18 18 Uren 55 Min.
112018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 13 18 Uren 57 Min.
122018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 10 Girls 18 Uren 58 Min.
1319th 4NCL Congress Minor 18 Uren 59 Min.
142018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 11 Boys Group A 19 Uren 5 Min.
152018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 14 19 Uren 6 Min.
162018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 8 Girls 19 Uren 7 Min.
172018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 9 Girls 19 Uren 16 Min.
182018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 11 Boys Group B 19 Uren 20 Min.
192018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 7 Girls 19 Uren 20 Min.
202018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 11 Girls 19 Uren 25 Min.
21ICCD 5th Deaf Chess Olympiad - Open Individual 23 Uren 40 Min.
222018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 9 Boys Group B 1 Dagen 18 Uren
232018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 10 Boys Group B 1 Dagen 18 Uren
242018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 8 Boys 1 Dagen 19 Uren
252018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 10 Boys Group A 1 Dagen 19 Uren
262018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 7 Boys 1 Dagen 19 Uren
272018 UK Chess Challenge Northern Gigafinal Under 9 Boys Group A 1 Dagen 19 Uren
28Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 1 Dagen 19 Uren
29Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 1 Dagen 19 Uren
30Golders Green Rapidplay: FIDE Open Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 1 Dagen 19 Uren
31Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 1 Dagen 19 Uren
32Golders Green Rapidplay: My "First" Tournament / ECF Under 80 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 1 Dagen 21 Uren
33ECF National Schools under 11 2018 2 Dagen 16 Uren
34ICCD 18th Deaf Chess Olympiad - Open Team 2 Dagen 23 Uren
35Rugeley Chess Club: Summer Rapidplay 5 Dagen 1 Uren
361st Peter Poobalasingam Celebration Competition 5 Dagen 16 Uren
37ICCD 5th Deaf Chess Olympiad - Blitz 6 Dagen 16 Uren
386th Kings Place Festival: Under ECF 85 [St Pancras Room] 90 York Way, London N1 9AG 7 Dagen 5 Uren
392018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 9 Girls 7 Dagen 15 Uren
402018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 11 Boys Group A 7 Dagen 18 Uren
412018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 14 7 Dagen 18 Uren
422018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 13 7 Dagen 18 Uren
432018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 15-18 7 Dagen 18 Uren
442018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 8 Girls 7 Dagen 18 Uren
452018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 12 7 Dagen 18 Uren
462018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 10 Girls 7 Dagen 18 Uren
472018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 11 Girls 7 Dagen 18 Uren
482018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 11 Boys Group B 7 Dagen 18 Uren
492018 UK Chess Challenge Midlands Gigafinal Under 7 Girls 7 Dagen 18 Uren
50Graeme Thomson Memorial 2018 Open 7 Dagen 19 Uren