Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Ecuador (ECU)

Flag ECU
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA U-1800 8 Uren 47 Min.
2IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA U08 8 Uren 51 Min.
3IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA U10 10 Uren 22 Min.
4IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIAS U14 Y U12 10 Uren 28 Min.
5IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA U06 11 Uren 6 Min.
6IRT COLEGIO AMERICANO 2018 CATEGORIA OPEN 11 Uren 8 Min.
7II Circuito II parada Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 3 Dagen 10 Uren
8XIII JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2018 BLITZ ABSOLUTO 4 Dagen 10 Uren
9XIII JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2018 BLITZ CATEGORIA DAMAS 4 Dagen 10 Uren
10XIII JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2018 CATEGORIA ABSOLUTA 4 Dagen 16 Uren
11XIII JUEGOS NACIONALES DE MENORES 2018 CATEGORIA DAMAS 4 Dagen 17 Uren
12II Circuito I Parada Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 5 Dagen 11 Uren
13Torneo Bolivar Ocampo Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 10 Dagen 9 Uren
14I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA ABSOLUTA 14 Dagen 14 Uren
15I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 10 14 Dagen 15 Uren
16I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 08 14 Dagen 15 Uren
17I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 14 14 Dagen 16 Uren
18III COPA LA SALLE CATEGORIA U18 ABSOLUTA 16 Dagen 8 Uren
19III COPA LA SALLE CATEGORIA U14 ABSOLUTA 16 Dagen 8 Uren
20III COPA LA SALLE CATEGORIA U12 FEMENINA 16 Dagen 8 Uren
21III COPA LA SALLE CATEGORIA U12 VARONES 16 Dagen 8 Uren
22III COPA LA SALLE CATEGORIA U10 FEMENINA 16 Dagen 8 Uren
23III COPA LA SALLE CATEGORIA U08 VARONES 16 Dagen 8 Uren
24Final Circuito I Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 16 Dagen 12 Uren
25I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 08 16 Dagen 13 Uren
26I CAMPEONATO DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA SUB 10 16 Dagen 13 Uren
27I TORNEO OPEN DE AJEDREZ CIUDAD DE PINAS CATEGORIA ABSOLUTA 16 Dagen 13 Uren
28Torneo "Cristal Falconi" Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 16 Dagen 17 Uren
29III COPA LA SALLE CATEGORIA U08 FEMENINA 17 Dagen 8 Uren
30III COPA LA SALLE CATEGORIA U10 VARONES 19 Dagen 6 Uren
31Torneo del sabado 22 Dagen 17 Uren
32Circuito de Ajedrez III Parada Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 23 Dagen 12 Uren
33Torneo Circuito Septiembre II Parada Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 29 Dagen 22 Uren
34X TORNEO INTERNACIONAL ABIERTO POR EQUIPOS "CIUDAD DE MACAS" 2018" ABSOLUTA 34 Dagen 16 Uren
35X TORNEO INTERNACIONAL ABIERTO POR EQUIPOS "CIUDAD DE MACAS" 2018" MENORES 35 Dagen 14 Uren
36X OPEN INTERNACIONAL POR EQUIPOS DE AJEDREZ MACAS 2018 CATEGORIA SUB 10 35 Dagen 16 Uren
37X OPEN INTERNACIONAL POR EQUIPOS DE AJEDREZ MACAS 2018 CATEGORIA SUB 8 35 Dagen 16 Uren
38X OPEN INTERNACIONAL POR EQUIPOS DE AJEDREZ MACAS 2018 CATEGORIA SUB 12 35 Dagen 16 Uren
39X TORNEO INTERNACIONAL ABIERTO POR EQUIPOS "CIUDAD DE MACAS" 2018 ABSOLUTA 36 Dagen 20 Uren
40I Torneo intercional ´´Ibarra ciudad blanca" Abierta BLITZ 42 Dagen 12 Uren
41I Torneo intercional ´´Ibarra ciudad blanca" Nv 42 Dagen 18 Uren
42I Torneo intercional ´´Ibarra ciudad blanca" Abierta 42 Dagen 19 Uren
43II TORNEO BLITZ FEDEGUAYAS CATEGORIA OPEN 49 Dagen 6 Uren
44TORNEO DE ENTRENAMIENTO 51 Dagen 11 Uren
45Torneo Katerine Casanova Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 52 Dagen 10 Uren
46IRT U10 Salinas 2018 53 Dagen 16 Uren
47IRT U14 Salinas 2018 55 Dagen 15 Uren
48IRT U1800 Salinas 2018 56 Dagen 11 Uren
49IRT Open Salinas 2018 56 Dagen 11 Uren
50Torneo Grupo A Escuela Nacional (Cesar Ruiz) 59 Dagen 10 Uren