Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Croatia (CRO)

Flag CRO
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Međunarodni rapid turnir GUNJA 2018., Gunja, 20.10.2018. 0 Minuten
2Međunarodni kadetski rapid turnir GUNJA 2018., Gunja, 20.10.2018. 26 Minuten
37. Memorijalni turnir "Nereo Butković" 1 Uren 49 Min.
4CHESS TOUR “FOUR SEASONS” - FM turnir 12 Uren 40 Min.
5International Open Tournament "24th Open BOŠNJACI" 2019 13 Uren 6 Min.
6III. Memorijalni turnir " Vukovar - Srebrenica " 16 Uren 18 Min.
7Brzopotezni turnir Lav 5/8 1 Dagen 4 Uren
8Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 07 (drugi dio sezone) 1 Dagen 16 Uren
9ZŠS Brzopotezni turnir 25 2018 3 Dagen 15 Uren
103. Hrvatska liga zapad 2018. 4 Dagen 3 Uren
11Pojedinačni kadetski turnir " Sport Fest Poreč 2018 " 4 Dagen 16 Uren
12Treće otvoreno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 20 godina 5 Dagen
13Treće otvoreno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 16 godina 5 Dagen
14Treće otvoreno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina 5 Dagen
152. Hrvatska liga zapad 2018. 5 Dagen 3 Uren
16Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za veterane Malinska, 4-9.11.2018. 5 Dagen 6 Uren
17DOBAR ZRAK 2018 - PP Medvednica 5 Dagen 13 Uren
18LUKOVO18 5 Dagen 20 Uren
194. Hrvatska liga zapad 2018. 5 Dagen 20 Uren
204.A HŠL ŠZŽI 2018. 5 Dagen 21 Uren
212.HŠL ŠZŽI 2018. 5 Dagen 21 Uren
22Maslina je neobrana - 12. turnir ŠK Novi Zagreb za 2018. 5 Dagen 22 Uren
23Gospodar listopada 2018. 5 Dagen 23 Uren
24II. HRVATSKA LIGA JUG 5 Dagen 23 Uren
25Izlućno za POREČ 2018. 5 Dagen 23 Uren
26Amatersko prvenstvo ŠK Aer - Svjetski dan KOPB 2018. 6 Dagen 15 Uren
27Marija Bistrica 2018 6 Dagen 15 Uren
28Marija Bistrica 2018 kadeti 6 Dagen 15 Uren
29II juniorska liga centar 6 Dagen 16 Uren
30Pojedinačno prvenstvo učenika srednjih škola Varaždinske županije 2018/19 1.turnir 6 Dagen 23 Uren
31Memorijalni turnir "Plešnik - Smoljanović", Bauerova 21, petak 12.10. u 17:45 7 Dagen 12 Uren
32Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2018/19 VIŠI RAZREDI - 1.turnir 7 Dagen 16 Uren
33Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2018/19 NIŽI RAZREDI - 1.turnir 7 Dagen 16 Uren
34Simultana produkcija velemajstora Alojzija Jankovića povodom Sport Festa 2018. godine 7 Dagen 20 Uren
35Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 06 (drugi dio sezone) 8 Dagen 16 Uren
36 V liga centar 8 Dagen 18 Uren
37 2nd International Chess Amateur Tournament " Valamar Open Rabac 2019 " 10 Dagen 13 Uren
38ZŠS Brzopotezni turnir 24 2018 10 Dagen 15 Uren
394.B HŠL ŠZŽI 2018. 10 Dagen 20 Uren
403.B HŠL ŠZŽI 2018. 10 Dagen 20 Uren
413.A HŠL ŠZŽI 2018. 10 Dagen 20 Uren
42Dan neovisnosti 2018.ŠKI HVIDRA-Brod,Slav. Brod 10.10.u 18,00 sati . 10 Dagen 22 Uren
43Šahovski turnir povodom Dana Neovisnosti 2018.HČZ B.p.ž 10 Dagen 22 Uren
44Ekipni šahovski turnir u čast Dana neovisnosti RH Špansko 2018 11 Dagen 20 Uren
45Pojedinačno veteransko prvenstvo Istarske županije za 2018. godinu 11 Dagen 22 Uren
46III B liga centar 11 Dagen 22 Uren
47 IV A liga centar 12 Dagen
482. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-15 12 Dagen
492. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-17 12 Dagen 1 Uren
502. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-13 12 Dagen 2 Uren