Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Fase prèvia de Veterans de Barcelona 2017 1 Uren 21 Min.
2PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE SEGON GRUP 20 Uren 22 Min.
3PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE 2017 PRIMER GRUP 20 Uren 24 Min.
4XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup C 1 Dagen 7 Uren
5XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup B (165443) 1 Dagen 7 Uren
6XXXV Torneig Open dEscacs de Martorell Grup A (165442) 1 Dagen 7 Uren
7IV TANCAT AMISTAT DE PREMIA DE MAR Torneig Tancat Subdividit en 3 grups de 10 jugadors 1 Dagen 13 Uren
8IX Obert d'escacs de base "Vila de Gràcia" 1 Dagen 14 Uren
9PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMECRES 1 Dagen 17 Uren
10PRIMER CAMPIONAT ESCOLA NAUSICA CURS 2017-18 SEGON GRUP 1 Dagen 17 Uren
11Institut Matadepera 1 Dagen 18 Uren
12VI Obert Escacs del Moianes 2017 (167224) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] 1 Dagen 23 Uren
13Paco Candel 3r-4t 2 Dagen
14Campionat Territorial del Baix Llobregat (170021) 2 Dagen 2 Uren
15Campionat Territorial del Barcelones (170020) 2 Dagen 2 Uren
16Campionat Absolut de Barcelona (170019) 2 Dagen 2 Uren
17I TORNEIG TARDOR GERUNDA 2 Dagen 13 Uren
18I TORNEIG TARDOR GERUNDA "OPEN" 2 Dagen 13 Uren
19II Open Club d'Escacs Barcelona 2 Dagen 13 Uren
20XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP A 2 Dagen 13 Uren
21XXXV TORNEIG OBERT D'ESCACS VILA DE CERDANYOLA 2017. GRUP B 2 Dagen 13 Uren
22XIX Torneig de Fires Infantil Sub12 2 Dagen 15 Uren
23XIX Torneig de Fires « Memorial Antoni Medinyà » 2 Dagen 15 Uren
24Campionat Individual Absolut de Girona (170032) 2 Dagen 17 Uren
25PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR 2017 ESCOLA THAU GRUP DIMARTS 2 Dagen 18 Uren
26XXXV Social Sant Martí 2017 2 Dagen 19 Uren
27PRIMER CAMPIONAT ESCOLA AURO CURS 2017-18 GRUP DILLUNS PETITS 3 Dagen 6 Uren
28PRIMER CAMPIONAT ESCOLAR CURS 2017-18 ESCOLA D'ESCACS DE BARCELONA GRUP DILLUNS 3 Dagen 6 Uren
29XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup A Code:165440 3 Dagen 14 Uren
30XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 3 Dagen 14 Uren
31XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup C 3 Dagen 14 Uren
32XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup D 3 Dagen 14 Uren
33ESCOLA AURÓ - 4t i 5è 3 Dagen 15 Uren
34COR MARIA SABASTIDA 3 Dagen 15 Uren
35PADRE DAMIAN - ESO 3 Dagen 15 Uren
36XXI Open Ideal Clave 3 Dagen 15 Uren
37PADRE DAMIAN - 4º, 5º I 6º 3 Dagen 16 Uren
38Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - II 3 Dagen 16 Uren
39Campionat Absolut Territorial de Lleida 2017 - I 3 Dagen 16 Uren
40 Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup B -170026- 4 Dagen
41Campionat Absolut de Tarragona 2017 Grup A -170025- 4 Dagen
42III Tancat Sant Boi 2017 Grup A -Norma MC- Event code 168143 4 Dagen 14 Uren
43III Tancat Sant Boi 2017 Grup D -ELO < 1800 SUB12 Event code 168146 5 Dagen 12 Uren
44III Tancat Sant Boi 2017 Grup C -ELO < 1750- Event code 168145 5 Dagen 12 Uren
45III Tancat Sant Boi 2017 Grup B -ELO 1750 a 2150- Event code 168144 5 Dagen 12 Uren
46Campionat de Catalunya per equips d'edats 2017 - sub16 5 Dagen 18 Uren
47Campionat de Catalunya per equips d'edats 2017 - sub18 5 Dagen 18 Uren
48Campionat de Catalunya per equips d'edats 2017 - sub12 5 Dagen 18 Uren
49Campionat de Catalunya per equips d'edats 2017 - sub14 5 Dagen 18 Uren
50Campionat de Catalunya per equips d'edats 2017 - sub10 5 Dagen 18 Uren
Advertisement