Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Catalonia (CAT)

Flag CAT
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Festa Major de Gràcia 34 Minuten
2XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Ronçana D 1 Uren 7 Min.
3XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana Grup B Code:165441 1 Uren 21 Min.
4III Torneig d'Escacs Llampec "Festa Major de Platja d'Aro" 1 Uren 29 Min.
5XVIII Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "C" 2 Uren 20 Min.
6XI Obert d´Escacs Santa Eulalia de Roncana grup A Code:165440 2 Uren 27 Min.
7XIX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group A Code 159826 2 Uren 54 Min.
8XVIII Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "B" 2 Uren 56 Min.
9XVIII Obert Internacional d'Escacs de Figueres "Miquel Mas" GRUPO "A" 3 Uren 12 Min.
10XIX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group B Code 163481 3 Uren 13 Min.
11I Torneig Obert Internacional de Sant Adria Besós cod.161072 3 Uren 14 Min.
12I Torneig Obert Internacional de Sant Adria Besós-code 162868-Grup "B" 3 Uren 26 Min.
13XIX Open Internacional d'escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta Group C Code 163482 3 Uren 49 Min.
14Campionat Infantil Escacs Amposta 2017 Torneig per festes majors 2017 3 Uren 51 Min.
15XLIII Obert Internacional Ciutat de Badalona 163554 -Memorial Miquel Castella 5 Uren 21 Min.
16III Tancat Sant Boi 2017 Grup A 5 Uren 32 Min.
171r Torneig d'Escacs Pontos "Sub 12" 7 Uren 50 Min.
181r Torneig d'Escacs Pontos "El Chiringuito de Jack" 7 Uren 50 Min.
19CLASSIC DE RAPIDES AMPOSTA 2017 11 Uren 26 Min.
20III Torneig de Ràpides Memorial Joan Duran 13 Uren 47 Min.
21VITORNEIG ESCACS CLUB ESPORTIU SANT MIQUEL 1 Dagen 1 Uren
22XI Torneig Escacs Santa Pau 1 Dagen 4 Uren
23X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP C 2 Dagen 10 Uren
24X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP B 2 Dagen 10 Uren
25I Llampec Palma d'Ebre 3 Dagen 6 Uren
26V Campionat Territorial d'Escacs Actius de Girona 2017 " Actius Figueres" 3 Dagen 9 Uren
27IV Torneig LLAMPEC Memorial Pere Coromines 2017 - L'HOSPITALET DE L'INFANT 4 Dagen 2 Uren
28X Torneig Internacional d'Escacs Ciutat de Sabadell 2017- GRUP A 5 Dagen 12 Uren
29XII OBERT D’ESCACS SANTA EUGÈNIA DE TER 154130 6 Dagen 6 Uren
30 XXVIl Obert Internacional d'Escacs La Pobla de Lillet 2017 B DEL 1 AL 9 DE AGOSTO 7 Dagen 9 Uren
31XXVIl Obert Internacional d'Escacs La Pobla de Lillet 2017 A DEL 1 DE AGOSTO A 9 7 Dagen 9 Uren
32FESTA MAJOR GARRIGUELLA OPEN 7 Dagen 9 Uren
33V Memorial Jordi Casellas 8 Dagen 13 Uren
34IV Torneig Escolar d'Escacs de Cervera 9 Dagen 10 Uren
35Campionat Ràpides Estiu Vallfogona 2017 9 Dagen 15 Uren
36I Open Escacs Actius de Puigpelat 10 Dagen 3 Uren
37Social Rapides 2017 Gerunda 10 Dagen 7 Uren
38XX LLAMPEC FESTES MAJORS MASDENVERGE 10 Dagen 13 Uren
39II Torneig d'Escacs Rapids VILA-RODONA - 2017 10 Dagen 22 Uren
40VI LLAMPEC SANTA EUGÈNIA DE TER 11 Dagen 3 Uren
41VI Actius Santa Eugènia de Ter "Circuit Gironi" 11 Dagen 9 Uren
42VI LLAMPEC SANTA EUGÈNIA DE TER 11 Dagen 23 Uren
43Llampec de l'Escola d'Escacs d'Osona 13 Dagen 1 Uren
44XVIII OBERT INTERNACIONAL D´ESCACS " CIUTAT D´OLOT " 164673 14 Dagen 12 Uren
45XV Obert Internacional "Ciutat de Cervera" 15 Dagen 12 Uren
46XI Obert Santa Eulalia de Ronçana 2017 C 15 Dagen 16 Uren
47III CAMPIONAT D’EDATS 16 Dagen 10 Uren
48VII Torneig de Festa Major 18 Dagen 10 Uren
49XIX Obert Internacional Sant Marti 2017 Grup B (event code 159828) 19 Dagen 10 Uren
50XIX Obert Internacional Sant Marti 2017 Grup A (event code 159827) 19 Dagen 10 Uren
Advertisement