Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Bolivia (BOL)

Flag BOL
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Campeonato Nacional Sub-16 Absoluto 3 Dagen 15 Uren
2Campeonato Nacional Sub-16 Femenino 3 Dagen 15 Uren
3Torneo Departamental Final IRT "Primera Superior ADALP 2017" 13 Dagen 6 Uren
4Campeonato Nacional Sub-20 Absoluto 2017 17 Dagen 17 Uren
5Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-10 - Gestión 2017 Categoría Femenina 17 Dagen 18 Uren
6Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-10 - Gestión 2017 Categoría Absoluta 17 Dagen 18 Uren
7Campeonato Nacional Sub-20 Femenino 2017 17 Dagen 19 Uren
8IRT- PUMA PUNKU MAGISTRAL 18 Dagen 10 Uren
9IRT- PUMA PUNKU OPEN 18 Dagen 10 Uren
10IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 18 25 Dagen 12 Uren
11IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 16 ABSOLUTO 25 Dagen 12 Uren
12IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 14 DAMAS 25 Dagen 12 Uren
13IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 14 ABSOLUTO 25 Dagen 12 Uren
14IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 12 DAMAS 25 Dagen 12 Uren
15IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 12 ABSOLUTO 25 Dagen 12 Uren
16IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 10 DAMAS 25 Dagen 12 Uren
17IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 8 ABSOLUTO 25 Dagen 12 Uren
18IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 10 ABSOLUTO 25 Dagen 12 Uren
19IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 8 DAMAS 25 Dagen 12 Uren
20IV FESTIVAL DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ ADALP 2017 CATEGORIA SUB 06 VARONES 25 Dagen 12 Uren
21CAMPEONATO CLASIFICATORIO SUB 10 - EL ALTO 2017 32 Dagen 17 Uren
221er. CLASIFICATORIO NACIONAL MAYORES ABSOLUTO 2017 Sucre-Bolivia 38 Dagen 17 Uren
23TORNEO IRT ¨APERTURA 2017¨ AJEDREZ ACTIVO 45 Dagen 17 Uren
242do Torneo Local Apertura Villa Montes 04-02-2017 53 Dagen 18 Uren
251er Torneo Local Apertura Villa Montes 28-01-2017 53 Dagen 18 Uren
26Torneo Departamental IRT "Primera Categoria ADALP 2017" 54 Dagen 6 Uren
27IRT "Memorial Prof. Alberto Portal Rojas" 59 Dagen 17 Uren
28TORNEO DEPARTAMENTAL IRT SEGUNDA CATEGORIA SEGUNDA VERSION ADALP2017 70 Dagen 7 Uren
29IRT ANBA - New Year 88 Dagen 17 Uren
30TORNEO DEPARTAMENTAL CERRADO IRT "SEGUNDA CATEGORIA ADALP 2016" 90 Dagen 5 Uren
31IRT FINAL DEPARTAMENTAL DE SANTA CRUZ 2016 90 Dagen 8 Uren
32TORNEO DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ "NAVIDEÑO ADALP 2016" 91 Dagen 7 Uren
33FINAL DEPARTAMENTAL CBBA 2016 95 Dagen 17 Uren
341 OPEN NAVIDAD EL ALTO 96 Dagen 12 Uren
35IRT "Don Trebejo" 2016 97 Dagen 12 Uren
362DO CAMPEONATO INTERMUNICIPAL POR EQUIPOS 102 Dagen 8 Uren
37Final Campeonato Clausura Villa Montes - Bolivia 102 Dagen 17 Uren
38Torneo Local Campeonato Clausura Villa Montes 26-11-16 102 Dagen 20 Uren
39TORNEO DEPARTAMENTAL DE BLITZ "87 ANIVERSARIO ADALP 2016" 106 Dagen 8 Uren
40TORNEO DEPARTAMENTAL 1RA CATEGORIA GESTION 2016 106 Dagen 9 Uren
41Campeonato Nacional de Ajedrez Blitz 2016 108 Dagen 17 Uren
42Campeonato Nacional de Ajedrez Activo 2016 109 Dagen 9 Uren
43IRT DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO DE SANTA CRUZ 2016 112 Dagen 7 Uren
44XV Torneo Internacional "Raices del Chaco" 2016 *** Promocional Sub-12 *** 115 Dagen 17 Uren
45XV Torneo Internacional "Raíces del Chaco" 2016 *** Promocional Sub-10 *** 115 Dagen 17 Uren
46XV Torneo Internacional "Raices del Chaco" 2016 *** Promocional Sub-08 *** 115 Dagen 17 Uren
47XV Torneo Internacional "Raíces del Chaco" *** Libre (Abierto) *** 115 Dagen 17 Uren
48XV Torneo Internacional "Raíces del Chaco" 2016-Blitz 116 Dagen 7 Uren
491er IRT KARAPANZA Sucre-Bolivia 122 Dagen 17 Uren
50Torneo Local Campeonato Clausura Villa Montes 26-11-16 123 Dagen 18 Uren
Advertisement