Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Bolivia (BOL)

Flag BOL
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1TORNEO DEPARTAMENTAL DE 1RA CATEGORIA COCHABAMBA 2018 5 Uren 13 Min.
2IRT November Rain Sucre 1 Dagen 5 Uren
3TORNEO NACIONAL IRT "GRAN MAMORÈ" 2 Dagen 10 Uren
4IRT "Batalla de Suipacha" 2 Dagen 15 Uren
5Fecha 17 Torneo Blitz ANBA CBBA (10/11/2018) 3 Dagen 8 Uren
61er Torneo mes de Noviembre Infantiles ANBA-CBBA (10/11/2018) 3 Dagen 13 Uren
7III CAMPEONATO INTERCLUBES Y ESCUELAS DE AJEDREZ 2018 9 Dagen 9 Uren
8Torneo "Cuna de Valientes y Tumba de Tiranos" - ADALP 9 Dagen 15 Uren
9IX Juegos Deportivos Estudiantiles Plurinacionales "Presidente Evo" Nivel Secundario - Blitz 10 Dagen 6 Uren
10IX Juegos Deportivos Estudiantiles Plurinacionales "Presidente Evo" Nivel Secundario - 3ª Fase Categoría Damas 10 Dagen 8 Uren
11IX Juegos Deportivos Estudiantiles Plurinacionales "Presidente Evo" Nivel Secundario - 3ª Fase Categoría Varones 10 Dagen 9 Uren
122 DO CLASIFICATORIO 12 Dagen 11 Uren
13IV TORNEO IRT DE ALTO RENDIMIENTO 16 Dagen 12 Uren
14Fecha 17 Torneo Blitz ANBA CBBA (27/10/2018) 17 Dagen 7 Uren
154to Torneo mes de Octubre Infantiles ANBA-CBBA (27/10/2018) 17 Dagen 8 Uren
16TONREO DE CUARTA CATEGORIA SEGUNDA VERSION 19 Dagen 2 Uren
17Torneo de Ajedrez Abierto Municipio Entre Rios 22 Dagen 11 Uren
18VI Torneo "Fundación de Tarija" - Memorial MF Anibal Aparicio 23 Dagen 13 Uren
19VI Torneo "Fundación de Tarija" - Memorial MF Anibal Aparicio * Sub-12 * 23 Dagen 13 Uren
20VI Torneo "Fundación de Tarija" - Memorial MF Anibal Aparicio * Sub-10 * 23 Dagen 13 Uren
21VI Torneo "Fundación de Tarija" - Memorial MF Anibal Aparicio * Sub-08 Absoluto * 23 Dagen 13 Uren
22VI Torneo "Fundación de Tarija" - Memorial MF Aníbal Aparicio * Sub-08 Femenino * 23 Dagen 13 Uren
23VI Torneo "Fundación de Tarija" - Memorial MF Anibal Aparicio * Blitz Internacional * 23 Dagen 13 Uren
24Fecha 16 Torneo Blitz ANBA CBBA (20/10/2018) 24 Dagen 6 Uren
25Torneo Adalp Cuarta Categoria 2018 27 Dagen 2 Uren
26V Torneo Interprovincial de Ajedrez Categoría Sub 8 - Absoluto 29 Dagen 13 Uren
27V Torneo Interprovincial de Ajedrez Categoría Sub 8 - Femenino 29 Dagen 13 Uren
28V Torneo Interprovincial de Ajedrez Categoría Sub 12 - Absoluto 29 Dagen 13 Uren
29V Torneo Interprovincial de Ajedrez Categoría Sub 12 - Femenino 29 Dagen 13 Uren
30V Torneo Interprovincial de Ajedrez Categoría Sub 16 - Absoluto 29 Dagen 13 Uren
31V Torneo Interprovincial de Ajedrez Categoría Sub 16 - Femenino 29 Dagen 13 Uren
32V Torneo Interprovincial de Ajedrez Categoría Mayores - Absoluto 29 Dagen 13 Uren
33V Torneo Interprovincial de Ajedrez Categoría Mayores - Femenino 29 Dagen 13 Uren
34Fecha 14 Torneo Blitz ANBA CBBA. 31 Dagen 7 Uren
35TORNEO CERRADO CLASIFICATORIO Academia Departamental "TORRE FUERTE" 32 Dagen 6 Uren
36Fecha 14 Torneo Blitz ANBA CBBA. 35 Dagen 6 Uren
37III TORNEO IRT DE ALTO RENDIMIENTO ACADEMIA DEPARTAMENTAL DE AJEDREZ "TORRE FUERTE" 36 Dagen 11 Uren
38JUEGOS ESTUDIANTILES PLURINACIONALES PRESIDENTE EVO SECUNDARIA DAMAS 2018 POTOSI 40 Dagen 8 Uren
39JUEGOS ESTUDIANTILES PLURINACIONALES PRESIDENTE EVO SECUNDRIA ABSOLU 2018 POTOSI 40 Dagen 9 Uren
40TORNEO BLITZ V FESTIVAL DE AJEDREZ CATEGORIAS IMPARES 44 Dagen 14 Uren
41V FESTIVAL NACIONAL DE AJEDREZ SUB-09 ABSOLUTO 44 Dagen 14 Uren
42V FESTIVAL NACIONAL DE AJEDREZ SUB-13 ABSOLUTO 44 Dagen 14 Uren
43V FESTIVAL NACIONAL DE AJEDREZ SUB-11 ABSOLUTO 44 Dagen 14 Uren
44V FESTIVAL NACIONAL DE AJEDREZ SUB-15-17 ABSOLUTO 44 Dagen 14 Uren
45V FESTIVAL NACIONAL DE AJEDREZ SUB-13 - 15- 17 FEMENINO 44 Dagen 14 Uren
46V FESTIVAL NACIONAL DE AJEDREZ SUB-09 - 11 FEMENINO 44 Dagen 14 Uren
47V FESTIVAL NACIONAL DE AJEDREZ SUB-07 ABSOLUTO 44 Dagen 14 Uren
48V FESTIVAL NACIONAL DE AJEDREZ SUB-07 FEMENINO 44 Dagen 14 Uren
49Fecha 13 del Torneo Clausura Blitz ANBA-CBBA (29/09/2018) 45 Dagen 7 Uren
503er Torneo mes de Septiembre Infantiles ANBA-CBBA (29/09/2018) 45 Dagen 12 Uren