Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
1Elfim Tempo turnir "HƏR ŞƏNBƏ" 1 Minuten
2AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- III DƏRƏCƏ 19 - 25 avqust 2017 8 Minuten
3ELFIM "İUN" Ustalığa Namizəd üzrə beynəlxalq və milli reytinq turniri 1 Uren 22 Min.
4Elfim Tempo turnir "HƏR BAZAR" 1 Uren 27 Min.
5Azerbaijan Chess Championship 2017, Men Preliminary Tournament 1 Uren 37 Min.
6AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- IV DƏRƏCƏ 19-25 avqust 2017 2 Uren 36 Min.
7Rapid reytinq turniri 27.08.2017 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 3 Uren 45 Min.
8Republic Chess Club, RAPID Tournament 31 August 2017 15 Uren 16 Min.
9White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 U14 Rating tournament (Under 1499 ) 01 - 08 September 2017 15 Uren 24 Min.
10White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 BLITZ 9 September 2017 15 Uren 49 Min.
11White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 U10 Children rating tournament 01 - 08 September 2017 15 Uren 51 Min.
12White Rook Chess Club, International Summer Festive 2017 Open A (Over 1500) 01 - 08 September 2017 16 Uren 1 Min.
13Chess Cafe Blitz 18 avqust 2017 16 Uren 44 Min.
14AĞ TOP Şahmat Klubu Təsnifat turniri -- II DƏRƏCƏ 19-25 avqust 2017 17 Uren 2 Min.
15Yay tempoturniri-Sumqayıt 17 Uren 31 Min.
16Azerbaijan Chess Championship 2017 Woman Preliminary Tournament 18 Uren 51 Min.
171 dərəcə Turniri. Elfim 12-08-2017 B qrupu 20 Uren 49 Min.
181 dərəcə Turniri. A qrupu Elfim 12-08-2017 22 Uren 52 Min.
19Azerbaijan Chess Championship 2017 Woman Preliminary Tournament 3 Dagen 19 Uren
20Azerbaijan Chess Championship 2017, Men Preliminary Tournament 3 Dagen 20 Uren
2127.08.2017 Rapid reytinq turniri Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 4 Dagen 2 Uren
22Qurtuluş Gününə həsr olunmuş təsnifat turniri(I dərəcə)- Sumqayıt 4 Dagen 15 Uren
23Elfim Tempo turnir 5 Dagen 17 Uren
24TEMPO 12-08-2017 RSK 6 Dagen 17 Uren
25Elfim Nərimanov filialı II dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 6 Dagen 18 Uren
26Tempo-turnir (Sumqayıt) 6 Dagen 20 Uren
271 dərəcə Turniri. Elfim 12-08-2017 7 Dagen 18 Uren
28Elfim Nərimanov filialı III dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 8 Dagen 1 Uren
29RAMchess - Aslanov - Memorial Open Blits tournament (10 august 2017) 8 Dagen 3 Uren
30RAMchess - Aslanov - Memorial Open Rapid tournament (09 august 2017) 8 Dagen 3 Uren
31RAMchess - Aslanov - Memorial Open Classic tournament (02-08 august 2017) 8 Dagen 3 Uren
32Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 9 Dagen
33Aslanov Memorial GM -Summer masters 2017 Caspian hotel,Baku, 1-10 August 9 Dagen 19 Uren
3402-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 3cü dərəcə təsnifat turniri 10 Dagen 1 Uren
3502-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 2ci dərəcə təsnifat turniri 10 Dagen 2 Uren
36Elfim Tempo turnir 12 Dagen 18 Uren
3702-06 avqust 2017 ci il tarixində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında 4cü dərəcə təsnifat turniri 13 Dagen 1 Uren
38TEMPO 05-08-2017 RSK 13 Dagen 17 Uren
39Yay tempoturniri-Sumqayıt 14 Dagen 16 Uren
40Elfim Nərimanov filialı IV dərəcə turniri Elfim "İlk 10 yerə mükafat" 17 Dagen 21 Uren
41Elfim Tempo turnir 19 Dagen 17 Uren
42RİOEUGŞM " Yay - 2017" təsnifat turniri II dərəcə uğrunda 25-31 iyul 2017-ci il 20 Dagen 22 Uren
43RİOEUGŞM YAY-2017 IV dərəcə uğrunda 21 Dagen
44RİOEUGŞM Yay-2017 III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 21 Dagen
45Yay tempoturniri-Sumqayıt 21 Dagen 4 Uren
46ASAN Xidmət Mərkəzinin I Şahmat Çempionatı 25 Dagen 16 Uren
47Elfim Tempo turnir 26 Dagen 18 Uren
481 Dərəcə Turniri 15-23-07-2017 RŞK 26 Dagen 23 Uren
49TEMPO 22-07-2017 RSK 27 Dagen 17 Uren
50AZE Youth Chess Olympiad-2017 U-16 27 Dagen 19 Uren
Advertisement