Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
14№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 2 Uren 12 Min.
24№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 2 Uren 12 Min.
34№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 2 Uren 12 Min.
4Azerbaijan Chess Championship under 20 3 Uren 25 Min.
5Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 3 Uren 26 Min.
6Baku Summer Rapid 30 june 2018 3 Uren 39 Min.
7Baku Summer Blitz 7 july 2018 3 Uren 39 Min.
8Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 3 Uren 40 Min.
9White Rook Chess club RAPID rating tournament 17 June 2018 7 Uren 28 Min.
10ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 17 iyun 2018 15:00 7 Uren 47 Min.
11HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 13 Min.
12HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 13 Min.
13HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 13 Min.
14HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 13 Min.
15HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 8 Uren 14 Min.
16HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 8 Uren 14 Min.
174 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 10 Uren 36 Min.
184 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 10 Uren 36 Min.
193 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 10 Uren 37 Min.
2015-19 iyun 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 10 Uren 47 Min.
2115-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də ( Nərimanov filialı) 15 İyun -Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 10 Uren 48 Min.
2215-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) keçiriləcək 15 İyun - Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 10 Uren 48 Min.
2315 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 13 Uren 6 Min.
242 dərəcə Təsnifat turniri RŞK 13 Uren 39 Min.
25 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 14 Uren 2 Min.
26 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 14 Uren 2 Min.
27 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 14 Uren 2 Min.
28Baku Summer Open 1-8 july 2018 14 Uren 53 Min.
29AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ 21 iyun 15:30-da 1 Dagen 4 Uren
30Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - sınaq yarışı - 7 yaşadək 15 - 19 iyun 2018 - ci il 1 Dagen 12 Uren
31Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - IV dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 1 Dagen 12 Uren
32Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 1 Dagen 12 Uren
33Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 1 Dagen 12 Uren
34III Derece Yarışı ( 11-15 iyun ) ELFİM Şahmat Akademiyası Nərimanov filalı 2 Dagen 8 Uren
35AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 16-20 İYUN 2018 11:30 da 2 Dagen 10 Uren
36AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 16-20 İYUN 2018 10:00 da 2 Dagen 10 Uren
37AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 16-20 İYUN 2018 14:00 2 Dagen 10 Uren
38Elfim Günəşli Sınaq yarışı "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 2 Dagen 11 Uren
39Elfim Günəşli IV dərəcə "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 2 Dagen 11 Uren
40Elfim Günəşli III dərəcə "Yay Turniri " 19 - 23 Iyun 2018 2 Dagen 11 Uren
41AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 3 Dagen 9 Uren
42AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 3 Dagen 11 Uren
4324 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 3 Dagen 16 Uren
44Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 4 Dagen 5 Uren
45Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 4 Dagen 5 Uren
46Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 4 Dagen 6 Uren
47Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 4 Dagen 6 Uren
48"Təhsil" RİM - 15 iyun-Milli Qurtuluş gününə həsr olunmuş açıq Respublika Birinciliyi (1-ci dərəcə normativli) 4 Dagen 7 Uren
49IV Derece Yarışı ( 11-13 iyun ) ELFİM Şahmat Akademiyası- Nərimanov Filialı 4 Dagen 9 Uren
50 Sınaq Yarışı ELFİM Şahmat Akademiyası- Nərimanov filialı 4 Dagen 9 Uren