Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Slovakia (svk)

Flag svk
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D08 1 Ore 57 Min.
2Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D11 1 Ore 58 Min.
3M SR seniorov "50+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 2 Ore 29 Min.
4M SR seniorov "65+" 2018, Tatranské Matliare 26.5.-2.6.2018 2 Ore 38 Min.
5Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C14 3 Ore 20 Min.
6Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D14 3 Ore 22 Min.
7Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D11 3 Ore 22 Min.
8Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D08 3 Ore 22 Min.
9Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C14 3 Ore 23 Min.
10Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C11 3 Ore 23 Min.
11Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 3 Ore 24 Min.
12Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C11 3 Ore 24 Min.
13Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca C08 3 Ore 26 Min.
14GPX 2018 - D14 semifinále západ 3 Ore 56 Min.
15Semifinále GPX 2017/2018 STRED Čadca D14 4 Ore 9 Min.
16V4 Youth camp Liptov 2018 team tournament 4 Ore 18 Min.
17V4 Youth camp Liptov 2018 U15 tournament 4 Ore 19 Min.
18V4 Youth camp Liptov 2018 U11 tournament 4 Ore 19 Min.
19GPX 2018 - D08 semifinále západ 5 Ore 18 Min.
20GPX 2018 - C14 semifinále západ 5 Ore 27 Min.
21Turnaj 4clennych druzstiev 19. rocnik - Memorial Gusta Bielika. Povazske Podhradie 2018 - kapacita 32 druzstiev 9 Ore 9 Min.
22KYSUCKÝ POHÁR 2018 , FIDE Open Čadca 10 Ore 51 Min.
23European Union Youth Rapid Championship 2018 OPEN 12 Ore 22 Min.
24European Union Youth Rapid Championship 2018 U16 12 Ore 35 Min.
25European Union Youth Rapid Championship 2018 U14 12 Ore 37 Min.
26European Union Youth Rapid Championship 2018 U12 12 Ore 55 Min.
27European Union Youth Rapid Championship 2018 U08 12 Ore 59 Min.
28European Union Youth Rapid Championship 2018 U10 13 Ore 2 Min.
29European Union Youth Blitz Championship 2018 U12 16 Ore
30European Union Youth Blitz Championship 2018 OPEN 1 Giorni 5 Ore
31European Union Youth Blitz Championship 2018 U16 1 Giorni 5 Ore
3223. ročník Memoriálu Dr. Jozefa Federiča 1 Giorni 6 Ore
33GPX 2018 - D11 semifinále západ 1 Giorni 12 Ore
34Open Prievidza 2018 1 Giorni 16 Ore
35Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 2 Giorni 1 Ore
36Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 D08 2 Giorni 1 Ore
37Semifinale GPX v sachu mladeze VYCHOD Bardejov 2017/2018 C08 2 Giorni 1 Ore
38V4 OPEN Stiavnica 2018 - SVK_ch 2 Giorni 2 Ore
39GPX 2018 - C08 semifinále západ 2 Giorni 3 Ore
40Stredné školy okres Levice 2018 2 Giorni 6 Ore
41GPX 2018 - C11 semifinále západ 2 Giorni 11 Ore
42Šachový camp Fénix chess 2018 2 Giorni 15 Ore
43OPEN TRINOMIAL 2018 MOLDAVA 3 Giorni 5 Ore
44Majstrovstvá Slovenska v šachu amatérov 2018 (30.6.-3.7. Topoľčany) (FIDE Open rating max. 2199) 3 Giorni 6 Ore
45Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 6.jun 2018 3 Giorni 14 Ore
46Šachový camp Vesmírna rošáda 2018 3 Giorni 15 Ore
47Run and chess, Bratislava, 23.6.2018 4 Giorni 1 Ore
48VI. ročník OPEN REINTER 2018 4 Giorni 9 Ore
49Otvorený bleskový turnaj počas MSR v šachu amatérov Topoľčany, 01.07.2018 5 Giorni 3 Ore
50OPEN Tatry 2018, Tatranská Lomnica 30.9. – 7.10.2018 5 Giorni 12 Ore