Selezione della federazione    ECU Logo

Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Finland (fin)

Flag fin
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Pikashakin SM 2018 3 Giorni 2 Ore
2Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, A-ryhmä 4 Giorni 1 Ore
3Selokunkku-turnaussarja, 5. osakilpailu, B-ryhmä 4 Giorni 2 Ore
4KurVi 30v Juhlaturnaus 4 Giorni 4 Ore
5Kurikan koulushakki Festivaali A 6 Giorni 7 Ore
6Kurikan koulushakki Festivaali B 6 Giorni 7 Ore
7Käpylän mestaruus 2018 6 Giorni 21 Ore
8Lauttasaaren mestaruus 2018 LauttSSK 70 vuotta juhlaturnaus 14 Giorni 10 Ore
9Espoon ja Kauniaisten 3-4 lk lasten turnaus 16 Giorni 23 Ore
10Espoon ja Kauniaisten 1-2 lk lasten turnaus 16 Giorni 23 Ore
11EtVaS 2018 B 17 Giorni 23 Ore
12EtVaS 2018 C 18 Giorni 1 Ore
13EtVaS 2018 A 18 Giorni 2 Ore
14Espoon ja Kauniaisten yläkoulujen ja lukion turnaus 19 Giorni 3 Ore
15Espoon ja Kauniaisten eskareiden turnaus 19 Giorni 3 Ore
16Espoon ja Kauniaisten 5-6 lk lasten turnaus 19 Giorni 3 Ore
17Oulun nopean shakin mestaruus 19 Giorni 4 Ore
1840.Kalakukkoturnaus 2018 (C-ryhmä) 23 Giorni 11 Ore
1940.Kalakukkoturnaus 2018 (D-ryhmä) 23 Giorni 11 Ore
2040.Kalakukkoturnaus 2018 (A-ryhmä) 28.-29.4. 25 Giorni 2 Ore
2140. Kalakukkoturnaus 2018 (B-ryhmä) 25 Giorni 3 Ore
22Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, B-ryhmä 26 Giorni 1 Ore
23Selokunkku-turnaussarja, 4. osakilpailu, A-ryhmä 26 Giorni 1 Ore
24Työväentalosarjan 2. osakilpailu 26 Giorni 4 Ore
25Turun turnajaiset A-ryhmä 26 Giorni 5 Ore
26Turun turnajaiset F-ryhmä 26 Giorni 7 Ore
27Turun turnajaiset E-ryhmä 26 Giorni 7 Ore
28Turun turnajaiset C-ryhmä 26 Giorni 7 Ore
29Turun turnajaiset B-ryhmä 26 Giorni 7 Ore
30Turun turnajaiset D-ryhmä 26 Giorni 7 Ore
31Ekenäs Öppna Mästerskap 2018, 15 + 15 min. 27 Giorni 22 Ore
32KäpSK:n rap 6/2018 27 Giorni 23 Ore
33Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 1-3 30 Giorni 6 Ore
34Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 4-6 32 Giorni 3 Ore
35Pääkaupunkiseudun koulujoukkueiden avoin mestaruus 2018 Luokat 1-3 32 Giorni 3 Ore
36Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, luokat 4-6 33 Giorni 3 Ore
37Tampereen seudun koulujoukkuemestaruus, yläkoulut 33 Giorni 4 Ore
38HSL vartit C-ryhmä, 2018 34 Giorni 23 Ore
39HSL_vartit_B_2018 35 Giorni 4 Ore
40Raseborgs 8. skolschacksturnering - Raaseporin 8. koulushakkiturnaus 18.04.2018 36 Giorni 7 Ore
41HSL vartit A-ryhmä, (2018) 38 Giorni 6 Ore
42Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 1-3 39 Giorni 1 Ore
43Koulujoukkueiden SM-kilpailut, jatkokoulut 39 Giorni 1 Ore
44Koulujoukkueiden SM-kilpailut, luokat 4-6 39 Giorni 1 Ore
45Koulujoukkueiden SM-kilpailut, yläkoulut 39 Giorni 6 Ore
46FordStore shakkiturnaus B-ryhmä 40 Giorni 4 Ore
47FordStore shakkiturnaus A-ryhmä 40 Giorni 4 Ore
48Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 10.04.2018 43 Giorni 23 Ore
49HSL vartit M-ryhmä (2018) 44 Giorni 22 Ore
50Akaan viikonlopputurnaus 7-8.4.2018 46 Giorni 3 Ore