Selezione della federazione    ECU Logo

Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Estonia (est)

Flag est
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Paul Kerese tänava VIII maleturniir - noored 14 Ore 46 Min.
2Paul Kerese tänava VIII maleturniir 14 Ore 46 Min.
3Tartu Kevad 2018 B 2 Giorni 11 Ore
4VII Wabaduse kohviku handicup välkturniir 5 Giorni
5Estonian Girls U10 Championships 5 Giorni 20 Ore
6Estonian Youth U10 Championships 5 Giorni 20 Ore
7Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K. Ilyumzhinov Cup’s - 2018 Tallinn 5 Giorni 20 Ore
8Estonian Youth U16 Chess Championships 5 Giorni 20 Ore
9Estonian Girls U16 Chess Championships 5 Giorni 20 Ore
10SELL Games 2018 - Chess 6 Giorni 19 Ore
11Estonia 100 Youth Chess Series VII: C-Tournament 12 Giorni 19 Ore
12Estonia 100 Youth Chess Series VII: B-Tournament 12 Giorni 19 Ore
13Estonia 100 Youth Chess Series VII: A-Tournament 12 Giorni 19 Ore
14Värska Originaal 2018 13 Giorni 17 Ore
15Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 C turniir 13 Giorni 20 Ore
16Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 B turniir 13 Giorni 20 Ore
17Laagri Kooli lahtised meistrivõistlused males 2018 A turniir 13 Giorni 20 Ore
18Estonian Youth U8 Chess Championships 19 Giorni 20 Ore
19Estonian Youth U14 Chess Championships 19 Giorni 20 Ore
20Estonian Girls U8 Chess Championships 19 Giorni 20 Ore
21Estonian Girls U14 Chess Championships 19 Giorni 21 Ore
22Estonian and U20 championships 2018 24 Giorni 18 Ore
23Estonian Women and U20 Girls Championships 2018 24 Giorni 19 Ore
24Estonia 100 Youth Chess Series VI: C-Tournament 26 Giorni 19 Ore
25Estonia 100 Youth Chess Series VI: B-Tournament 26 Giorni 19 Ore
26Estonia 100 Youth Chess Series VI: A-Tournament 26 Giorni 20 Ore
2719th Lembit Oll Memorial Tournament 34 Giorni 18 Ore
28Estonia 100 Youth Chess Series V: C-Tournament 41 Giorni 18 Ore
29Estonia 100 Youth Chess Series V: B-Tournament 41 Giorni 19 Ore
30Estonia 100 Youth Chess Series V: A-Tournament 41 Giorni 19 Ore
31Kristiine Open 2018 48 Giorni 18 Ore
32Ratsu Karikas (Reitinguga) 49 Giorni 14 Ore
33Ratsu karikas (III-VII klass) 49 Giorni 14 Ore
34Ratsu karikas (I-II klass) 49 Giorni 14 Ore
35Ratsu karikas (Tüdrukud) 49 Giorni 14 Ore
36Estonian Girls U18 Chess Championships 53 Giorni 17 Ore
37Estonian Youth U12 Chess Championships 53 Giorni 18 Ore
38Estonian Youth U18 Chess Championships 53 Giorni 18 Ore
39Estonian Girls U12 Chess Championships 53 Giorni 18 Ore
40Estonia 100 Youth Chess Series IV: C-Tournament 62 Giorni 18 Ore
41Estonia 100 Youth Chess Series IV: B-Tournament 62 Giorni 19 Ore
42Estonia 100 Youth Chess Series IV: A-Tournament 62 Giorni 19 Ore
43Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 finaal 66 Giorni 12 Ore
44Lev Braschinsky VIII mälestusturniir Viljandi, 17.03. 2018 69 Giorni 17 Ore
45Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (1) 72 Giorni 9 Ore
46Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (2) 72 Giorni 9 Ore
47Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (3) 72 Giorni 9 Ore
48Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (4) 72 Giorni 9 Ore
49Tallinna koolinoorte meistrivõistlused males 2018 (5) 72 Giorni 9 Ore
50VIII Nipernaadi kiirmaleturniir 75 Giorni 16 Ore