Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Azerbaijan (aze)

Flag aze
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Elfim Günəşli III dərəcə "Yay Turniri " 19 - 23 Iyun 2018 42 Minuti
2ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 1 Ore 3 Min.
34№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 1 Ore 10 Min.
424.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 1 Ore 38 Min.
5Azerbaijan Chess Championship under 20 1 Ore 45 Min.
6Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 1 Ore 55 Min.
7Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 12 Ore 23 Min.
8Baku Summer Rapid 30 june 2018 12 Ore 41 Min.
9Baku Summer Blitz 7 july 2018 13 Ore 56 Min.
104№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 14 Ore 3 Min.
114№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 14 Ore 3 Min.
12Youth Chess Olympiada AZE. group ALL Gusar, 08-19 July 2018 15 Ore 7 Min.
1324 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 15 Ore 18 Min.
14Sumgayit championship, 2018 15 Ore 46 Min.
15AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 21 iyun 15:30-da 16 Ore 40 Min.
16AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 21 iyun 15:30-da 16 Ore 41 Min.
17 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 18 Ore 28 Min.
18 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 18 Ore 28 Min.
19 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 18 Ore 29 Min.
20HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Ore 52 Min.
21HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Ore 53 Min.
22HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Ore 53 Min.
23HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 18 Ore 53 Min.
24Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 20 Ore 17 Min.
25Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 20 Ore 17 Min.
26Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 20 Ore 18 Min.
27Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 20 Ore 18 Min.
28Baku Summer Open 1-8 july 2018 21 Ore 44 Min.
293 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 21 Ore 50 Min.
30"Təhsil" RİM Lənkəran şəhər UGİŞ məktəbinin yay tətili birinciliyi 22 Ore 23 Min.
314 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (kiçiklər) 23 Ore 32 Min.
324 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (böyüklər) 1 Giorni
33Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 1 Giorni 18 Ore
34Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 1 Giorni 19 Ore
35Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 1 Giorni 19 Ore
36AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ 21 iyun 15:30-da 1 Giorni 20 Ore
3715 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 1 Giorni 20 Ore
38Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 1 Giorni 21 Ore
39Elfim Günəşli IV dərəcə "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 1 Giorni 22 Ore
40Elfim Günəşli Sınaq yarışı "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 2 Giorni
412 dərəcə Təsnifat turniri RŞK 2 Giorni
4215-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də ( Nərimanov filialı) 15 İyun -Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 3 Giorni 20 Ore
4315-19 iyun 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 3 Giorni 20 Ore
4415-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) keçiriləcək 15 İyun - Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 3 Giorni 20 Ore
45Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - sınaq yarışı - 7 yaşadək 15 - 19 iyun 2018 - ci il 3 Giorni 23 Ore
46Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - IV dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 3 Giorni 23 Ore
47Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 3 Giorni 23 Ore
48Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 3 Giorni 23 Ore
49Elfim Idman Ustalığına Namizəd 19 iyun saat 15:00 Beynəlxalq və milli reyting turniri 4 Giorni 17 Ore
50HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 5 Giorni