Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Ukraine (UKR)

Flag UKR
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Memorial Salo Flora ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 1 Ore 43 Min.
2Турнир пам'яти О.В.Синіцина 2019 ДНІПРО РЄЄСТРАЦІЯ !!! 2 Ore 59 Min.
3Командні шкільні ігри Дніпра "Біла тура" РЄЄСТРАЦІЯ !!! Шевченківський район 3 Ore 3 Min.
4Командні шкільні ігри Дніпра "Біла тура" РЄЄСТРАЦІЯ !!! Центральний район 3 Ore 3 Min.
5Командні шкільні ігри Дніпра "Біла тура" РЄЄСТРАЦІЯ !!! Чечеловський район 3 Ore 4 Min.
6Командні шкільні ігри Дніпра "Біла тура" РЄЄСТРАЦІЯ !!! Новокодацький район 3 Ore 4 Min.
7Командні шкільні ігри Дніпра "Біла тура" РЄЄСТРАЦІЯ !!! Соборний район 3 Ore 4 Min.
8RAPID "Відкритий Кубок Києва зі швидких шахів до 9 років" (2010 р.н. та мол.) 16-17 листопада 2019 р. Призовий фонд: 20 000 грн. 9 Ore 2 Min.
9BLITZ"Відкритий Кубок Києва з блискавичних шахів до 9 років" (2010 р.н. та мол.) 15 листопада 2019 р. Призовий фонд: 10 000 грн. 9 Ore 3 Min.
10Шкільна ліга з шахів початкова школа ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН 9 Ore 33 Min.
11Шкільна ліга з шахів (Загальноосвтіні школи) ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОН 9 Ore 43 Min.
12Півфінал чемпіонату України з шахів серед дівчат до 14 р. (Вінниця) 9 Ore 44 Min.
13Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 14 р. (Вінниця) 9 Ore 44 Min.
14Юні таланти 2019 9 етап попередня реєстрація 10 Ore 16 Min.
157 командний відкритий КУБОК Поділля (Вінниця) (реєстрація закінчена) 10 Ore 30 Min.
16Відкрита першість Кам’янка–Бузька (ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ) 12 Ore 3 Min.
17Club team championship Vinnitsa region 4 st (Вінниця) 13 Ore 45 Min.
18Brovary November Chess (реєстрація) 1 Giorni
19Celebrate Together - Святкуємо Разом - Toutnament B 1 Giorni
20Celebrate Together - Святкуємо Разом - Toutnament A 1 Giorni
21Півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків до 16 років (Івано-Франківськ) 1 Giorni 2 Ore
22Півфінал чемпіонату України з шахів серед дівчат до 16 років (Івано-Франківськ) 1 Giorni 2 Ore
23Mukachevo Christmas - 2020 - A 1 Giorni 10 Ore
24Шаховий фестиваль "Осіння Буча". Турнір А (2002 р.н. і молодші) 2 Giorni 5 Ore
25Кваліфікаційний турнір з нормою 2 розряду Львів 2 Giorni 5 Ore
26Шаховий фестиваль "Осіння Буча". Турнір B (2011 р.н. і молодші) 2 Giorni 5 Ore
27Осінній Кубок НШК 2 Giorni 5 Ore
28Дитячий кваліфікаційний шаховий турнір з нормою 2 розряду м. Луцьк, 9 - 10 листопада 2019 р. 2 Giorni 5 Ore
29Дитячий кваліфікаційний шаховий турнір з нормою 3 розряду м. Луцьк, 9-10 листопада 2019 р. 2 Giorni 6 Ore
30Kyiv Chess Center Rapid (10.11.2019) 2 Giorni 6 Ore
31Відкритий шаховий фестиваль (листопад) КТ на 4 розряд 2 Giorni 7 Ore
32 ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 1-го розряду 2 Giorni 8 Ore
3351-й Півфінал першості міста з шахів м.Горішні Плавні 2 Giorni 8 Ore
34 ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 2 Giorni 9 Ore
35Memorial V.Stopkin-blitz 2019 2 Giorni 9 Ore
36Kyiv Chess Center Blitz (09.11.2019) 2 Giorni 11 Ore
37КТ з нормою 3-го розряду - 9.11 Львів 3 Giorni 7 Ore
3851-й Півфінал першості міста з шахів м.Горішні Плавні 3 Giorni 8 Ore
39VIII відкритий Кубок області з активних шахів серед молоді, пам'яті Володимира Липчанського (Друга ліга) 3 Giorni 10 Ore
40Cup of the region for active chess among youth (First Legue) 3 Giorni 10 Ore
41ЮНІ ТАЛАНТИ (8-й етап Кубка Львівської області) Соснівка 6 Giorni 10 Ore
42"Chess School – 2019", Tournament "С" OPEN до 2300 6 Giorni 12 Ore
43"Chess School – 2019", Tournament "С" OPEN до 2300 FIDE 6 Giorni 12 Ore
44Kyiv Chess Debut U13 9 Giorni 2 Ore
45Chess School – 2019, Tournament "H" Rapid Children 9 Giorni 4 Ore
46Championship of area among youth and girls 20 to from a classic chess. 9 Giorni 4 Ore
47Турнір на призи ТМ "Рідний Лан" 9 Giorni 5 Ore
48Чемпіонат Дніпропетровської області серед дівчат 9 Giorni 6 Ore
49Шахові надії Прикарпаття - 2019 (11 етап) БЛІЦ 9 Giorni 6 Ore
50Kyiv Chess Debut U11 9 Giorni 7 Ore