Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Lithuania (LTU)

Flag LTU
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
12020 "Aquapark Open " (U08).Druskininkai 6 Minuti
2Vilkmerge 2019 (C) 2 Ore 34 Min.
3Vilkmerge 2019 (D) 2 Ore 40 Min.
4Vilkmerge 2019 (D2) 2 Ore 41 Min.
5Vilkmerge 2019 (A) 2 Ore 43 Min.
6Vilkmerge 2019 (Blitz) 2 Ore 44 Min.
7Šachmatų varžybos „Česlovo Juršėno taurė – 2019“ 16 Ore 33 Min.
8Biržų standartinių šachmatų čempionatas 20 Ore 35 Min.
9"2020 Druskininkai Rapid Open ". 22 Ore 39 Min.
102020 "Aquapark Open " (U10).Druskininkai 22 Ore 40 Min.
11Vilkmerge 2019 (B) 1 Giorni 15 Ore
12Vilniaus Šachmatų klubo žaibo tunyras 2019-11-05 1 Giorni 15 Ore
13Crown of U12 champion 2019 1 Giorni 22 Ore
14Crown of champion 2019 1 Giorni 22 Ore
152020 "Aquapark Open " (U14).Druskininkai 2 Giorni 3 Ore
162020 "Aquapark Open " (U12).Druskininkai 2 Giorni 3 Ore
172020 Blitz tournament "Dainava Open".Druskininkai 2 Giorni 3 Ore
18Ararat Autumn Cup 2 Giorni 15 Ore
19GM Viktoro Korčnojaus atminimo turnyras 2019 3 Giorni 16 Ore
20Šachmatų stebuklas Visaginas Rapid 3 Giorni 17 Ore
21Panevezys chess club ch 2019 3 Giorni 19 Ore
22Golden Autumn 2019 Vilkaviskis 3 Giorni 20 Ore
23Vilniaus šachmatų federacijos Prezidento H.Šimkaus atminimo turnyras 2019 3 Giorni 21 Ore
24Suduvos sachmatu lyga 2019 4 Giorni 19 Ore
25Lietuvos kariuomenės šachmatų čempionatas 2019 5 Giorni 22 Ore
26Vilkaviškio pradinės mokyklos pirmenybės B 7 Giorni
27Vilkaviškio pradinės mokyklos pirmenybės A 7 Giorni
28Žaibo šachmatų turnyras Marijampolėje 2019-11-06 Suduva November Blitz 2019 7 Giorni 17 Ore
29"Žaibo" turnyras 7 Giorni 17 Ore
30Vilniaus Šachmatų klubo žaibo tunyras 2019-11-05 8 Giorni 15 Ore
31Gražiškių gimnazijos pirmenybės 9 Giorni
32Senjoru turnyras Respublikineje Bibliotekoje 2019 9 Giorni 17 Ore
33Šachmatų stebuklas Visagino Klasika 10 Giorni 17 Ore
347 Stage of Rapid Chess Marathon Kretinga 2019 10 Giorni 22 Ore
35Zaibas 01 Gargzdai 20191030 14 Giorni 2 Ore
36Vilniaus Šachmatų klubo žaibo tunyras 2019-10-27 15 Giorni 15 Ore
372019 m. Lietuvos jaunučių U11 šachmatų komandų pirmenybės 16 Giorni 3 Ore
38Marijampolės Rotaract klubo 6-ojo gimtadienio vaikų greitųjų šachmatų turnyras Marijampoles Rotaract Club 6th Birthday Tournament 2019 16 Giorni 14 Ore
39Vilnius Chess Championship (U2200) 16 Giorni 16 Ore
40Šachmatų stebuklas Rapid 2019-10 17 Giorni 14 Ore
41Klaipeda semifinal 2019 17 Giorni 15 Ore
42Open Vilkaviskis district chess championship 2019 17 Giorni 18 Ore
432019 m. Kauno miesto antroku žaibo šachmatų turnyras(spalis) 17 Giorni 19 Ore
442019 m. Kauno miesto penktoku žaibo šachmatų turnyras(spalis) 17 Giorni 19 Ore
452019 m. Lietuvos jaunučių M11 merginų šachmatų komandų pirmenybės 17 Giorni 22 Ore
462019 m. Kauno miesto ketvirtoku žaibo šachmatų turnyras(spalis) 17 Giorni 22 Ore
472019 m. Kauno miesto trečiokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 17 Giorni 22 Ore
482019 m. Kauno miesto pirmokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 17 Giorni 22 Ore
492019 m. Vilniaus miesto antrokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 18 Giorni 14 Ore
502019 m. Vilniaus miesto trečiokų žaibo šachmatų turnyras(spalis) 18 Giorni 14 Ore