Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Latvia (LAT)

Flag LAT
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1XIV Termo-Eko cup 2019 4 Ore 13 Min.
2VII Riga Rapid Chess Thursday 21.11.2019. 6 Ore 36 Min.
31.Mercure Riga blitz-2019 Veltīts Latvijas 101.dzimšanas dienai 7 Ore 19 Min.
4Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm 16.11. - 17.11.2019. (RŠS) 7 Ore 42 Min.
5Kuldīgas novada 2019.gada atklātais čempionāts 9 Ore 37 Min.
6ISTRA-A Open cup 2019-amateurs to 1600 10 Ore 31 Min.
7Ikmēneša Tempoturnīrs šahā “Malta – 2019” Veltīts Latvijas 101.dzimšanas dienai 13 Ore 3 Min.
815_11_2019_tempo 1 Giorni 5 Ore
9Brīvu vietu nav!!!!!!! Olaine district open chess tournament for children 2019 B III un IV sporta klases 1 Giorni 8 Ore
10Brīvu vietu nav!!!!!!!!Olaine district open chess tournament for children 2019 C Iesācēji 1 Giorni 8 Ore
11Olaine Open Chess Autumn tournament-2019-B ar reitingu līdz 1800 1 Giorni 9 Ore
12Riga Sports veterans club chess tournament 2019 1 Giorni 9 Ore
13Latvian Club Cup 2019 2 Giorni 5 Ore
14Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2008. dz. gads un jaunāki) 2 Giorni 7 Ore
15Riga Chess School Championship B 2019 2 Giorni 14 Ore
16Riga Chess School Championship A 2019 2 Giorni 14 Ore
17Daugava Chess Autumn blitz cup 2019 (23.11.2019) 3 Giorni 5 Ore
18Daugava Chess Autumn rapid cup 2019 (24.11.2019) 3 Giorni 5 Ore
19HoReCa Chess-5 12.11.2019. 3 Giorni 7 Ore
20 Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2006. – 2007. dz. gads) 4 Giorni 8 Ore
21Olaine Open Chess Autumn tournament-2019-A 4 Giorni 10 Ore
22Brīvu vietu nav!!!!!!Olaine district open chess tournament for children 2019 A I un II sporta klases 4 Giorni 10 Ore
23H. Skuja & O. Veihmanis memorial 2019 4 Giorni 16 Ore
24Tukums District Open Rapid Chess Championship 2019 9th stage 4 Giorni 16 Ore
25Klasifikācijas turnīrs iesācējiem, 09.-10.11.2019. (RŠS) 6 Giorni 11 Ore
269th J.Mileika Memorial, Tournament A 6 Giorni 19 Ore
279th J.Mileika Memorial, Tournament B 6 Giorni 19 Ore
28XI Riga Rapid Chess Thursday 19.12.2019. 7 Giorni 3 Ore
29X Riga Rapid Chess Thursday 12.12.2019. 7 Giorni 3 Ore
30IX Riga Rapid Chess Thursday 05.12.2019. 7 Giorni 3 Ore
31VIII Riga Rapid Chess Thursday 28.11.2019. 7 Giorni 3 Ore
32Martina saha turnirs Dobelee 7 Giorni 10 Ore
33III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 A 7 Giorni 14 Ore
34 III Pullman Riga Old Town Hotel Open Blitz Chess 2020 7 Giorni 14 Ore
35 9th International youth team tournament - Narva 2019 8 Giorni 12 Ore
36III Pullman Riga Old Town Hotel Open Rapid Chess 2020 B-1700 9 Giorni 15 Ore
37 9th International youth team tournament - Narva blitz 05.11.2019. 10 Giorni 14 Ore
38 Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2004. – 2005. dz. gads) 11 Giorni 8 Ore
39 9th International youth team tournament - Narva 2019 Simultaneous games GM Ehlvest, Jaan 12 Giorni 14 Ore
40Klasifikācijas turnīrs 1. sporta klasēm 01.11. - 03.11.2019. (RŠS) 13 Giorni 9 Ore
41Ikskile regional rapid chess cup 2019/2020 2.Stage 14 Giorni 5 Ore
42Vidzemes senioru čempionāts 2019 14 Giorni 9 Ore
434th Sigulda District schoolchildren chess tournament 14 Giorni 9 Ore
44Rēzeknes novada 2019. gada atklātais čempionāts, B turnīrs 14 Giorni 11 Ore
45Rēzeknes novada 2019. gada atklātais čempionāts, A turnīrs 14 Giorni 11 Ore
46VI Riga Rapid Chess Thursday 31.10.2019. 16 Giorni 4 Ore
47Rezekne 2019, stage 10 17 Giorni 14 Ore
48Klasifikācijas turnīrs iesācējiem, 28.-29.12.2019. (RŠS) 19 Giorni 6 Ore
49Klasif. turnīrs 1. sp. kl. ar ELO<=1599 20.12. - 22.12.2019. (RŠS) 19 Giorni 6 Ore
50Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm 13.12. - 15.12.2019. (RŠS) 19 Giorni 6 Ore