Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Latvia (LAT)

Flag LAT
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Riga Open Youth Championship A 2017 5 Ore 8 Min.
2Riga Open Youth Championship B 2017 5 Ore 12 Min.
3Junioru kauss 4.sp.kl. 21-22.10.17. 6 Ore 42 Min.
4Junioru kauss 3.sp.kl. 21-22.10.17. 6 Ore 42 Min.
5Junioru kauss iesac. 21-22.10.17. 9 Ore 18 Min.
6Junioru kauss bernu darzs. 21-22.10.17. 9 Ore 46 Min.
7Harija Skujas un Ojara Veihmana pieminas turnirs 23.12.2017. 10 Ore 40 Min.
8XIV Latgale Chess Autumn C 2017 11 Ore 46 Min.
9Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 20.-22.10.2017. 11 Ore 59 Min.
10XIV Latgale Chess Autumn A 2017 12 Ore 6 Min.
11XIV Latgale Chess Autumn B 2017 12 Ore 45 Min.
12Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 13 Ore 43 Min.
13XIV Latgale chess Autumn blitz 2017 1 Giorni 6 Ore
14Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 2 stage 1 Giorni 6 Ore
15Olaine district chess tournament for children- II 21.10.2017. 1 Giorni 10 Ore
16VII Janis Mileika Memorial. Tournament "A" 1 Giorni 10 Ore
17VII Janis Mileika Memorial. Tournament "B" 1 Giorni 10 Ore
18VII Janis Mileika Memorial. Tournament "C" 1 Giorni 10 Ore
19Prata speles Zemgale - 2017 1 Giorni 11 Ore
20Prata speles Zemgale - 2017 (2002-2006) 1 Giorni 11 Ore
21Prāta spēles Zemgale - 2017 (2007-2010) 1 Giorni 11 Ore
22Treniņu turnīrs - Ātrspēles 21.10.2017 1 Giorni 12 Ore
23Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 3 Giorni 3 Ore
24Chess Stars of the Baltic Sea Region 3 Giorni 9 Ore
25Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 4 Giorni 3 Ore
26Latvian Teams Chess Championship 2017 5 Giorni 14 Ore
27Liepajas cempionats2017 6 Giorni 6 Ore
28Malpils District chess championship- 2017 6 Giorni 10 Ore
29Daugava Chess Autumn blitz cup (15.10.2017) 7 Giorni 10 Ore
30Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 14.-15.10.2017. 7 Giorni 11 Ore
31Daugava Chess Autumn rapid cup (14.10. 2017) 8 Giorni 6 Ore
32Tematiskais turnīrs - pārsvara realizēšana 14.10.2017. 8 Giorni 11 Ore
33Ikmēnēša Tempoturnīrs šahā "Malta - 2017" 10, posms 8 Giorni 12 Ore
34IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts (U15, U19) 9 Giorni 2 Ore
35IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, IV. sp.kl.) 9 Giorni 8 Ore
36IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, II. un III. sp.kl.) 9 Giorni 8 Ore
37136 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 11.10.2017. 11 Giorni 4 Ore
38Latvian Women chess championship 2017 11 Giorni 15 Ore
39Ikskile Regional rapid chess cup-II-2017/2018 14 Giorni 9 Ore
40Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 07.10.2017. 15 Giorni 5 Ore
41Rumbas kauss - 2017 15 Giorni 9 Ore
42135 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 04.10.2017. 18 Giorni 4 Ore
43Latvian students' chess championship 2017/2018 20 Giorni 7 Ore
44 Milda Lauberte Memorial Blitz Open 2017 01.10. 21 Giorni 8 Ore
45VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10 21 Giorni 11 Ore
46Tematisks turnīrs- Ātrspēles gambīts 30.09.2017 22 Giorni 9 Ore
47VIII Latvian Railway 2017th chess championship (employees) 24 Giorni 7 Ore
48134 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 27.09.2017. 25 Giorni 5 Ore
49Riga 2017th chess championship 25 Giorni 11 Ore
50137 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 25.10.2017. 26 Giorni 7 Ore
Advertisement