Selezione della federazione    ECU Logo

Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Israel (ISR)

Flag ISR
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1רבע גמר אליפות ישראל בשוהם 4 Ore 24 Min.
2Shoham fall 2017 4 Ore 33 Min.
3Quarterfinal championship of Israel, Beer Sheva 6 Ore 23 Min.
4Mark Center Winter 2018 B 6 Ore 59 Min.
5Mark Center Winter 2018 A 6 Ore 59 Min.
6תחרות החורף ימי ה' ווסק - אשקלון - 2018 7 Ore 58 Min.
7תחרות החורף ימי א' ווסק - אשקלון - 2018 7 Ore 58 Min.
8Herzliya Winter 2018 Under 2000 8 Ore
9אליפות מועדון ירושחמט עד מד כושר 2000 21 Ore 12 Min.
10רבע גמר אליפות ישראל, ירושחמט 21 Ore 30 Min.
11Nat. Ch. Quarterfinal 2017-18 Kiryat Ono 1 Giorni 7 Ore
12Kiryat Ono Winter 2017-18 B 1 Giorni 8 Ore
13תחרות לקידום השחמט תשע"ח מועדון אס"א תל-אביב 2 Giorni 18 Ore
14Nat. Ch. Quarterfinal 2018 Herzliya 3 Giorni 7 Ore
15אליפות השלום -בית הצריחים 2018 5 Giorni 10 Ore
16תחרות ילדי גן עד כיתה ב חודש ינואר-ראשון לציון 5 Giorni 13 Ore
17תחרות ילדי כיתות ג-ו חודש ינואר-ראשון לציון 5 Giorni 13 Ore
18תחרות ילדים עם מד כושר עד 1500-חודש ינואר ראשון לציון 5 Giorni 13 Ore
19Nat. Ch. Quarterfinal 2018 Kfar Saba 5 Giorni 14 Ore
20אליפות השלום - מבשרת ציון-בית המלכים 2018 5 Giorni 20 Ore
21פרשים שווצרי 5 Giorni 20 Ore
22אליפות השלום מבשרת החיילים 5 Giorni 20 Ore
23אליפות השלום - מבשרת ציון-בית המלכות 2018 6 Giorni 14 Ore
24אליפות השלום מבשרת ציון-בית הרצים 2018 6 Giorni 15 Ore
25Open University 2018 Championship 6 Giorni 16 Ore
26Nizanim-2018 6 Giorni 23 Ore
27אליפות השלום מבשרת הפרשים 2018 7 Giorni 8 Ore
28אליפות השלום מבשרת-בית החיילים 2018 7 Giorni 10 Ore
29אליפות השלום מבשרת הפרשים 2018 7 Giorni 10 Ore
30Mark Center Rapid A 09.01.18 9 Giorni 5 Ore
31Mark Center Rapid B 09.01.18 9 Giorni 7 Ore
32מוקדמות הממגזר גיל 14 15 Giorni 21 Ore
33תחרות לזכרו של אברהם פלדקליין ראשית 30.12.17 ראשון לציון 19 Giorni 14 Ore
34תחרות לזכרו של אברהם פלדקליין משנית 30.12.17 ראשון לציון 19 Giorni 14 Ore
35אליפות בתי הספר של המרכז הבינתחומי הרצליה בשחמט 2017 21 Giorni 14 Ore
36 אליפות החורף בכפר הירוק 2017 21 Giorni 22 Ore
37Eitan Amitai Memorial Team Rapid Herzliya 2017 24 Giorni 6 Ore
38Herzliya Hanukka Juniors Rapid 2017 29 Giorni 6 Ore
39תחרות מכבים חנוכה הרצליה ד-ט 29 Giorni 10 Ore
40תחרות חנוכה חשמונאים הרצליה גן-ג 29 Giorni 10 Ore
41מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 15 מרכז 30 Giorni 14 Ore
42מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 13 מרכז 30 Giorni 14 Ore
43מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 11 מרכז 30 Giorni 14 Ore
44מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 9 מרכז 30 Giorni 14 Ore
45מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 7 מרכז 30 Giorni 14 Ore
46מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 15דרום 30 Giorni 14 Ore
47מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 13 דרום 30 Giorni 14 Ore
48מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 11 דרום 30 Giorni 14 Ore
49מוקדמות אליפות הארץ עד גיל 9 דרום 30 Giorni 14 Ore
50מוקדמות אליפות ישראל לנערים עד גיל 13+(^)15 מחוז הצפון 30 Giorni 15 Ore