Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Ecuador (ecu)

Flag ecu
Br.TurnirZadnja izmjena
1Torneo "David Herrera" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 9 Sati 14 Min.
2Campeonato Provincial U8 Blitz MORONA SANTIAGO 9 Sati 22 Min.
3Campeonato Provincial de Blitz U14 MORONA SANTIAGO 9 Sati 23 Min.
4SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 VARONES 9 Sati 26 Min.
5SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U14 FEMENINO 9 Sati 26 Min.
6SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 VARONES 11 Sati 6 Min.
7SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ DE GUAYAS CATEGORIA U08 FEMENINO 11 Sati 20 Min.
8Campeonato "Heidy Jurado" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 6 Dani 9 Sati
9Torneo de Ajedrez Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (cesar Ruiz) 7 Dani 9 Sati
10Nacional sub 12 femenino 10 Dani 15 Sati
11Nacional sub 18 Absoluto 11 Dani 9 Sati
12Nacional sub 18 femenino 11 Dani 10 Sati
13Nacional sub 12 absoluto 11 Dani 10 Sati
14NACIONAL BLITZ SUB 18 ABSOLUTO Y FEMENINO 13 Dani 8 Sati
15NACIONAL BLITZ SUB 12 ABSOLUTO Y FEMENINO 13 Dani 8 Sati
16Torneo "Naidely Santander" Serie A Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 13 Dani 9 Sati
17Torneo "Naidely Santander" Mujeres Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 13 Dani 9 Sati
18Torneo "Miguel Bedoya" Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 14 Dani 7 Sati
19Torneo "Mes de la Madre" Grupo A Escuela Nacional de Ajedrez Cesar Ruiz 19 Dani 6 Sati
20Torneo "Mes de la Madre" Grupo B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 20 Dani 17 Sati
21SELECTIVO OLIMPICO FEMENINO 2018 25 Dani 14 Sati
22SELECTIVO OLIMPICO ABSOLUTO 2018 25 Dani 15 Sati
23CAMPEONATO PROVINCIAL U12 MORONA SANTIAGO 26 Dani 13 Sati
24CAMPEONATO PROVINCIAL U18 MORONA SANTIAGO 26 Dani 14 Sati
25Campeonato Provincial U8 PROMOCIONAL Morona Santiago 26 Dani 16 Sati
26Torneo Provincial Blitz 30 Dani 15 Sati
27SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 FEMENINA 33 Dani 16 Sati
28SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U18 ABSOLUTA 33 Dani 16 Sati
29SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ GUAYAS 2018 CATEGORIA U12 VARONES 33 Dani 16 Sati
30Torneo de Ajedrez Blitz Escuela Nacional de Ajedrez ENA s.a. (Cesar Ruiz) 34 Dani 10 Sati
31TORNEO DE AJEDREZ GRUPO B 35 Dani 9 Sati
32"COPA COTOPAXI CATEGORIA ABIERTA" 39 Dani 13 Sati
33"COPA COTOPAXI CATEGORIA SUB 12" 39 Dani 14 Sati
34"COPA COTOPAXI SUB 14" 39 Dani 14 Sati
35"COPA COTOPAXI SUB 10" 39 Dani 14 Sati
36"COPA COTOPAXI SUB 08" 39 Dani 15 Sati
37XXXIII Torneo del Sabado Elite 40 Dani 15 Sati
38Torneo Semanal Serie B Escuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 42 Dani 9 Sati
39CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 VARONES 46 Dani 9 Sati
40CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-16 FEMENINO 46 Dani 9 Sati
41CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 FEMENINA 46 Dani 10 Sati
42CAMPEONATO NACIONAL DE AJEDREZ CATEGORIA U-10 VARONES 46 Dani 11 Sati
43XXXII Torneo del Sabado 47 Dani 15 Sati
44CAMPEONATO NACIONAL SUB 16 BLITZ 48 Dani 7 Sati
45CAMPEONATO NACIONAL DE BLITZ CATEGORIA U-10 48 Dani 8 Sati
46Campeonato Semana Santa Serie A Ecuela Nacional de Ajedrez (Cesar Ruiz) 55 Dani 14 Sati
47Campeonato Provinvial de Ajedrez U-10 Varones Sucumbios 2018 59 Dani 16 Sati
48SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U16 (VARONES) 60 Dani 9 Sati
49SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U16 (FEMENINO) 61 Dani 6 Sati
50SELECTIVO PROVINCIAL DE AJEDREZ (GUAYAS) CATEGORIA U10 (FEMENINO) 61 Dani 7 Sati