Odabir saveza    ECU Logo

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Romania (ROU)

Flag ROU
Br.TurnirZadnja izmjena
1Memorialul CRISTINA FOISOR, Sah RAPID Editia a II-a,19 - 20.01.2019, Timisoara 34 Minute
2Memorialul CRISTINA FOISOR, Blitz Editia a II-a, 20.01.2019, Timisoara 35 Minute
3Memorialul CRISTINA FOISOR, Super8 Editia a II-a, 20.01.2019, Timisoara 38 Minute
4Cupa Unirea Principatelor Focsani- open ("Union of the Principalities" Cup) 50 Minute
5ONSS sah ed 2019 - Fete (etapa Vrancea) 1 Sati 4 Min.
6ONSS sah ed 2019 - Baieti (etapa Vrancea) 1 Sati 4 Min.
7Olimpiada gimnaziilor la sah pe echipe 2019 (etapa Vrancea) 1 Sati 4 Min.
8Cupa "Unirea Principatelor" - OPEN - Mangalia, 20.01.2019 2 Sati 29 Min.
9Cupa "Unirea Principatelor Romane", copii sub 12 ani, Sighetu-M. 2 Sati 55 Min.
10Openul Ialomitei-Editia 1 3 Sati 12 Min.
11Voința Chess Weekend No. 3, Satu Mare, 19-20 ianuarie 2019 4 Sati 45 Min.
12Gimnaziada la sah.Sc.29-Galati 5 Sati 8 Min.
13Trofeul Sinaia 5 Sati 26 Min.
14Semifinala Seniori 2019 Cluj 8 Sati 38 Min.
15Cupa "Unirea Principatelor" - COPII - Mangalia, 19.01.2019 8 Sati 54 Min.
16CUPA UNIRII-turneul A-seniori+jun.>14 ani-2019-BUZAU 12 Sati 37 Min.
17CUPA UNIRII-turneul B-11-14 ani-2019-BUZAU 12 Sati 39 Min.
18CUPA UNIRII-turneul D-sub 8 ani-2019-BUZAU 12 Sati 44 Min.
19CUPA UNIRII-turneul C-sub 10 ani-2019-BUZAU 12 Sati 46 Min.
20ARISTON OPEN 2019 editia a-VI-a Satu Mare, 24-27 ianuarie 2019 12 Sati 48 Min.
21Kings of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 (copii nelegitimati sau CIV 1001) 23 Sati 22 Min.
22Kings of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 (seniori nelegitimati) 23 Sati 36 Min.
23Napocensis aditia 26 Sah rapid 1 Dani 3 Sati
24Cupa CSU grupa joi-vineri 16-18 1 Dani 6 Sati
25Weekend Sahist Bucurestean 19 1 Dani 6 Sati
26King of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 sah rapid seniori omologat 1 Dani 7 Sati
27King of Chess, Ocna Mures 24.01.2019 sah rapid juniori omologat 1 Dani 7 Sati
28Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U11 1 Dani 17 Sati
29Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U17 1 Dani 17 Sati
30Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U15 1 Dani 17 Sati
31Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U13 1 Dani 17 Sati
32Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U15 1 Dani 17 Sati
33Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U13 1 Dani 17 Sati
34Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U07 1 Dani 17 Sati
35Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U09 1 Dani 17 Sati
36Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U09 1 Dani 17 Sati
37Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 fete U11 1 Dani 17 Sati
38Cupa de iarna Smart Galati, 12-13 ianuarie 2019, sub 12 ani 2 Dani 1 Sati
39Cupa Unirea Principatelor Focsani - U14 2 Dani 2 Sati
40Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2019 (Etapa I) - U08 - 27 ian 2018 CIV/ELO<=1050 + jucatori nelegitimati 2 Dani 7 Sati
41Grand Prix MegaChess la Mega Mall 2019 (Etapa I) - U11 - 27 ian 2018 CIV/ELO<=1050 + jucatori nelegitimati 2 Dani 7 Sati
42CUPA UNIRII EDITIA a -XI - a BUZAU 2 Dani 12 Sati
43Concursul National Scolar de Sah Elisabeta Polihroniade 2019 baieti U07 3 Dani
44Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - copii U14 - Ploiesti, 16 februarie 2019 3 Dani 1 Sati
45Memorialul PAUL DIACONESCU - Cupa Hotel Central - editia 2019 sah rapid - Open - Ploiesti, 16 februarie 2019 3 Dani 1 Sati
46Simultan sustinut de Raja Rithvik & Tejaswini Sagar 4 Dani 5 Sati
47First Saturday - Bucharest G - Simultan Bibisara Assaubayeva 5 Dani 10 Sati
48Festivalul "Suflet de roman" -CUPA CODELESS -Iasi - 10-13 ian 2019 5 Dani 15 Sati
49Festivalul "Suflet de roman" -CUPA AJS Iasi - U12 -Iasi - 10-13 ian 2019 5 Dani 15 Sati
50Cupa Presei 2019 5 Dani 22 Sati