Odabir saveza    ECU Logo

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Costa Rica (CRC)

Flag CRC
Br.TurnirZadnja izmjena
1Clasificatorio Segunda Categoría Touch Costa Rica 2017 4 Sati 49 Min.
2Clasificatorio Tercera Categoría Touch Costa Rica 2017 17 Sati 21 Min.
3Torneo Individual Abierto CFIA 2017 21 Sati 14 Min.
4Blitz Touch (162302) 21 Sati 23 Min.
5Clasificatorio Nacional de Tercera División San Carlos 2017 22 Sati 40 Min.
6Campeonato Centroamericano de no videntes y baja visión de Ajedrez 1 Dani 2 Sati
7Clasificatorio Tercera División San Ramón 1 Dani 2 Sati
8II Clasificatorio Segunda División Café Literario Uvieta 2017 3 Dani 5 Sati
9Clasificatorio Segunda Categoría III Mario Valverde in Memoriam 2017 3 Dani 20 Sati
1028° Festival Panamericano de la Juventud (Preinscritos) 5 Dani 23 Sati
11Torneo de Tercera División Cartago 2017 8 Dani 20 Sati
12TORNEO BLITZ UCR 2017 MAYO 11 Dani 20 Sati
13UCR TORNEO BLITZ JUNIO 2017 12 Dani 1 Sati
14Torneo Saint Jude Preparatoria 16 Dani 4 Sati
15Torneo Saint Jude II Ciclo 16 Dani 4 Sati
16Final Nacional JDE Por Equipos D Abierto 19 Dani 3 Sati
17Final Nacional JDE Por Equipos D Femenino 19 Dani 3 Sati
18Final Nacional JDE Por Equipos C Abierto 19 Dani 3 Sati
19Final Nacional JDE Individual C Femenino 19 Dani 3 Sati
20Final Nacional JDE Individual D Femenino 19 Dani 3 Sati
21Final Nacional JDE Por Equipos C Femenino 19 Dani 3 Sati
22Final Nacional JDE Individual D Abierto 19 Dani 3 Sati
23Final Nacional JDE Individual C Abierto 19 Dani 3 Sati
24Campeonato Nacional por Equipos 2017 21 Dani 19 Sati
25Torneo Saint Jude I Ciclo 23 Dani 2 Sati
26Torneo Saint Jude Colegial 23 Dani 2 Sati
27Torneo Saint Jude Preinscritos 23 Dani 7 Sati
28Desempate Campeonato Nacional No Videntes 2016 28 Dani
29I CLASIFICATORIO DE TERCERA DIVISION SANTA ANA 2017 29 Dani 2 Sati
30Final Nacional JDE Categoria B Individual Femenino 31 Dani 3 Sati
31Final Nacional JDE Categoría A Individual Femenino 31 Dani 3 Sati
32Final Nacional JDE Categoria B Equipos Abierto 31 Dani 3 Sati
33Final Nacional JDE Categoría A Equipos Abierto 31 Dani 3 Sati
34Final Nacional JDE Categoria B Individual ABIERTO 31 Dani 3 Sati
35Final Nacional JDE Categoría A Individual Abierto 31 Dani 3 Sati
36Final Nacional JDE Categoria B Por Equipos Femenino 31 Dani 4 Sati
37Final Nacional JDE Categoría A Equipos Femenino 31 Dani 5 Sati
38 IX Edicion Sotanazo Relampago (162301) 41 Dani 17 Sati
39I Clasificatorio Tercera División Café Literario Uvieta 2017 45 Dani 6 Sati
40I Clasificatorio Segunda División Café Literario Uvieta 2017 47 Dani 17 Sati
41Sotanozo de TOUCH Blitz 8 51 Dani 16 Sati
42Eliminatoria Interregional VII JDE Por Equipos D Femenino 52 Dani 18 Sati
43Eliminatoria Interregional VII JDE Por Equipos D Abierto 52 Dani 18 Sati
44Eliminatoria Interregional VII JDE Por Equipos C Abierto 52 Dani 18 Sati
45Eliminatoria Interregional VII JDE Individual D Femenino 52 Dani 18 Sati
46Eliminatoria Interregional VII JDE Individual C Femenino 52 Dani 18 Sati
47Eliminatoria Interregional VII JDE Individual D Abierto 52 Dani 18 Sati
48Eliminatoria Interregional VII JDE Individual C Abierto 52 Dani 18 Sati
49ELIMINATORIA INTER-REGIONAL HEREDIA-SAN JOSE CATEGORIA D FEMENINO INDIVIDUAL 53 Dani 18 Sati
50ELIMINATORIA INTER-REGIONAL HEREDIA-SAN JOSE CATEGORIA D ABIERTO EQUIPOS 53 Dani 18 Sati
Advertisement