Одабир савеза    ECU Logo

Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Serbia (SRB)

Flag SRB
БрТурнирПоследња измена
1Rapid turnir SOKO 2017-56 Četvrtak, 19.oktobar 16:45 OŠ Dušan Radović 2 Сати 13 Мин.
2X jubilarni brzopotezni turnir Jelasnica 2017 - GP 6 GSS Nisa Jelašnica - OŠ Đura Jakšić 31.10.2017. 18:15 2 Сати 13 Мин.
3Kadetski gp 2 turnir Crveni Krst OŠ Kralj Petar I, 21.oktobar 10:00, dolazak do 9:30 !!! 2 Сати 13 Мин.
4Cugerčić 2 - predškolci, I i II razred 18.10.2017. 19:00 OŠ Dušan Radović 2 Сати 14 Мин.
5III liga Beograda - 2017 2 Сати 40 Мин.
6Memorijal Dragan Ilijašev rapid turnir 2017 Čoka 3 Сати 5 Мин.
7DRUGI MEMORIJAL Dr BORIŠE KARADŽIĆA - INTERNATIONAL OPEN CHESS TOURNAMENT PALIC 28.10.- 03.11.2017. 3 Сати 54 Мин.
83. OTVORENO PRVENSTVO PENZIONERA - BAČKA TOPOLA 18.10.2017. SART 9,30 4 Сати
955. TRADICIONALNI OKTOBARSKI MEDJUNARODNI TURNIR SLEPIH I SLABOVIDIH 6 Сати 49 Мин.
10XXXI Belgrade Trophy - 2017 31. Međunarodno otvoreno prvenstvo Beograda 6 Сати 51 Мин.
11Sportski susreti Jagodina 2017 23 Сати 5 Мин.
12Srbija 1 Blitz - Novi Sad 12.11.2017 23 Сати 30 Мин.
13IM Round robin Third Saturday 54 - Novi Sad 12.11.- 18.11.2017 23 Сати 30 Мин.
14GM Round robin Memorial Milje Vujovica - Novi Sad 13.11.- 18.11.2017 23 Сати 31 Мин.
15Srbija 2 Blitz - Novi Sad 14.11.2017 23 Сати 31 Мин.
16Third Saturday 55 Open under 2200 - Novi Sad 14.11. - 18.11.2017 23 Сати 31 Мин.
17Third Saturday 56 Rapid - Novi Sad 15.11. - 16.11.2017 23 Сати 31 Мин.
18Srbija 3 Blitz - Novi Sad 17.11.2017 23 Сати 32 Мин.
19GM Round robin Memorial Bogoljuba Dankovica - Novi Sad 19.11 - 24.11.2017 23 Сати 32 Мин.
20IM Round robin Fontana 13 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 23 Сати 32 Мин.
21Third Saturday 57 Open under 2200 - Novi Sad 19.11. - 24.11.2017 23 Сати 32 Мин.
22IM Round robin Third Saturday 61 - Novi Sad 20.11 - 26.11.2017 23 Сати 33 Мин.
23Srbija 4 Blitz - Novi Sad 20.11.2017 23 Сати 33 Мин.
24GM Round robin Third Saturday 62 - Novi Sad 08.01-13.01.2018 23 Сати 33 Мин.
25IM Round robin Third Saturday 63 - Novi Sad 08.01.-13.01.2018 23 Сати 34 Мин.
26Third Saturday 58 Swiss semi-closed tournament - Novi Sad 14.01.-19.01.2018 23 Сати 34 Мин.
27GM Round robin Third Saturday 60 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 23 Сати 34 Мин.
28IM Round robin Third Saturday 59 - Novi Sad 20.01.-25.01.2018 23 Сати 34 Мин.
29Severnobanatska liga 2017. - Zrenjanin 1 Дани 1 Сати
30Severnobanatska liga 2017. - Kikinda 1 Дани 1 Сати
31VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice starije 1 Дани 1 Сати
32VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - devojcice mladje 1 Дани 1 Сати
33VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci stariji 1 Дани 1 Сати
34VIII deciji turnir SK Banovci Dunav - decaci mladji 1 Дани 1 Сати
35Kvalitetna liga Beograda - 2017 1 Дани 3 Сати
363. Memorijalni turnir "Bozidar Kicovic - Kica" 1 Дани 4 Сати
37I liga Beograda - 2017 1 Дани 8 Сати
387.pojedinacno prvenstvo Sumadije u ubrzanom sahu 1 Дани 23 Сати
397.kadetsko prvenstvo Sumadije u sahu - pojedinacno 1 Дани 23 Сати
40IV Trofej Vidikovca Grupa do 8 god. (2009. i 2010.) 2 Дани
41II liga Beograda - 2017 2 Дани
42Kadetski ekipni turnir Sumadije u sahu 2017 2 Дани 3 Сати
431. Ekipno prvenstvo Backe Topole u ubrzanom sahu - 04.11.2017 2 Дани 19 Сати
44"Memorijalni rapid turnir Milan Radosavljevic 2017" 2 Дани 20 Сати
45Pojedinačno prvenstvo Doma učenika Jagodina 2 Дани 20 Сати
46Druga liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 2 Дани 21 Сати
47Prva liga ŠS Pomoravskog okruga za 2017. 2 Дани 21 Сати
48ШАХОВСКИ САВЕЗ БЕОГРАДА - недеља 15.10.2017. у 17 - 9 КОЛА НА 10 МИНУТА 2 Дани 22 Сати
49Liga CS Jug 2017 3 Дани
50Prva liga Sumadije 2017 3 Дани
Advertisement