Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Romania (ROU)

Flag ROU
БрТурнирПоследња измена
1Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U11 8 Минуте
2Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U13 15 Минуте
3Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U11 16 Минуте
4Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U09 21 Минуте
5Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U09 24 Минуте
6CUPA UNIRII EDITIA a X - a Buzau 29 Минуте
7CUPA "Unirea Principatelor" - 0PEN - 2018 1 Сати 39 Мин.
8Semifinala Campionatului National - Lacu Sarat-Braila 1 Сати 41 Мин.
9CUPA "Unirea Principatelor" - CADETI - 2018 1 Сати 42 Мин.
10CUPA "Unirea Principatelor" - clasa 0 - 2018 1 Сати 44 Мин.
11CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I fete - 2018 2 Сати 2 Мин.
12Ramada Open rapid - 24.02.2018 Cluj-Napoca 2 Сати 2 Мин.
13CUPA "Unirea Principatelor" - clasa I baieti - 2018 2 Сати 4 Мин.
14Festivalul Suflet de român - Open A- Iaşi 19-21.01.2018 2 Сати 26 Мин.
15Festivalul Suflet de român - Open B≤10 ani - Iaşi 19-21.01.2018 2 Сати 27 Мин.
16Memorialul CRISTINA FOISOR Sah rapid 20-21.01.2018 Timisoara 2 Сати 30 Мин.
17Cupa "Unirii", copii sub 12 ani, Sighetu-Marmatiei 2 Сати 35 Мин.
18Cupa "Unirii", open sah rapid, Sighetu-Marmatiei 2 Сати 35 Мин.
19Competiție de Șah Liceul Padagogic Tulcea - Înv. Primar 2 Сати 54 Мин.
20Napocensis ed.20 3 Сати 10 Мин.
21Memorialul Cartis Dan A. Mihai 4 Сати 23 Мин.
22Cupa 24 Ianuarie 2018-U11 ani-Buzau 4 Сати 56 Мин.
23Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Baieti 7 Сати 15 Мин.
24Competiție de Șah Șc. Gimnazială Nr.12 Tulcea - Înv. Primar 7 Сати 40 Мин.
25Cupa HOTEL CENTRAL - editia I-a sah rapid U08, U10 ... U20 14 Сати 53 Мин.
26Cupa SNAGOV șah rapid nelegitimati U08, U10 și U12 15 Сати 13 Мин.
27Cupa SNAGOV șah rapid FIDE U08, U10 și U12 15 Сати 13 Мин.
28Trofeul Compact RB- Continental Ediția I - Fete 15 Сати 58 Мин.
29Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U17 1 Дани
30Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U07 1 Дани
31Cupa Puf Junior Editia a III-a 1 Дани 11 Сати
32Cupa MIHAI EMINESCU editia 2018 Resita 15.01.2018 1 Дани 14 Сати
33Campionatul judetean Arad 3 Дани 8 Сати
34CUPA IL CASTELLO CONSTANTA-EDITIA I-2018 3 Дани 10 Сати
35Braila Galati Grupa I 4 Дани 9 Сати
36Braila Galati Grupa II 4 Дани 10 Сати
37Galati Braila Grupa 3 4 Дани 10 Сати
38Sah Club Galati - Micul Print Braila 4 Дани 15 Сати
39Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U07 5 Дани 22 Сати
40Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Baieti U15 6 Дани 7 Сати
41Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U13 7 Дани
42CUPA DE TOAMNA, GALATI, COPII SUB 8 ANI 7 Дани 13 Сати
43Concursul National Scolar de Sah ELISABETA POLIHRONIADE 2018 Fete U15 7 Дани 22 Сати
44FISCA 2017 - Turneul C - juniori U14 9 Дани 9 Сати
45HOREZU OPEN CUP EDITIA VI - OPEN C 9 Дани 9 Сати
46Chess Cup FELICIA Open A - general - Sah Rapid 9 Дани 16 Сати
47Chess Cup FELICIA Open B - copii U10 - Sah Rapid 9 Дани 16 Сати
48Petra Weekend no.13 10 Дани 5 Сати
49Blitz 05.01.2018 12 Дани 3 Сати
50Cupa de Iarna Genius 2018 12 Дани 4 Сати