Odabir saveza    ECU Logo

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Uruguay (uru)

Flag uru
Br.TurnirZadnja izmjena
1Torneo Otoño Frontera Rivera Chico 2018 13 Sati 44 Min.
2III Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 14 Sati 31 Min.
3CAMPEONATO URUGUAYO SENIOR 2018 Categoria + 50 1 Dani
4CAMPEONATO URUGUAYO SENIOR 2018 Categoria + 65 1 Dani
5Reina Reyes VI 4 Dani 13 Sati
6XIII American Continental Classical Championship 2018 Tie-break 7 Dani 15 Sati
7XIII American Continental Classical Championship 2018 8 Dani 20 Sati
8Blitz Continental "DÍA LIBRE" 2018 12 Dani 2 Sati
91er Torneo Jesus Maria 2C 13 Dani
101er Torneo Jesus Maria 2B 13 Dani
111er Torneo Jesus Maria 2A 13 Dani 1 Sati
124to año de Santa Teresa de Jesus 14 Dani
13III Memorial D'Andrea 23 Dani 17 Sati
14Noches de Misterio 26 Dani 10 Sati
15II Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 28 Dani
16Open 119 de nau64 Academia de Ajedrez nau64 chess club 28 Dani 12 Sati
17Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 18 28 Dani 22 Sati
18Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 16 28 Dani 23 Sati
19Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 14 28 Dani 23 Sati
20Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 12 28 Dani 23 Sati
21Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 10 29 Dani
22Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2018 Sub 08 29 Dani
23II Etapa Circuito Alekhine 2018. Ajedrez Celeste 29 Dani 17 Sati
241er Torneo Las Teresas 6to año 33 Dani 1 Sati
251er Torneo Jesus Maria 5A 34 Dani 2 Sati
26Torneo Memorial Angel "Coco" Muñoz 35 Dani 23 Sati
27III Torneo Sub 2000 36 Dani 20 Sati
28Torneo Regional Este 43 Dani 19 Sati
29Torneo ChiefArbiter U-20 46 Dani 18 Sati
30Torneo ChiefArbiter 46 Dani 18 Sati
31Primer clasificatorio Salteño 2018 48 Dani 22 Sati
32Rapido Otoño 2018 51 Dani 17 Sati
33Campeonato Uruguayo sub 20 Absoluto y Femenino 2018 56 Dani 22 Sati
34Semifinal de las Categorías infantiles - Regional Montevideo - Sub 12 57 Dani 21 Sati
35Semifinal de las Categorías infantiles - Regional Montevideo - Sub 10 57 Dani 21 Sati
36Semifinal de las Categorías infantiles - Regional Montevideo - Sub 8 57 Dani 22 Sati
37"Blitz Otoño 2018 CAP" 58 Dani 18 Sati
38FINAL ABSOLUTO 2018 64 Dani 20 Sati
39II Sub 2000 Los Bohemios 71 Dani 20 Sati
40Ajedrez Activo - Los tres primeros no pagan inscripción en "Noches de Misterio" 75 Dani 11 Sati
41Copa Frontera Rivera Chico 2018 76 Dani 12 Sati
42Reina Reyes V - Blitz 85 Dani 19 Sati
43Reina Reyes V - Torneo Abierto 85 Dani 21 Sati
44Reina Reyes V - Torneo Cerrado 85 Dani 21 Sati
45Torneo "Rapido Verano 2018" 86 Dani 17 Sati
46Torneo Abierto 118 de nau64 88 Dani 15 Sati
47OTOÑO TREBEJOS 2018 89 Dani 12 Sati
48Abierto Florida 92 Dani 20 Sati
49Torneo "Blitz Verano 2018" 93 Dani 19 Sati
50Primer Sub 2000 Los Bohemios 99 Dani 20 Sati