Вибір федерації    ECU Logo

Вибір турніру

Сортувати відповідно до

Вибрана федерація: Colombia (COL)

Flag COL
Ном.ТурнірОстаннє оновлення
1Semifinal 3 Nacional Sub-18 Absoluto 2017 3 Год. 10 Хв.
2Departamental de Tercera Categoria Medellin 2017 3 Год. 14 Хв.
3Semifinal 3 Nacional Sub-14 Femenino 2017 5 Год. 51 Хв.
4Semifinal 3 Nacional Sub-14 Absoluto 2017 5 Год. 59 Хв.
5Semifinal 3 Nacional Sub-10 Absoluto 2017 13 Год. 27 Хв.
6Semifinal 3 Nacional Sub-18 Femenino 2017 13 Год. 31 Хв.
7Semifinal 3 Nacional Sub-10 Femenino 2017 13 Год. 32 Хв.
8Torneo de Ajedrez Activo Dosquebradas Risaralda. Mayores 14 Год. 59 Хв.
9Campeonato Nacional Sub-20 Femenino 2017 15 Год. 46 Хв.
10Campeonato Nacional Sub-20 Absoluto 2017 15 Год. 48 Хв.
11IRT Campeonato Nacional de Ajedrez BLITZ Sub-20 Femenino 2017 15 Год. 51 Хв.
12IRT Campeonato Nacional de Ajedrez BLITZ Sub-20 Absoluto 2017 15 Год. 53 Хв.
13II IRT Open Internacional de Ajedrez Activo Ciudad Salento 18 Год. 51 Хв.
14Torneo de Ajedrez Activo Dosquebradas Risaralda. Menores 23 Год. 43 Хв.
15Segundo Torneo Activo "50 Años Liga Quindío" 1 Дн. 14 Год.
16LUDIKA Torneo Activo 21 de marzo 2017 1 Дн. 15 Год.
17Semifinal 2 Cat Sub16 Absoluto 2017 2 Дн. 3 Год.
18Semifinal 2 Cat Sub16 Femenino 2017 2 Дн. 3 Год.
19Semifinal 2 Cat Sub12 Femenino 2017 2 Дн. 3 Год.
20Semifinal 2 Cat Sub12 Absoluto 2017 2 Дн. 3 Год.
21Semifinal 2 Cat Sub8 Absoluto 2017 2 Дн. 3 Год.
22Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Femenino Marzo 2017 2 Дн. 17 Год.
23Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Categoría B Marzo 2017 2 Дн. 17 Год.
24Torneo de Ajedrez Grupo Deportivo Cerros - Categoría A Marzo 2017 2 Дн. 17 Год.
25TORNEO ABIERTO CLASICO LUDIKA (19 Y 20 MARZO 2017) 2 Дн. 18 Год.
26Departamental Santander Equipos Copa Tiresia Soluciones Tecnológicas 3 Дн.
27Campeonato Municipal Armenia Selectivo Final Departamental 3 Дн. 18 Год.
28Primer Torneo de Ajedrez Clásico clasificatorio a la Pirámide 2017 5 Дн. 16 Год.
29Primer Torneo de Ajedrez Clásico clasificatorio a la Pirámide 2017 6 Дн. 16 Год.
30LUDIKA Torneo Activo 14 de marzo 2017 8 Дн. 15 Год.
31Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub2300 Absoluto Bogotá D.C. 9 Дн. 15 Год.
32Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub2000 Absoluto Bogotá D.C. 9 Дн. 15 Год.
33Campeonato Nacional Amateur 2017 Sub1700 Absoluto Bogotá D.C. 9 Дн. 15 Год.
34II ENCUENTRO TALENTOS VS MAESTROS GRUPO A 10 Дн. 13 Год.
35Semifinal 2 Categoria Sub-18 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 18 10 Дн. 19 Год.
36Semifinal 2 Categoria Sub-14 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 14 10 Дн. 19 Год.
37Semifinal 2 Categoria Sub-14 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 14 10 Дн. 19 Год.
38Semifinal 2 Categoria Sub-10 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 10 10 Дн. 19 Год.
39Semifinal 2 Categoria Sub-10 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 10 10 Дн. 19 Год.
40Semifinal 2 Categoria Sub-18 Abs 2017 - BOL Absoluto Sub 18 10 Дн. 19 Год.
41Desempate Semifinal 2 Categoria Sub-18 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 18 11 Дн. 1 Год.
42Desempate Semifinal 2 Categoria Sub-10 Fem 2017 - BOL Femenino Sub 10 11 Дн. 2 Год.
43Primer Torneo Abierto Activo "50 Años Liga de Ajedrez del Quindío" 11 Дн. 16 Год.
44Ajedrez Activo, Bucaramanga, Sábado 11 de marzo 11 Дн. 19 Год.
45Blitz Medellin 2017 U20 12 Дн. 16 Год.
46LUDIKA Torneo Blitz 9 de Marzo 2017 13 Дн. 16 Год.
47LUDIKA Torneo Activo 7 de Marzo 2017 15 Дн. 15 Год.
48Activo Sabado 4 de Marzo, Bucaramanga 17 Дн. 2 Год.
49Desempate Semifinal 1 Categoria Sub-16 Abs 2017 - ATL Absoluto Sub 16 17 Дн. 22 Год.
50Semifinal 1 Categoria Sub-16 Abs 2017 - ATL Absoluto Sub 16 17 Дн. 22 Год.
Advertisement
Advertisement