Выбор федерации    ECU Logo

Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Armenia (arm)

Flag arm
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1 74-th Armenian Women's CH . The Highest League 17 Ч. 35 Мин.
279th Armenian Ch. The Highest League 17 Ч. 42 Мин.
3Armenian Rapid Ch.2019. A. Anastasian Memorial 18 Ч. 38 Мин.
4Armenian Ch. SF./Rapid 20 Ч. 50 Мин.
5Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա4 10պ. 2 Дн. 1 Ч.
6A.Margaryan 9th Memorial- A1 U18 3 Дн. 17 Ч.
7A.Margaryan 9th Memorial- A2 U14 3 Дн. 18 Ч.
8A.Margaryan 9th Memorial - RR 3 Дн. 20 Ч.
9Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա5 8պ. 3 Дн. 21 Ч.
10Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Ա3 12պ. 3 Дн. 22 Ч.
11Ա.Մարգարյանի 9-րդ հուշամրցաշար - Բ 12աղջ. 3 Дн. 22 Ч.
12Մարտունի,ՉՈՐՐՈՐԴ կարգի մրցաշար 2019 ձմեռ Վարդենիկում 6 Дн. 23 Ч.
13Հակոբ,Շալիկո Հակոբյանների ևԳ.Համբարձումյանի հուշամրցաշար Մարտունի,Ծակքար 8 Дн. 20 Ч.
14BLITZ A 22 Дн. 19 Ч.
15BLITZ B 22 Дн. 22 Ч.
16ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ 2007-2008ԹԹ 23 Дн. 18 Ч.
17ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՓԱՌԱՏՈՆ 2009-2010ԹԹ 23 Дн. 19 Ч.
18ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ ԱՂՋԻԿՆԵՐ 23 Дн. 21 Ч.
19T. Petrosyan Chess House F./Rapid 23 Дн. 21 Ч.
20ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԻ ՓԱՌԱՏՈՆ 2006թ. և մեծ 24 Дн. 2 Ч.
21ՆՀՏ 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 24 Дн. 12 Ч.
22Ավանի եզրափակիչ մրցաշար 24 Дн. 19 Ч.
23Chess Academy Cup Yerevan 2018 24 Дн. 19 Ч.
24Էջմիածնի մինչև 10 տարեկանների բաց առաջնություն 24 Дн. 20 Ч.
25ԱՄԱՆՈՐՅԱ ՇԱԽՄԱՏԱՅԻՆ ՓԱՌԱՏՈՆ 2011-2012ԹԹ ԵՎ ՓՈՔՐ ՏԱՐԻՔԻ 24 Дн. 22 Ч.
26Դպրոցի 58-րդ առաջնություն 3-րդ փուլ 24 Дн. 22 Ч.
27Loru marzi kisaezrapakich 25 Дн. 20 Ч.
284-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ, ք. Հրազդան 25 Дн. 20 Ч.
294-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ, ք. Հրազդան 25 Дн. 21 Ч.
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, աղջիկներ-ք. Հրազդան 25 Дн. 21 Ч.
31Նոր Նորքի շախմատի դպրոցի 2-րդ առաջնության եզրափակիչ 25 Дн. 22 Ч.
32Tareverjyan bac arajnutyun 26 Дн. 20 Ч.
33Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ-ի եզրափակիչ առաջնություն 28 Дн.
34T.Petrosyan Chess House Final 28 Дн. 20 Ч.
35Դավթաշենի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 28 Дн. 23 Ч.
36 Արաբկիրի մարզադպրոցի 3-րդ առաջնության 1/4 եզրափակիչ 29 Дн. 20 Ч.
37Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Խումբ Բ 30 Дн. 18 Ч.
38Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Խումբ Ա 30 Дн. 18 Ч.
392-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 30 Дн. 18 Ч.
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Էրեբունի 30 Дн. 21 Ч.
41Նուբարաշեն ՇՄՄ-ի 2018թ․ Բաց առաջնություն 31 Дн. 17 Ч.
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 32 Дн. 12 Ч.
434-րդ կարգ 10.12.-17.12.2018թ.Աջափնյակ 33 Дн. 18 Ч.
441-ին կարգի որակավորման մրցաշար, ք. Հրազդան 34 Дн. 23 Ч.
45Վարդենիկի ՇԴ -ի Չորրորդ կարգի մրցաշար 35 Дн.
46Վարկանիշային մրցաշար, ք. Հրազդան 36 Дн. 18 Ч.
47Շախմատի տան պատանիների առաջ./Մ-10 37 Дн. 17 Ч.
48Շախմատի տան պատանիների առաջ./Մ-12 37 Дн. 17 Ч.
49Շախմատի տան պատանիների առաջ./Մ-08 37 Дн. 20 Ч.
50Դպրոցի 58-րդ առաջնություն 2-րդ փուլ 37 Дн. 20 Ч.