Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Armenia (arm)

Flag arm
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 51 Мин.
2Tsaghkadzor Open 2018 2 Ч. 12 Мин.
3Tsaghkadzor Open 2018 U-12 3 Ч. 13 Мин.
4Tsaghkadzor Open 2018 U-10 3 Ч. 41 Мин.
5Շիրակի մարզի 2019թ.-ի 1/8 եզրափակիչ 3 Ч. 48 Мин.
63-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Ч. 57 Мин.
7Tsaghkadzor Open 2018 U-8 4 Ч. 3 Мин.
8Ավանի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 9 Ч.
93-րդ կարգ Աջափնյակ 18.10.2018թ. 9 Ч. 16 Мин.
10loru marzi veteran shaxmatistneri 2018 arajnutyun 22 Ч. 52 Мин.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Քանաքեռ-Զեյթուն (16։30) 2 Дн. 4 Ч.
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Քանաքեռ-Զեյթուն (15։00) 2 Дн. 5 Ч.
13Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տան 1/2 եզր. մրց/Մ-12 3 Дн. 3 Ч.
14Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տան 1/2 եզր. մրց./Մ-08 3 Дн. 3 Ч.
15Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տան 1/2 եզր. մրց./Մ-10 3 Дн. 3 Ч.
16Սպարտակիադա տղաներ 3 Дн. 7 Ч.
17Սպարտակիադա աղջիկներ 3 Дн. 7 Ч.
188-12դասարանների շախմատի մարզային առաջնություն 5 Дн.
19ԵՐԵՎԱՆԻ ՀԻՄՆԱԴՐՄԱՆ 2800 ԱՄՅԱԿԻՆ ՆՎԻՐՎԱԾ ՄՐՑԱՇԱՐ 5 Дн. 2 Ч.
20Դավթաշեն շախմատի դպրոց. կիսաեզրափակիչ մրցաշար (4-րդ և 3-րդ կարգեր) 5 Дн. 10 Ч.
21Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն 7 Дн. 4 Ч.
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն 8 Дн. 9 Ч.
23Ավանի IV կարգի որակավորման մրցաշար 9 Дн. 3 Ч.
24Արագ շախմատ 9 Дн. 7 Ч.
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(15:00) 11 Дн. 4 Ч.
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(16:30) 11 Дн. 4 Ч.
274-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 11 Дн. 4 Ч.
28Վառդենիկի առաջնություն2018 աշուն 12 Дн. 3 Ч.
29ՀՀ դպրոցականների 2018թ.-ի սպարտակիադա 14 Дн. 3 Ч.
304 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 15 Дн. 11 Ч.
31ՀՀ դպրոցականների 2018թ.-ի սպարտակիադա 16 Дн. 5 Ч.
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 17 Дн. 22 Ч.
33ՆՀՏ եզրափակիչ 18 Дн. 1 Ч.
344-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 18 Дн. 4 Ч.
35T. Petrosyan Chess House SF/Rapid-1 20 Дн. 4 Ч.
36Շիրակի մարզի 1/32 առաջնություն Կարգ չունեցող և V կարգայիններ 21 Дн. 3 Ч.
37Մալաթիա ՇՄՄ 1 կարգի որակավորման մրցաշար 24 Дн. 2 Ч.
38Մալաթիա ՇՄՄ 4 կարգի որակավորման մրցաշար 25 Дн. 3 Ч.
39Անկախության օրվան նվիրված արագ շախ. մրց. 26 Дн. 10 Ч.
40Արագ շախմատ 29 Дн. 5 Ч.
41Կայծակնային մրցաշար նվիրված Անկախության Հանրաքվեի Տարելիցին 29 Дн. 7 Ч.
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 29 Дн. 23 Ч.
43T.Petrosyan Chess House 1/2 Final 30 Дн. 1 Ч.
44Գորիս մրցաշար 30 Дн. 4 Ч.
45ՀՀ ԶՈւ շախմատի թիմային առաջնություն 36 Дн. 5 Ч.
46Աչաջուր 4-րդ կարգայիների մրցաշար 2018թ. 49 Дн.
47Աչաջուր 1 կարգայինների մրցաշար 49 Дн. 19 Ч.
48 ՙՙՙՀաշմանդամություն ունեցող լավագույն մարզիկ՚՚ մրցանակի համար արագ շախմատի մրցաշար 50 Дн. 3 Ч.
49Lazr Sargsyani hushamrcashar 53 Дн. 7 Ч.
50Մարզադպրոցի բաց առաջնուրթյուն 54 Дн. 6 Ч.