Выбор турнира

Сортировка в соответствии с

Выбранная федерация: Armenia (arm)

Flag arm
Ном.ТурнирПоследнее обновление
1Սիսիանի համայնք-3-րդ կարգի որակավորման 11 Ч. 46 Мин.
2Անկախության օրվան նվիրված մրցաշար 2022թ, Նոր Հաճն խոշորացված համայնք 13 Ч. 40 Мин.
3ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ 14 Ч. 22 Мин.
483nd Armenian Ch. SF 14 Ч. 37 Мин.
51-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 14 Ч. 45 Мин.
63-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Արմավիր/ 14 Ч. 47 Мин.
7Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 14 Ч. 52 Мин.
8ԴԱՎԹԱՇԵՆ - Կիսաեզրափակիչ մրցաշար (17.05 - 27.05.2022 թ.) 15 Ч.
9Մարզադպրոցի կիսաեզրափակիչ մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 15 Ч. 4 Мин.
1013th Annual K. Asrian Memorial 15 Ч. 26 Мин.
11T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/B 15 Ч. 28 Мин.
12Որակավորման մրցաշար/ք.Գյումրի Կարգ չունեցողներ/2014թ. և փոքր/ 15 Ч. 34 Мин.
13T. Petrosyan 1st International Youth Chess Festival/A 15 Ч. 38 Мин.
14Սիսիանի համայնք-4-րդ կարգի որակավորման 15 Ч. 47 Мин.
15Արաբկիրի ՇՄՄ-ի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 15 Ч. 55 Мин.
164-րդ կարգ Աջափնյակ Բ.խումբ 16 Ч. 6 Мин.
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Բ(2009թ.-2013թ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 16 Ч. 40 Мин.
18Ավանի 4-րդ կարգի որակավորման մացաշար (Մ 8) Ա խումբ 16 Ч. 52 Мин.
194-րդ կարգ Աջափնյակ Ա. խումբ 20.05.-30.05.2022թ. 15.00 17 Ч. 31 Мин.
204-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Խումբ Ա(Մ-8տ.) - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 18 Ч. 51 Мин.
21Սիսիանի համայնք-4-րդ կարգի որակավորման 1 Дн. 10 Ч.
22Մայիսի28-ին և մայիսյան հերոսամարտերին նվիրված մրցաշար/Ստեփանավան/ 1 Дн. 13 Ч.
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2 Дн. 12 Ч.
24RR Tournament with IM norm 2 Дн. 22 Ч.
253 կարգի որակավորման մրցաշար Նորք Մարաշ 3 Дн. 12 Ч.
26Կենտրոն վարչական շրջանի հիմն․ դպրոցների բաց առաջնություն 3 Дн. 15 Ч.
27ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Քաջարան համայնք 4 Дн. 16 Ч.
28Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ-Սիսիանի համայնք 5 Дн. 15 Ч.
29Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ/Մեղրի/ 5 Дн. 18 Ч.
30ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ-Կապան համայնք 5 Дн. 18 Ч.
31Ավետիք Ղազարյանի հիշատակին նվիրված շախմատի բլից առաջնություն 6 Дн. 15 Ч.
32Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Գորիս/ 6 Дн. 19 Ч.
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 6 Дн. 19 Ч.
344-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /2-րդ խումբ 17։00 Էրեբունի/ 7 Дн. 12 Ч.
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /1-ին խումբ 15։30 Էրեբունի/ 7 Дн. 17 Ч.
36Տավուշի Մարզի առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 7 Дн. 23 Ч.
37Գարուն - 2022 ազգային և միջազգային վարկանիշի հաշվարկով մրցաշար 8 Дн. 10 Ч.
38Արմավիր մարզի տղամարդկանց առաջնություն 8 Дн. 13 Ч.
39Աջափնյակի շախմատի դպրոցի եզրափակիչ մրցաշար 8 Дн. 15 Ч.
40ՀՀ կանանց առաջնության 1/2 եզրափակիչ մրց. 8 Дн. 15 Ч.
411-ին կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 8 Дн. 15 Ч.
42Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 8 Дн. 19 Ч.
43Աջափնյակի վարչական շրջանի միջմանկապարտեզային շաշկու առաջնություն 8 Дн. 20 Ч.
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Մեղրիի համայնք 9 Дн. 13 Ч.
45Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն և Ավան / 9 Дн. 19 Ч.
46Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար ք․Արարատ 10 Дн. 10 Ч.
47Շիրակի մարզի 2022թ-ի առաջնության եզրափակիչ, նվիրված Լորիս Քալաշյանի 100-ամյակին 10 Дн. 15 Ч.
48Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 10 Дн. 19 Ч.
49Կոտայքի մարզի տղամարդկանց առաջնություն 2022թ 11 Дн. 14 Ч.
50Դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք և Նորք Մարաշ/ 11 Дн. 19 Ч.