Selecção de federação    ECU Logo

Selecção de torneio

Ordenar por

Selecionar federação: Finland (FIN)

Flag FIN
Nº.TorneioÚltima Actualização
1Tammer-Shakin Kinkkuturnaus 16.12.2017 12 Horas 30 Min.
2Ekenäs SK, 5 + 5 min., Skinkblixt - Kinkkupika 2017.12.14 1 Dias
3Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 12.12.2017 4 Dias 5 Horas
4TuTS:n viikonlopputurnaus 2017 A-ryhmä 6 Dias 8 Horas
5TuTS:n viikonlopputurnaus 2017 B-ryhmä 6 Dias 9 Horas
6Ekenäs SK, 2 min.+12 sek/drag, 8/2017.12.07 8 Dias 9 Horas
7Käpylän mestaruus 2017 9 Dias 6 Horas
8KäpSK:n joulukuun 2017 blixt 9 Dias 6 Horas
9ESK:n Itsenäisyyspäiväturnaus - Suomi 100 vuotta HSL Areena 6.12.2017 10 Dias 8 Horas
10Koululaisten SM 2017 E ja F-sarja 15 Dias 11 Horas
11Ekenäs SK, 20 + 20 min., 4/2017.11.30 15 Dias 20 Horas
12Koululaisten SM-turnaus 2017 (A-sarja) Oulu 25.-26.11. 20 Dias 2 Horas
13Koululaisten SM 2017 D-sarja 20 Dias 11 Horas
14Koululaisten SM 2017 C-sarja 20 Dias 11 Horas
15Koululaisten SM 2017 B-sarja 20 Dias 12 Horas
16Koululaisten SM-turnaus 2017 (O-sarja) Oulu 25.-26.11. 20 Dias 14 Horas
17KäpSK:n nopea shakki 12/2017 23 Dias 5 Horas
18Ekenäs SK klubbmästerskap 2017, speltid 75 min + 30 sek / drag 23 Dias 5 Horas
19Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 24 Dias 6 Horas
20Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 24 Dias 6 Horas
21Porin koululaisten mestaruus, 8-9 luokat ja lukio 24 Dias 10 Horas
22Porin koulujen mestaruus 15.11.2017, 6. luokka 24 Dias 10 Horas
23Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 3. luokka 24 Dias 10 Horas
24Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 Vierumäki (FIN) 17.-19.11. 25 Dias 5 Horas
25Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (rapid) 18.-19.11. Vierumäki 27 Dias 8 Horas
26Finno-Ugric Centenary Tournament 2017 (blitz) 18.11. Vierumäki 27 Dias 8 Horas
27Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 3-luokka 27 Dias 11 Horas
28Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 2-luokka 27 Dias 11 Horas
29Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 1-luokka 27 Dias 11 Horas
30Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 5- ja 6-luokka 27 Dias 11 Horas
31Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 4-luokka 27 Dias 11 Horas
32Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2017 yläaste 27 Dias 11 Horas
33Tampereen seudun koulumestaruus, yläaste 28 Dias 11 Horas
34Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 5-6 28 Dias 11 Horas
35Tampereen seudun koululaismestaruus, 4. luokka 28 Dias 11 Horas
36Tampereen seudun koululaismestaruus, luokat 1-2 28 Dias 11 Horas
37Tampereen seudun koululaismestaruus, 3. luokka 28 Dias 11 Horas
38KäpSK:n nopea shakki 11/2017 30 Dias 5 Horas
39Ekenäs SK, 5 + 5 min., 7/2017-11-16 30 Dias 6 Horas
40Porin koulaisten mestaruus 15.11.2017, 4. luokka 31 Dias 14 Horas
41Porin koululaisten mestaruus 15.11.2017, 5. luokka 31 Dias 14 Horas
42Karjaan URA 15+15 min. 6 kirrosta 14.11.2017 31 Dias 16 Horas
43Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3 34 Dias 11 Horas
44Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 4-6 35 Dias 10 Horas
45Turun turnajaiset 35 Dias 14 Horas
46Turun turnajaiset 35 Dias 15 Horas
47Turun turnajaiset 35 Dias 15 Horas
48Raahen turnaus 2017 41 Dias 7 Horas
49Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja ya&lukio 42 Dias 10 Horas
50Uudenmaan koululaiskilpailu 2017, sarja 3-4 lk 42 Dias 11 Horas
Advertisement