Tournament selection

Sort according to

Federation: Turkey (tur)

Flag tur
No.TournamentLast update
12020 Nilüfer İlçe Satranç Birinciliği Yedek Liste 8 Hours 22 Min.
22020 Nilüfer İlçe Satranç Birinciliği 8 Hours 23 Min.
3İNEGÖL 5. SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 9 Hours 39 Min.
4İNEGÖL 5. SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 11 Hours 43 Min.
5İNEGÖL 5. SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 11 Hours 49 Min.
6MALATYA MİNİKLER A KATEGORİSİ GENEL 13 Hours 35 Min.
7MALATYA MİNİKLER A KIZ 13 Hours 35 Min.
8MALATYA MİNİKLER B KIZ 14 Hours 28 Min.
9II.MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 29.02.2020 / 01.03.2020 14 Hours 37 Min.
10MALATYA MİNİKLER B GENEL 14 Hours 40 Min.
11II.MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI D KATEGORİSİ 29.02.2020 / 01.03.2020 14 Hours 46 Min.
12100.YIL SATRANÇ TURNUVASI 17 Hours 16 Min.
13EQUILIBRIO İLKOKUL 3. MERSİN İL ŞAMPİYONASI 18 Hours 25 Min.
142020 GÖLCÜK OKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI İLKOKUL KATEORİSİ 18 Hours 37 Min.
15II.MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 29.02.2020 / 01.03.2020 1 Days 6 Hours
16II.MİLAS ELO SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ 29.02.2020 / 01.03.2020 1 Days 7 Hours
172019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI SAKARYA GRUBU U12 1 Days 7 Hours
182019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI SAKARYA GRUBU U12 KIZLAR 1 Days 7 Hours
192019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI KONYA İLİ GRUBU 1 Days 8 Hours
202019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI KONYA GRUBU 1 Days 8 Hours
212019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI KONYA GRUBU 1 Days 8 Hours
222019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI KONYA GRUBU 1 Days 8 Hours
2322019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI BURSA GRUBU (U18 KADINLAR) 1 Days 9 Hours
242019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI BURSA GRUBU (U18 GENEL) 1 Days 9 Hours
252019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI BURSA GRUBU (U12 KADINLAR) 1 Days 9 Hours
262019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI BURSA GRUBU (U12 GENEL) 1 Days 10 Hours
272019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI MUĞLA İLADI GRUBU- U12 GENEL 1 Days 10 Hours
282019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI YALOVA GRUBU 1 Days 11 Hours
292019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI YALOVA GRUBU 1 Days 11 Hours
302019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI YALOVA GRUBU 1 Days 11 Hours
312019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI YALOVA GRUBU 1 Days 11 Hours
32BİTLİS MİNİKLER OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI 8-9 YAŞ MİNİK GENEL (01.09.2009-2010-2011) 1 Days 13 Hours
33BİTLİS KÜÇÜKLER OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI 10-11 YAŞ KIZLAR (2008-2009) 1 Days 13 Hours
34KYK satranç Turnuvası ERKEKLER KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
352019-2020 ÖĞRETİM YILI KARABÜK OKULLARARASI MAHALLİ SATRANÇ YARIŞMASI MİNİK - B - AÇIK KATEGORİSİ 1 Days 14 Hours
362019-2020 ÖĞRETİM YILI HATAY OKULLARARASI MAHALLİ MİNİKLER (A) SATRANÇ YARIŞMASI KIZLAR 1 Days 14 Hours
372019-2020 ÖĞRETİM YILI HATAY OKULLARARASI MAHALLİ MİNİKLER (A) SATRANÇ YARIŞMASI GENEL 1 Days 14 Hours
382020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (MİNİKLER B KIZ) 1 Days 14 Hours
392020 ANTALYA OKULLARARASI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER SATRANÇ YARIŞMASI (MİNİKLER B GENEL) 1 Days 15 Hours
402019-2020 ÖĞRETİM YILI KARABÜK OKULLARARASI MAHALLİ SATRANÇ YARIŞMASI GENÇLER AÇIK KATEGORİSİ 1 Days 18 Hours
41ZESDER İLHAN ONAT ANI TURNUVASI 2 Days 13 Hours
42Gençler Genel Okullar Arası Ordu Takım Satranç Yarışması 3 Days 15 Hours
43Genç Kızlar Okullar Arası Ordu Gençler Takım Satranç Yarışması 3 Days 15 Hours
44OKULSPORLARI YILDIZ KIZLAR 3 Days 17 Hours
45Bursa 18. Yıldırım Satranç Turnuvası 3 Days 19 Hours
46SEYHAN BELEDİYESİ 1. ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 08 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 3 Days 21 Hours
47SEYHAN BELEDİYESİ 1. ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ 3 Days 21 Hours
48SEYHAN BELEDİYESİ 1. ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ 3 Days 21 Hours
49SEYHAN BELEDİYESİ 1. ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ 3 Days 21 Hours
502019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL YARIŞMALARI U18 ORDU GRUBU 3 Days 21 Hours