Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Croatia (cro)

Flag cro
No.TournamentLast update
1Pojedinačno kadetsko prvenstvo Šk Sladorana za 2018. godinu, Županja, 29.12.2018. 42 Minutes
225. Zadar Open - A tournament 50 Minutes
3Božićni blic ŠK Sladorana 2018., Županja, 26.12.2018. 50 Minutes
425. Zadar Open - B tournament 54 Minutes
5Turnir kod problemista na Branimircu, petak 14.12. u 18h 1 Hours 22 Min.
6Završni turnir DOBAR ZRAK 2018. - nedjelja 16.12. 1 Hours 32 Min.
7International Open Tournament "24th Open BOŠNJACI" 2019 1 Hours 54 Min.
8IX.Pozivni šahovski turnir Sv. Lucija 12.12.2018.RUŠČICA sponzor dr. Ljubičić. 8 Hours 34 Min.
9XXI. Božićni Rejtingirani turnir za FIDE i CRO listu ,Ruščica 9.11-14.12.2018. 8 Hours 36 Min.
102. Memorijalni turnir Zvonko Majer 16 Hours
11ZŠS Brzopotezni turnir 32 2018 16 Hours 32 Min.
12Brzopotezni turnir Lav 8/8 17 Hours 38 Min.
13II. Božićni kadetski turnir do 12 godina " Vodnjan 2018 " 18 Hours 41 Min.
14II. Božićni kadetski turnir do 16 godina " Vodnjan 2018 " 18 Hours 42 Min.
15Šahovski Božić u Kul In 2018. 21 Hours 48 Min.
16FINALE KADETSKIH LIGA ZA 2018. Kadeti 1 Days
17FINALE KADETSKE LIGE HRVATSKE ZA 2018. Kadetkinje 1 Days
18Adventski ženski šahovski turnir 2018 Hotel Palace, Zagreb 1 Days 14 Hours
19VII. memorijalni turnir "DAMIR MAVRIN" - 2019. 1 Days 16 Hours
20 2.Otvoreni pojedinačni turnir za kadete do 16 godina" Valamar Open Rabac 2019 " 1 Days 16 Hours
21Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu U14 1 Days 19 Hours
22Zatvoreno prvenstvo SK Caissa 2018 1 Days 20 Hours
23 2nd International Chess Amateur Tournament " Valamar Open Rabac 2019 " 2 Days 3 Hours
24Svjetski dan KOPB 2018. - amatersko prvenstvo ŠK Aer 2 Days 12 Hours
2519. „ SVETI NIKOLA “ Kraljevica = kadetski turnir 2 Days 16 Hours
2619. „ SVETI NIKOLA “ Kraljevica 2 Days 16 Hours
27Otvoreni šahovski turnir povodom 11.godišnjice ŠK“BROD“Slavonski Brod 2 Days 22 Hours
28Pojedinačno seniorsko prvenstvo Istarske županije u blitz šahu za 2018. godinu 2 Days 23 Hours
29Sv. Nikola u Novom Zagrebu - 15. turnir za 2018. - Bonus bodovi 2 Days 23 Hours
30Pojedinačno kadetsko prvenstvo Istarske županije u blitz šahu za 2018. godinu 2 Days 23 Hours
3115.kadetski šahovski turnir "IOVALLIUM"_otvoreno kadetsko prvenstvo Valpova 2 Days 23 Hours
32V. memorijal Mišela Bertusija - Gospodar prosinca 2018. 2 Days 23 Hours
3311. juniorski turnir "107"_ otvoreno prvenstvo Osječko-baranjske županije 3 Days
3421.ženski šahovski turnir "ČAROBNI PRSTEN"_otvoreno prvenstvo OBŽ 3 Days
35Pojedinačno juniorsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu U18, U20 3 Days
366. Turnir nada_NAŠA DJECA_18 3 Days
37Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu U8 - U10 3 Days 1 Hours
38Božićni turnir Dražice 2018 3 Days 1 Hours
39Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu U12 3 Days 2 Hours
40ZAGREB OPEN “III. Memorijal KRUNOSLAVA HULAKA” 3 Days 14 Hours
41UNISPORT LIGA 2018 3 Days 16 Hours
42Unisport liga 2018 šah 3 Days 16 Hours
43II Bilogorsko-podravski gambit U-10 3 Days 20 Hours
44II Bilogorsko podravski gambit_U12_2018 3 Days 20 Hours
45Bilogorsko podravski gambit, U-20, 2018. 3 Days 20 Hours
46Bilogorsko podravski gambit U-14, 2018. 3 Days 20 Hours
47Memorijalni turnir "Mašan Sredanović - 2018." 3 Days 23 Hours
48Pojedinačno prvenstvo županije Splitsko-dalmatinske za 2018. godinu Šahisti amateri, neregistrirani pri HŠSu, U8 - U20 4 Days 1 Hours
49Otvoreno ekipno prvenstvo Primorsko-goranske županije = mlađi kadeti 4 Days 3 Hours
5010. brzopotezni turnir "ROMBERG_GENS UNA SUMUS"_otvoreno prvenstvo grada Belišća 4 Days 5 Hours