Tournament selection

Sort according to

Federation: Croatia (cro)

Flag cro
No.TournamentLast update
111. Otvoreni šahovski turnir "Mediteran" 22 Minutes
2Turnir mira Zagreb, 19.-30.11.2019. 13 Hours 33 Min.
321.Memorijal "Milan Kuzmanović" 2019 13 Hours 34 Min.
4Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 16 godina 15 Hours 36 Min.
5Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina 15 Hours 37 Min.
6III HRVATSKA LIGA JUG 18 Hours 7 Min.
7Ekipno prvenstvo ŠSD OŠ IŽ grupa 8 za dječake, šk.godina 2019./2020. 22 Hours 18 Min.
8Ekipno prvenstvo ŠSD OŠ IŽ grupa 8 za djevojčice, šk.godina 2019./2020. 22 Hours 20 Min.
9ZAGREB OPEN IV. Memorijal KRUNOSLAVA HULAKA 2019. 22 Hours 46 Min.
101. Prvenstvo Dalmacije u ubrzanom sahu - KADETI i KADETKINJE 23 Hours 23 Min.
111.Prvenstvo Dalmacije u ubrzanom šahu - SENIORI 23 Hours 25 Min.
12Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 15 godina 1 Days
13Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 9 godina 1 Days
14Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 11 godina 1 Days
15III. MEMORIJAL „MARKO DAMJANOVIĆ“ 1 Days 13 Hours
16PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPNIJE U BRZOPOTEZNOM ŠAHU 2019 1 Days 17 Hours
17Ekipno prvenstvo Ličko-Senjske županije 1 Days 17 Hours
18Kvalifikacije za 3. A ligu Centar 1 Days 17 Hours
1927. tradicionalni turnir povodom Dana Grada Grubišnog Polja 1 Days 19 Hours
20Kvalifikacije za II ligu centar 1 Days 21 Hours
21TURNIR PRIJATELJA 1 Days 23 Hours
22Mikronis kup 2019 2 Days 14 Hours
23Otvoreno ubrzano prvenstvo Gornjeg Mihaljevca 2 Days 14 Hours
24EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA ŽENE U UBRZANOM ŠAHU ZA 2019. GODINU 2 Days 17 Hours
25Juniori i juniorke do 20 godina I. otvoreno juniorsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U20 2 Days 18 Hours
26Kadeti i kadetkinje do 16 godina VIII. otvoreno kadetsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U16 2 Days 18 Hours
27Kadeti i kadetkinje do 12 godina VIII. otvoreno kadetsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U12 2 Days 18 Hours
28Kadetsko prvenstvo Š.K. Mornar U-16 2 Days 21 Hours
29World InterUniversities Championships/blitz 2 Days 23 Hours
3021.Šahovski turnir Ā«Dan sjećanja na VukovarĀ»2019. RUŠČICA 2 Days 23 Hours
31GM Nenad Petrović 30 MT, podrška DŠKZ, Preradovićeva 29, 15.11.2019. 3 Days 4 Hours
32Završni turnir Aer-festa - DOBAR ZRAK 2019 - Puntijarka u nedjelju 24.11. 3 Days 13 Hours
33Dugave open 2019 3 Days 15 Hours
34Školsko prvenstvo OBŽ-e -Djevojčice 2019. 3 Days 18 Hours
35Školsko prvenstvo OBŽ-e -Dječaci 2019. 3 Days 18 Hours
36Ekipno prvenstvo osnovnih škola BPŽ 2019./20. djevojčice 3 Days 21 Hours
37Ekipno prvenstvo osnovnih škola BPŽ 2019./20. dječaci 3 Days 22 Hours
38Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 11/16 (drugi dio sezone) 4 Days 14 Hours
39World InterUniversities Championships/rapid 4 Days 16 Hours
40PRVENSTVO OŠ V. GORICE I PRIPADAJUĆIH OPĆINAMA 2019-20-Ž 4 Days 20 Hours
41PRVENSTVO OŠ V. GORICE I PRIPADAJUĆIH OPĆINA 2019-20-M 4 Days 20 Hours
42Kvalifikacije za ulazak u 1. B šahovsku ligu 5 Days 14 Hours
43Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 13 godina 5 Days 22 Hours
44 3rd International Chess Amateur Tournament " Rabac Open 2020 " 6 Days 18 Hours
452.HŠL ŠZŽI 2019. 8 Days
46FINALE IV HRVATSKE LIGE JUG 8 Days 12 Hours
47BRZOPOTEZNO EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE 2019. 8 Days 14 Hours
48XXII Božićni Rejtingirani turnir za Fide i Cro listu,Ruščica 08.11.-16.12.2019. 8 Days 17 Hours
49Caissin otvoreni kadetski rating turnir 2019. u11 8 Days 19 Hours
50Caissin otvoreni kadetski rating turnir 2019. u15 8 Days 19 Hours