Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (aze)

Flag aze
No.TournamentLast update
18-16 mart 2019 "Bahar" Beynəlxalq uşaq şahmat festivalı Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası 11:00 43 Minutes
216 yaşadək oğlanlar arasında Baki birinciliyi 17-25/02/2019 18 Hours 34 Min.
314 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2019 18 Hours 48 Min.
414 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 17/02/2019 18 Hours 51 Min.
5Sədərək rayon UG şahmat məktəbi - tempo turnir 19 Hours 54 Min.
616 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2019 14.30 20 Hours 23 Min.
7Şah Klub TEMPO turnir (17.02.2019 saat 16:00) 1 Days 18 Hours
8Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Tempo Turnir - Saat 13:00 1 Days 19 Hours
914-16 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 2019 1 Days 21 Hours
10TEMPO 16-02-2019 RSK 2 Days 16 Hours
11Hər şənbə Tempo-turnir, Sumqayıt 2 Days 18 Hours
12"Təhsil" RİM - Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsinə həsr olunmuş Respublika şahmat turniri - A qrupu (25 fevral - 03 mart 2019-cu il, Ağcabədi) 2 Days 20 Hours
13"Təhsil" RİM - Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsinə həsr olunmuş Respublika şahmat turniri - B qrupu (25 fevral - 03 mart 2019-cu il, Ağcabədi) 2 Days 20 Hours
14"Təhsil" RİM - Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsinə həsr olunmuş Respublika şahmat turniri - Blits (28 fevral 2019-cu il, Ağcabədi) 2 Days 20 Hours
151 dərəcə turniri RŞK 2 Days 23 Hours
1610 yaşadək oğlanlar arasında 1/2 final RŞK 2 Days 23 Hours
17Ucar Qışı.Blits Turnir 16.02.2019 3 Days 1 Hours
188 yaşadək 1/2 final RŞK 10.00 4 Days
19Azerbaijan Chess Championship 2019-Women 6 Days 17 Hours
20Şah Klub "Tempo Turnir" (10.02.2019 saat 16:00) 8 Days 18 Hours
21TEMPO 09-02-2019 RSK 9 Days 14 Hours
22Hövsan Mədəniyyət Sarayı - "Bazar Günü" Rapid Turniri - Saat 13:00 9 Days 15 Hours
23Hər şənbə tempo-turnir-Sumqayıt 9 Days 16 Hours
24Tempo turnir A qrupu (Gəncə) 9 Days 18 Hours
25Tempo turnir B qrupu (Gəncə) 9 Days 18 Hours
26Tempo turnir C qrupu (Gəncə) 9 Days 18 Hours
271 - 9 fevral Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Ağappaq qar" beynəlxalq uşaq şahmat festivalı 10 Days
28Ucar Qışı Blits Turnir .09.02.2019 10 Days 1 Hours
29"Təhsil" Respublika İdman Mərkəzinin "Zuğulba" Tədris İdman Bazasında keçirilən Təlim-məşq toplanışında Blits turnir 10 Days 18 Hours
30Naxçıvan şəhər məktəbliləri arasında yarış - qızlar 10 Days 20 Hours
31Naxçıvan şəhər məktəbliləri arasında yarış - oğlanlar 10 Days 20 Hours
328-12 yaşlı şahmatçılar arasında Babək rayon birinciliyi 11 Days 20 Hours
33" Təhsil " R İ M - nin 02 fevral Gənclər Gününə həsr olmuş şahmat üzrə açıq birinciyi. 12 Days
34QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI IV DERECE. 26-29 YANVAR 2019. 050 376 53 23 15 Days 17 Hours
35QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI II DERECE.26-29 YANVAR 2019. 050 376 53 23 15 Days 17 Hours
36QALA SAHMAT KLUBU TESNIFAT TURNIRI III DERECE. 26-29 YANVAR 2019 050 376 53 23 15 Days 17 Hours
37"Şah Klub" Tempo turnir (03.02.2019 saat 16:00) 15 Days 17 Hours
38Naxçıvan Şahmat Mərkəzi - tempo turnir 15 Days 22 Hours
39ELFİM Nərimanov II DERECE ( 27-31 Yanvar) "Sehirbaz Şahmatçılar" 16 Days 2 Hours
40TEMPO 02-02-2019 RSK 16 Days 14 Hours
41Chess Mates Cup Group B 16 Days 20 Hours
42Chess Mates Cup Group A 16 Days 20 Hours
43Babək rayon şahmat məktəbi - tempo turnir 16 Days 23 Hours
44Elfim Günəşli II dərəcə turniri (27-31 yanvar) "Sehirbaz şahmatçılar" 18 Days
4526-31 yanvar 2019 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında lll dərəcə üzrə təsnifat turniri 18 Days
46Elfim Günəşli III dərəcə turniri (27-31 yanvar) "Sehirbaz şahmatçılar" 18 Days
47Elfim Günəşli IV dərəcə turniri (27-31 yanvar) "Sehirbaz şahmatçılar" 18 Days
48Elfim Günəşli sınaq turniri (27-31 yanvar) "Sehirbaz şahmatçılar" 18 Days
49Qış Birinciliyi- Sumqayıt 18 Days 19 Hours
50AĞ TOP NƏRİMANOV MƏRKƏZ, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 27-31 YANAR 2019 18 Days 19 Hours