Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (aze)

Flag aze
No.TournamentLast update
11 dərəcə turniri 12-20.07.2018 A qr 15 Hours 48 Min.
21 dərəcə turniri 12-20.07.2018 B qr 15 Hours 49 Min.
3Youth Chess Olympiada AZE. group A (U16), Gusar, 08-19 July 2018 16 Hours 30 Min.
4Youth Chess Olympiada AZE. group B (U10), Gusar, 08-19 July 2018 17 Hours 15 Min.
5ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 15 iyul 2018 14:00 2 Days 20 Hours
6TEMPO 14-07-2018 RSK 3 Days 11 Hours
724.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group A 3 Days 19 Hours
824.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group B 3 Days 19 Hours
91 dərəcə turniri 12-20.07.2018 6 Days 6 Hours
10Summer Friendship Cup 6 Days 16 Hours
11Baku Summer Open 1-8 july 2018 9 Days 14 Hours
12Elfim Günəşli "Rapid Turnir 10dəq +5 san " 8 İyul 2018 15:00 Rapid Turnir 9 Days 19 Hours
13Baku Summer Blitz 7 july 2018 9 Days 19 Hours
14Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 10 Days 14 Hours
15Baku Summer Rapid 30 june 2018 10 Days 16 Hours
16Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası dəstəyi ilə Para BOkt Rapid Turnir 30.06.2018 10 Days 17 Hours
17Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 "- tədris ilin yekun təsnifat turniri IV - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07. 07. 2018 - ci il 10 Days 18 Hours
18Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " tədris ilin yekun təsnifat turniri III - dərəcə almaq uğrunda 03 - 07. 07. 2018 - ci il 10 Days 18 Hours
19Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " - tədris ilinin yekun təsnifat turniri II - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07 . 07. 2018 - ci il 10 Days 18 Hours
20Yay tempoturniri-Sumqayıt 11 Days 13 Hours
21Gusar zayavka 2018 13 Days 5 Hours
22Sumgayit championship, 2018 15 Days 20 Hours
23ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 1 iyul 2018 15:00 16 Days 12 Hours
24"Şah Klub" Daxili Blitz Turnir 16 Days 14 Hours
254№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 17 Days 19 Hours
26AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 18 Days 11 Hours
27AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 18 Days 11 Hours
28HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Days 13 Hours
29HİRŞDK (Əhmədli fil): B qrup III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Days 13 Hours
30HİRŞDK (Əhmədli fil): A qrup III dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Days 13 Hours
31HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 18 Days 13 Hours
32HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 18 Days 13 Hours
33ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 19 Days 16 Hours
34Dairevi sistem uzre Turnir 19 Days 17 Hours
354№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 20 Days 15 Hours
364№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 20 Days 19 Hours
37Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 21 Days 8 Hours
38Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 21 Days 8 Hours
39fhjasah 21 Days 20 Hours
40Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 22 Days 15 Hours
41Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 22 Days 15 Hours
42Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 22 Days 17 Hours
43Azerbaijan Chess Championship under 20 22 Days 17 Hours
44HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 22 Days 19 Hours
45TEMPO 23-06-2018 RSK 24 Days 11 Hours
4624 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 24 Days 13 Hours
47Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 24 Days 13 Hours
48Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 24 Days 13 Hours
49Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 24 Days 13 Hours
50Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 24 Days 13 Hours