Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (aze)

Flag aze
No.TournamentLast update
124.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group B 26 Minutes
2ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 22 iyul 2018 14:00 16 Hours 9 Min.
3Rating tournment (Nabran) 03-10 August 2018 23 Hours 3 Min.
4AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU HƏR BAZAR TEMPO TURNIR 22 İYUL 15:00-da 23 Hours 4 Min.
5"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, BLITZ 10 August 2018 23 Hours 6 Min.
6"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, Group A - OPEN 11-17 August 2018 23 Hours 7 Min.
7"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, Group B - U12 11-17 August 2018 23 Hours 7 Min.
8AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 24-28 İYUL 2018 10:00 da 23 Hours 16 Min.
9AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 24-28 İYUL 2018 11:30 23 Hours 17 Min.
10AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ 02-10 avqust 2018 23 Hours 20 Min.
1124.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 group A 1 Days
12Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 1 Days 1 Hours
13TEMPO 21-07-2018 RSK 1 Days 14 Hours
14AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 24-28 İYUL 2018 10:00 da 1 Days 14 Hours
15Tempoturnir-SUMQAYIT 2 Days 16 Hours
161 dərəcə turniri 12-20.07.2018 A qr 2 Days 19 Hours
171 dərəcə turniri 12-20.07.2018 B qr 2 Days 19 Hours
18Youth Chess Olympiada AZE. group A (U16), Gusar, 08-19 July 2018 3 Days 10 Hours
19Youth Chess Olympiada AZE. group B (U10), Gusar, 08-19 July 2018 3 Days 16 Hours
20ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 15 iyul 2018 14:00 7 Days 23 Hours
21TEMPO 14-07-2018 RSK 8 Days 14 Hours
221 dərəcə turniri 12-20.07.2018 11 Days 10 Hours
23Summer Friendship Cup 11 Days 20 Hours
24Baku Summer Open 1-8 july 2018 14 Days 17 Hours
25Elfim Günəşli "Rapid Turnir 10dəq +5 san " 8 İyul 2018 15:00 Rapid Turnir 14 Days 22 Hours
26Baku Summer Blitz 7 july 2018 14 Days 22 Hours
27Baku Summer Rapid 30 june 2018 15 Days 19 Hours
28Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası dəstəyi ilə Para BOkt Rapid Turnir 30.06.2018 15 Days 20 Hours
29Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 "- tədris ilin yekun təsnifat turniri IV - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07. 07. 2018 - ci il 15 Days 21 Hours
30Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " tədris ilin yekun təsnifat turniri III - dərəcə almaq uğrunda 03 - 07. 07. 2018 - ci il 15 Days 21 Hours
31Bakı 4 № İOEUGİŞM " Yay kuboku 2018 " - tədris ilinin yekun təsnifat turniri II - dərəcə almaq uğrunda - 03 - 07 . 07. 2018 - ci il 15 Days 21 Hours
32Yay tempoturniri-Sumqayıt 16 Days 16 Hours
33Gusar zayavka 2018 18 Days 8 Hours
34Sumgayit championship, 2018 20 Days 23 Hours
35ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 1 iyul 2018 15:00 21 Days 15 Hours
36"Şah Klub" Daxili Blitz Turnir 21 Days 18 Hours
374№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 22 Days 22 Hours
38AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 23 Days 14 Hours
39AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 23 Days 14 Hours
40HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 23 Days 16 Hours
41HİRŞDK (Əhmədli fil): B qrup III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 23 Days 16 Hours
42HİRŞDK (Əhmədli fil): A qrup III dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 23 Days 16 Hours
43HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 23 Days 16 Hours
44HİRŞDK (Əhmədli filialı):sınaq yarışı (2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 28 iyun 23 Days 16 Hours
45ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 24 Days 19 Hours
46Dairevi sistem uzre Turnir 24 Days 20 Hours
474№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 25 Days 18 Hours
484№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 25 Days 22 Hours
49Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 26 Days 11 Hours
50Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 26 Days 11 Hours