Tournament selection

Sort according to

Federation: Azerbaijan (aze)

Flag aze
No.TournamentLast update
1DEBÜT OPEN 2018 I ŞAHMAT FESTİVALI 04-14 OKTYABR 10 Hours 2 Min.
223-31 oktyabr 2018 "Qızıl Payız" Beynəlxalq Reytinqli Şahmat Festivalı B-qrup (ll,lll və lV dərəcəli şahmatçılar) 13 Hours 3 Min.
323-31 oktyabr 2018 "Qızıl Payız" Beynəlxalq Reytinqli Şahmat Festivalı A-qrup (l dərəcəli şahmatçılar) 13 Hours 9 Min.
4"Sakh Club Open 2018" 1-st International Chess Festival, Group A 20 -28 0ctober. Anatoliya Hotel 13 Hours 41 Min.
5"Sakh Club Open 2018" 1-st International Chess Festival, Group B (U-12) 20 - 28 Oktober 2018. Anatoliya Hotel 13 Hours 43 Min.
6"Sakh Club Open 2018" 1-st International Chess Festival, RAPİD 27 October 13 Hours 45 Min.
7"Sakh Club Open 2018" 1-st International Chess Festival, BLITZ 28 October 13 Hours 45 Min.
8Elfim Günəşli " Rapid Turnir " 16 Sentyabr 2018 14:00 Rapid Turnir 4 Days 13 Hours
98-16 sentyabr 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Bilik festivalı" B- turniri 4 Days 14 Hours
108-16 sentyabr 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Bilik Festivalı" A-turniri 4 Days 14 Hours
11TEMPO 15-09-2018 RSK 5 Days 7 Hours
12"Təhsil" RİM 4 İOEUGİŞM (Nəsimi) Bilik gününə həsr olmuş 2 dərəcə yarışı 11-15.09 (hər gün saat 10:00) 5 Days 15 Hours
13"Təhsil" RİM 4 İOEUGİŞM (Nəsimi) Bilik gününə həsr olmuş 3 dərəcə yarışı 11-15.09 (hər gün saat 10:00) 5 Days 15 Hours
14TEMPOTURNIR-Sumqayıt 6 Days 10 Hours
15Elfim Günəşli III dərəcə Təsnifat turniri 10 - 14 Sentyabr 2018 6 Days 14 Hours
16" Təhsil " RİM Bakı 4 İOEUGİŞM (Nəsimi) Bilik gününə həsr olmuş açıq birinciliyi 04 - 10. 09. 2018 - ci il I - dərəcə almaq uğrunda yarəşın - C - qrupu 6 Days 15 Hours
17" Təhsil " RİM Bakı 4 İOEUGİŞM (Nəsimi) Bilik gününə həsr olmuş açıq birinciliy 04 - 10. 09. 2018 - ci il I- dərəcə almaq uğrunda yarışın - B - qrupu 6 Days 15 Hours
18 "Təhsil " RİM 4 İOEUGİŞM (Nəsimi) Bilik gününə həsr olmuş açıq birinciliyi 04 - 10. 09. 2018 - ci il I - dərəcə almaq uğrunda yarışın - A - qrupu 6 Days 15 Hours
19Elfim Günəşli IV dərəcə Təsnifat turniri 10 - 14 Sentyabr 2018 6 Days 15 Hours
201 dərəcə turniri 04-09-2018 RŞK 8 Days 9 Hours
21ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 9 Days 7 Hours
22"Təhsil" RİM 4 İOEUGİŞM (Nəsimi) Bilik gününə həsr olmuş 4 dərəcə yarışı 11-15.09 saat 10:00 10 Days 9 Hours
23"Şah Klub" Bilik Gününə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (06-10 Sentyabr 2018) 10 Days 10 Hours
24"Şah Klub" Bilik Gününə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (06-10 Sentyabr 2018) 10 Days 10 Hours
25"Şah Klub" Bilik Gününə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (06-10 Sentyabr 2018) 10 Days 10 Hours
26Elfim Günəşli "Rapid Turnir " 9 Sentyabr 2018 14:00 Rapid Turnir 11 Days 10 Hours
27Elfim Günəşli "Rapid Turnir " 9 Sentyabr 2018 14:00 Rapid Turnir 11 Days 14 Hours
28Ənənəvi tempoturnir-Sumqayıt 13 Days 10 Hours
291-5 sentyabr 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Bilik" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 15 Days 12 Hours
301-5 sentyabr 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Bilik" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 15 Days 13 Hours
311-5 sentyabr 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Bilik" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 15 Days 13 Hours
3201-05 sentyabr 2018-ci il 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) "Bilik Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 16 Days 15 Hours
3301-05 sentyabr 2018-ci il 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) "Bilik Günü"nə həsr edilmiş IV, dərəcə uğrunda təsnifat turniri 16 Days 16 Hours
34"Təhsil" RİM Bakı 4 İOEUGİŞM (Nəsimi) Bilik gününə həsr olmuş açıq birinciliyi 04-10. 09.2018 1-dərəcə almaq üzrə,turnirdə üzvlük haqqı yox, yerlər məhduddur . 17 Days 12 Hours
35ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 2 Sentyabr 2018 14:00 18 Days 17 Hours
36ELFIM GÜNƏŞLİ Blitz Turnir 1 Sentyabr 2018 14:30 19 Days 13 Hours
3701-05 sentyabr 2018 . 3 nömrəli RİOEUGİŞM ( Nərimanov filialı) "Bilik günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 20 Days 14 Hours
3801-05 sentyabr 2018. 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov filialı) "Bilik günü"nə həsr olunmuş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 20 Days 14 Hours
39AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 26-30 AVQUST 2018 14:00 da 21 Days 11 Hours
40AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 26-30 AVQUST 2018 14:00 da 21 Days 12 Hours
41I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 23 Days 7 Hours
42ELFIM GÜNƏŞLİ Rapid Turnir 10+5 san 26avqust 2018 14:00 25 Days 15 Hours
43Tempo-turnir, Sumqayıt-24.08.2018 27 Days 10 Hours
44AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 26-30 AVQUST 2018 14:00 da 29 Days 16 Hours
4517 - 21 avqust 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Qurban bayramı"na həsr olunmuş 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 30 Days 14 Hours
4617-21 avqust 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Qurban bayramı"na həsr olunmuş 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 30 Days 16 Hours
4717-21 avqust 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Qurban bayramı"na həsr olunmuş 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 30 Days 16 Hours
48"Nabran Open", RT, Nabran, 01-06 September 2018 31 Days 5 Hours
49"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, Group B - U12 11-17 August 2018 32 Days 5 Hours
50"WHITE ROOK CUP" 1-st International Chess Festival, Group A - OPEN 11-17 August 2018 32 Days 5 Hours