Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (arm)

Flag arm
No.TournamentLast update
1T. Petrosyan Chess House Ch. 1/2 Final 13 Hours 31 Min.
2Որակավորման մրցաշար/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 2012թ. և մեծ կարգ չունեցող և V կարգայիններ 14 Hours 37 Min.
3Որակավորման մրցաշար 2013թ. և փոքր կարգ չունեցող և Vկարգայիններ 14 Hours 44 Min.
4ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի 2 -րդ փուլ 16 Hours 55 Min.
5Турнир посвященний Внталию Габрелянову 17 Hours 1 Min.
61-ին կարգի որակավորման մրցաշար, Ք. Հրազդան 18 Hours 16 Min.
7ChessMood Open - Tournament B 1 Days 15 Hours
8ChessMood Open - Tournament A 1 Days 16 Hours
9Տ․Պետրոսյանի անվ․շախմատի տան 1-ին կարգի մրցաշար․ՀՇՖ 1 Days 16 Hours
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - 9տ. և բարձր - ՀՇԱ 1 Days 17 Hours
113-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 2 Days 14 Hours
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - մինչև 8տ. - ՀՇԱ 2 Days 16 Hours
13рпрп 12 Days 17 Hours
14Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան 1/4 եզր․ մրց․ ՀՇՖ 13 Days 13 Hours
15МОСКВА-874 ФИНАЛ, РУССКИЕ ШАШКИ 13 Days 18 Hours
16МОСКВА -874, ПОЛУФИНАЛ, РУССКИЕ ШАШКИ 14 Days 16 Hours
17Moscow City Day - Blitz - Final 14 Days 17 Hours
18Москва - 874 1/4 Финал 15 Days 11 Hours
19Moscow City Day - Blitz - Semifinal 15 Days 13 Hours
20Վանաձորի շախմատի դպրոցի ամառային մրցաշար 23 Days 19 Hours
2182nd Armenian CH The 1st League 25 Days 15 Hours
22Gyumri Open 2021 - A 26 Days 17 Hours
23Gyumri Open 2021 - B 26 Days 17 Hours
24<<Գյումրի Օփեն>> բլից մրցաշար 28 Days 13 Hours
25«Գյումրի Օփեն» բլից մրցաշար 29 Days 18 Hours
26Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան 1/8 եզր․ մրց․ ՀՇՖ 35 Days 18 Hours
27Որակավորման մրցաշար II կարգ լրացնելու համար/ Գյումրի համայնքի շախմատի մարզադպրոց IIIկարգայիններ 38 Days 19 Hours
28Yerean 2021 40 Days 22 Hours
29ՆՀՏ եզրափակիչ 44 Days 14 Hours
304-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 8 տարեկաններ Ք․Արտաշատ 44 Days 19 Hours
314-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 9տ և բարձր Ք․ Արտաշատ 44 Days 21 Hours
3277th Armenian Women's CH The 1st League 48 Days 17 Hours
331-ին կարգի մրցումներ Գեղարքունիք 29.07.2021թ 50 Days 16 Hours
34Որակավորման մրցաշար III կարգի համար/ Գյումրու շախմատի մարզադպրոց IV կարգայիններ 51 Days 20 Hours
35ՀՀ կույր շախմատիստների 2021 թ․ անհատական առաջնության եզրափակիչ 51 Days 22 Hours
362-րդ կարգի մրցումներ Գեղարքունիք 26.07.2021թ 52 Days 19 Hours
37Հաշմանդամություն ունեցող անձանց հանրապետական մարզական 18-րդ փառատոն, արագ շախմատ 53 Days 11 Hours
38Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան 1/16 եզր․ մրց․ ՇՏ 54 Days 18 Hours
391-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 54 Days 22 Hours
403-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 54 Days 22 Hours
413-րդ կարգի մրցումներ Գավառ 22.07.2021թ 55 Days 18 Hours
424-րդ կարգի մրցումներ Գավառ 21.07.2021թ 59 Days 13 Hours
43Stepan Avagyan Memorial 2021 - Tournament A 62 Days 18 Hours
44Stepan Avagyan Memorial 2021 - Tournament B 62 Days 18 Hours
45S.Avagyan Memorial - Blitz 64 Days 10 Hours
46Որակավորման մրցաշար IVկարգի համար /Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 10տարեկան և մեծ 64 Days 19 Hours
47Որակավորման մրցաշար չորրորդ կարգի համար/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց Մինչև 8տարեկաններ 64 Days 19 Hours
48Որակավորման մրցաշար առաջին կարգի համար/Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 65 Days 18 Hours
49Վարկանիշային մրցաշար / Գյումրու շախմատի մարզադպրոց 66 Days 16 Hours
50ԵՐՐՈՐԴ կարգի մրցաշար,Մարտունու տարածաշրջան 67 Days
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use