Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (arm)

Flag arm
No.TournamentLast update
1Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար Արարատ քաղաք 1 Hours 38 Min.
220th anniversary of Chess Academy of Armenia 1 Hours 44 Min.
3Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան արագ շախմատի 1/2 եզ․ /4-րդ փուլ/ 3 Hours 23 Min.
4ք. Աշտարակ, 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 4 Hours 3 Min.
53-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 15:00 4 Hours 40 Min.
6Գավաթ-2022 4 Hours 48 Min.
74-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Արթիկ 19 Hours 22 Min.
8Yerevan Scheveningen Tournament 22 Hours 52 Min.
9Շիրակի մարզի 2023թ.-ի առաջնության 1/4 եզրափակիչ 1 Days
104-րդ կարգի մրցաշար Նորք-Մարաշ 1 Days 3 Hours
111-ին կարգի որակավորման մրցաշար, Ք. Հրազդան 1 Days 3 Hours
122-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 1 Days 4 Hours
13ԴԱՎԹԱՇԵՆ. ԵԶՐԱՓԱԿԻՉ ԲԱՑ ՄՐՑԱՇԱՐ (24.11 - 05.12.2022 թ.) 1 Days 5 Hours
14Ավանդական բժշկության համալսարանի արագ շախմատի մրցաշար 1 Days 6 Hours
15Kaissa amateur tournament 1 Days 20 Hours
16Ռաֆայել Վահանյանի Գավաթ-2022 1 Days 23 Hours
17ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ ՆՎԻՐՎԱԾ ԱԿԱԴԵՄԻԱՅԻ 20-ԱՄՅԱԿԻՆ. III ՓՈՒԼ 2 Days
182-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/Էրեբունի/ 2 Days
19Ափաջափնյակի շախմատի դպրոցի բաց առաջնության եզրակիչ մրցաշար 2 Days 1 Hours
20Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տուն - մ/դ եզր. Մ-10/ 2012-2013 2 Days 3 Hours
21Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տուն - մ/դ եզր. Մ-12 / 2010-2011 2 Days 3 Hours
22Տ. Պետրոսյանի անվ. շախմատի տուն - մ/դ եզր. - Մ-8/ < 2014 2 Days 4 Hours
23Dzmernamut 2 Days 19 Hours
24ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ ՆՎԻՐՎԱԾ ԱԿԱԴԵՄԻԱՅԻ 20-ԱՄՅԱԿԻՆ. II ՓՈՒԼ 3 Days
254-կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 3 Days
262-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 3 Days 1 Hours
273-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / Էրեբունի/ 3 Days 1 Hours
28Մալաթիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Days 1 Hours
29Տ․Պետրոսյանի անվ․շախմատի տուն-մ/դ-ի մինչև 11 տար․ առաջնություն ՇՏ 3 Days 4 Hours
30ՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՄՐՑԱՇԱՐ 4_ՐԴ ԿԱՐԳ ՀՇԱ ՎԱՐԴԵՆԻՍԻ ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂ 3 Days 20 Hours
31ԿԱՅԾԱԿՆԱՅԻՆ ՄՐՑԱՇԱՐ ՆՎԻՐՎԱԾ ԱԿԱԴԵՄԻԱՅԻ 20-ԱՄՅԱԿԻՆ. I ՓՈՒԼ 4 Days
324-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Զեյթուն 16։30 8տ-ից մեծ 4 Days 1 Hours
33Աջափնյակի շախմատի դպրոցի 1/2 րզրափակիչ մրցաշար 4 Days 1 Hours
344-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 4 Days 2 Hours
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Զեյթուն 15։00 Մ8 4 Days 2 Hours
36ԱՇՈւՆ-2022 4 Days 8 Hours
373-րդ կարգի որակավորման մրցաշար․Մեղրիի համայնք 4 Days 22 Hours
38<<Փոքրիկ շախմատիստներ>> 8 Days 3 Hours
39ՀՀ կորպորացիաների շախմատի Գրան Պրի IV Փուլ 8 Days 4 Hours
40Գավառի 4-րդ կարգի մրցումներ 8 Days 21 Hours
41Լոռու մարզի 2023թ. 1/4 առաջնություն 9 Days 3 Hours
42Շիրակի մարզի 2023թ.-ի առաջնության 1/4 եզրափակիչ 10 Days 4 Hours
43Սարուխանի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 10 Days 21 Hours
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար մինչև 10 տարեկաններ ք․ Մասիս 11 Days 1 Hours
452-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 11 Days 1 Hours
46ՀՀ դպրոցականների 16-րդ օլիմպիադայի եզրափակիչ փուլ 11 Days 5 Hours
473-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Արաբկիր 11 Days 5 Hours
48Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 3-րդ կարգի մրցաշար (14.11 - 22.11.2022 թ.) 12 Days 1 Hours
49Տ․ Պետրոսյանի անվ․ շախմատի տան արագ շախմատի 1/2 եզ․ /3-րդ փուլ/ 14 Days 3 Hours
504-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Բյուրեղավան 14 Days 5 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 01.12.2022 09:16
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use