Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (arm)

Flag arm
No.TournamentLast update
1HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U10 12 Hours 30 Min.
2HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U12 12 Hours 39 Min.
3HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U14 12 Hours 44 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 12 Hours 56 Min.
51-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ.Տ. 13 Hours 17 Min.
6III կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 13 Hours 27 Min.
7II կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 13 Hours 32 Min.
8HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U16 13 Hours 36 Min.
9Loru marzi 12 tarekan txaneri mrcashar 13 Hours 45 Min.
10Loru marzi Aghchikneri mrcashar 14 Hours 10 Min.
11Հ.ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ - 110/հուշամրցաշար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 14 Hours 19 Min.
124-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/2-րդ խումբ 16:30- Էրեբունու ՇՄՄ/ 14 Hours 28 Min.
13HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U8 14 Hours 33 Min.
14Loru marzi 8 tarekan txaneri mrcashar 14 Hours 40 Min.
15Loru marzi 10 tarekan txaneri mrcashar 14 Hours 43 Min.
164-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ -15:30) 14 Hours 44 Min.
174-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ 1-ին խումբ 15։00- Էրեբունի/ 15 Hours 15 Min.
18Երևանի թիմի փնջային մրցաշար 2020 1 Days 18 Hours
19Loru marzi 14 tarekan txanneri mrcashar 2 Days 12 Hours
20Loru marzi 16 tarekan txanei mrcashar 2 Days 12 Hours
214-կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Բ խումբ 2 Days 13 Hours
22Հ.Գասպարյանի անվ.դպրոցի 60ամյակին նվիրված մրցաշար երկրորդ փուլ 2 Days 14 Hours
234-րդ կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Ա խումբ 2 Days 15 Hours
24Գորիս համայնք մինչև 10տ. 3 Days 12 Hours
25Արագ շաշկու պատանիների կիսաեզրափակիչ առաջնություն 4 Days 16 Hours
26Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 12տ 4 Days 16 Hours
27Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 10տ 4 Days 17 Hours
28Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 5 Days 9 Hours
29Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 5 Days 10 Hours
30Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 5 Days 10 Hours
31Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 5 Days 14 Hours
32Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 5 Days 15 Hours
33Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 5 Days 15 Hours
34Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 14տ 6 Days 11 Hours
35Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 1/4 եզրափակիչ մրցաշար 6 Days 13 Hours
36ՀՀ ոստիկանության 2020թ. արագ շախմատի անհատական առաջնություն 6 Days 15 Hours
37Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-16 7 Days 10 Hours
38ՀՀ ոստիկանության 2020թ. արագ շախմատի թիմային առաջնություն 7 Days 16 Hours
39Գորիս Համայնք մինչև 10 տ. 9 Days 18 Hours
40ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. 14տարեկանների առաջնություն 10 Days 13 Hours
41ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ.12 տարեկանների առաջնություն 10 Days 13 Hours
42Աբովյան Չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 17:00 10 Days 17 Hours
43ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. 10տարեկանների առաջնություն 12 Days 13 Hours
444-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 12 Days 19 Hours
453 կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի ՇՄՄ 13 Days 13 Hours
46ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ.-ի 16տարեկանների առաջնություն 13 Days 13 Hours
47ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. մինչև 8տարեկանների առաջնություն 13 Days 14 Hours
48Աբովյան Չորրորդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 15:00 13 Days 19 Hours
49Երրորդ կարգի որակավորման մրցաշար 13 Days 19 Hours
50Առաջին կարգի որակավորման մրցաշար 13 Days 19 Hours