Tournament selection

Sort according to

Federation: Armenia (arm)

Flag arm
No.TournamentLast update
1Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ 25 Minutes
2Աջափնյակ 2-րդ կարգ 19.11.-28.11.2019թ 50 Minutes
33-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ 15:00) 2 Hours 1 Min.
4Autumn-2019/A 2011... 18 Hours 11 Min.
5Autumn-2019/B ...2010 18 Hours 26 Min.
6Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. (13.11 - 22.11.2019 թ.) 19 Hours 34 Min.
7Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոցի Գավաթ 19 Hours 51 Min.
8Մալաթիա ՇՄՄ-ի 2 կարգի որակավորման մրցաշար 20 Hours 12 Min.
92-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(16:00) 20 Hours 32 Min.
102020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի 1/4 եզրափակիչ IIկարգայիններ 20 Hours 53 Min.
113-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ 17:30) 20 Hours 55 Min.
124 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 21 Hours 5 Min.
133-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 21 Hours 24 Min.
14Սպիտակ քաղաքի մարզադպրոցի առաջնություն 21 Hours 56 Min.
151-ին կարգի որակավորման մրցաշար 23 Hours 46 Min.
16Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Քանաքեռ-Զեյթուն, Ավան/ 1 Days 1 Hours
17ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 / 3 Days 19 Hours
18ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/2-րդ փուլ/ 3-րդ կարգ 3 Days 22 Hours
19Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Կենտրոն/ 4 Days
20Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Էրեբունի, Նուբարաշեն/ 5 Days 1 Hours
213-րդ կարգ 05.11.-13.11.2019թ. Աջափնյակ 5 Days 19 Hours
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 5 Days 20 Hours
232020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի առաջնության 1/8 եզրափակիչ կարգայիններ 5 Days 21 Hours
243-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ) 5 Days 22 Hours
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ- 15:00) 5 Days 22 Hours
26Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Արաբկիր/ 6 Days
273-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 6 Days 21 Hours
28ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Աբովյանի տարածաշրջանային փուլ 6 Days 21 Hours
29Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Մալաթիա-Սեբաստիա/ 7 Days 1 Hours
3020-րդ մարզական խաղեր ( տղաներ ) 7 Days 22 Hours
3120-րդ մարզական խաղեր ( աղջիկներ ) 7 Days 23 Hours
32Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Աջափնյակ, Դավթաշեն/ 8 Days 1 Hours
33Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 3 8 Days 22 Hours
34Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 9 Days 20 Hours
35Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք, Նորք Մարաշ/ 11 Days 1 Hours
36ՀՀ դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադա 11 Days 19 Hours
37II կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 12 Days 20 Hours
38Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 12 Days 21 Hours
39ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Հրազդան 2019 12 Days 21 Hours
40Աբովյան քաղաքի հիմնադրման 56 ամյակին նվիրված արագ շախմատի մրցաշար 13 Days 21 Hours
41III կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 13 Days 21 Hours
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 14 Days 4 Hours
43Abovyan 56th Anniversary Int. Open 14 Days 17 Hours
44Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Էջմիածնի տարածաշրջան 14 Days 19 Hours
454-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Փարաքար 14 Days 19 Hours
46Polytechnic Open 2019 14 Days 21 Hours
47Շախմատի անհատական մրցաշար-Ն.Գետաշեն 2019թ. 16 Days 21 Hours
484-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Խումբ 2 17 Days
494-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Խումբ 1 17 Days
50Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Արարատի տարածաշրջան 17 Days 19 Hours