Tournament selection

Sort according to

Federation: Greece (GRE)

Flag GRE
No.TournamentLast update
1Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2017 2 Hours 41 Min.
21ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα "4ο Δημοτικό Σχολείο Βούλας" 2017 GROUP Β' 3 Hours 21 Min.
31ο Εσωτερικό Πρωτάθλημα "4ο Δημοτικό Σχολείο Βούλας" 2017 GROUP A' 3 Hours 23 Min.
4Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2017 3 Hours 25 Min.
529ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3 Hours 29 Min.
629ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 3 Hours 30 Min.
729ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3 Hours 34 Min.
829ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3 Hours 36 Min.
929ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3 Hours 43 Min.
1029ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΝΗΠΙΑ 3 Hours 47 Min.
1113ο ανοιχτό κυπελλο μαθητών/ μαθητριων Δ-Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3 Hours 52 Min.
1213ο ανοιχτό κυπελλο μαθητών/ μαθητριων Α-Β-Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3 Hours 54 Min.
1329ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 3 Hours 57 Min.
1413ο ανοιχτό κυπελλο μαθητών/ μαθητριων ΓΥΜΝΑΣΙΑ-ΛΥΚΕΙΑ 4 Hours 5 Min.
1529ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ LYKEIA 5 Hours 8 Min.
16ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2017 5 Hours 38 Min.
1710ο Τουρνουά ΠΣ Περιστερίου 5 Hours 56 Min.
181ο ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΦΑΛΑΝΗΣ 2017 6 Hours 49 Min.
192nd Sunday's (ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ) open Chess Square under 1900 7 Hours 33 Min.
205th Chess Festival 2017 Blitz 8 Hours 10 Min.
218th Chess Festival 2017 Rapid 8 Hours 10 Min.
221ου OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» Kotinos- Σχ. Γαλανού 8 Hours 10 Min.
23Senior Division by A.s.o.p DIAS 8 Hours 20 Min.
24ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 9 Hours 50 Min.
251ο ΕΑΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 9 Hours 56 Min.
2618o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2017 Open 10 Hours 40 Min.
272017 ESSTH-HALK Team Championship Local Category 12 Hours 49 Min.
2818o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2017 Proefivon - Efivon (A14 - A16) 12 Hours 51 Min.
2918o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2017 Korasidon - Neanidon (K10 - K12 - K14 - K16) 12 Hours 56 Min.
3018o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2017 Paidon (A12) 13 Hours
312o rapid aliko 2017 13 Hours 4 Min.
323*3 B' ΤΟΠΙΚΟ Β' ΟΜΙΛΟΣ by A.s.o.p Dias 13 Hours 30 Min.
333*3 C' ATTICA by A.S.O.P Dias 13 Hours 37 Min.
343rd Thomas Georgiou Memorial OPEN - Μόνο Σάββατα 14 Hours 5 Min.
3510th TRIANDRIAS INTERNATIONAL TOURNAMENT A' GROUP 14 Hours 15 Min.
3610th TRIANDRIAS INTERNATIONAL TOURNAMENT B' GROUP 14 Hours 15 Min.
3718o Atomiko Protathlima K.D. Makedonias 2017 Pampaidon (A08 - A10) 14 Hours 25 Min.
382017 ESSTH-HALK Team Championship POA 16 Hours 59 Min.
3929ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ A ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ 17 Hours 2 Min.
4014th OPEN TOURNAMENT "LORENTZOS MAVILIS"-CORFU 2017 18 Hours 25 Min.
4129ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18 Hours 39 Min.
4240th SOP - SMAOK under 1900 18 Hours 39 Min.
4329ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18 Hours 40 Min.
443*3 B' ΤΟΠΙΚΟ by A.s.o.p DIAS 19 Hours 37 Min.
453*3 A' ΤΟΠΙΚΟ by A.s.o.p DIAS 19 Hours 37 Min.
463ο ΠΑΙΔΙΚΟ RAPID ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ ώρα 18.00 20 Hours 42 Min.
4729ο Ατομικό Σχολικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα της Περιφέρειας Πειραιώς&Νήσων ΛΥΚΕΙΑ 20 Hours 49 Min.
4829ο Ατομικό Σχολικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα της Περιφέρειας Πειραιώς&Νήσων Γ' ΓΥΜΝ 20 Hours 49 Min.
4929ο Ατομικό Σχολικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα της Περιφέρειας Πειραιώς&Νήσων B' ΓΥΜΝ 20 Hours 49 Min.
5029ο Ατομικό Σχολικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα της Περιφέρειας Πειραιώς&Νήσων A' ΓΥΜΝ 20 Hours 49 Min.
Advertisement