Federation selection    ECU Logo

Tournament selection

Sort according to

Federation: Greece (GRE)

Flag GRE
No.TournamentLast update
1167ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΟΝΟ (ΤΕΤΑΡΤΕΣ) 1 Hours 1 Min.
2ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Α ΟΜΙΛΟΣ 2 Hours 13 Min.
3ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Α ΟΜΙΛΟΣ 2 Hours 24 Min.
4OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Α ΟΜΙΛΟΣ 10 Hours 39 Min.
5OMAΔΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2018 «ΝΙΚΟΣ ΣΤΡΟΦΑΛΗΣ» Β ΟΜΙΛΟΣ 10 Hours 40 Min.
64ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Σ.Π. 'ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ' Σάββατο 20/1 στις 18:30 (e.s.p.maxites@gmail.com) 10 Hours 46 Min.
7ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 Β ΟΜΙΛΟΣ 11 Hours 4 Min.
82nd open Evoiki ES Nikos Giamarellos 2018 12 Hours 31 Min.
915ο open ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ 12 Hours 56 Min.
102018 Team Championship ESSTH-CHALK - B Local 13 Hours 5 Min.
11!!! ΕΝΑΡΞΗ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ !!! 1ο Οpen Τουρνούα ΤΡΙΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ με ΕΛΟ >1800 13 Hours 6 Min.
1225ο open Σ.Ο.Περιστερίου 13 Hours 15 Min.
131ο ΚΑΠΠΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/01/2018-19/02/2018 13 Hours 18 Min.
147ο BLITZ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/01/2018 13 Hours 19 Min.
15KAISSA CAFE BLITZ 242 13 Hours 26 Min.
162ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15 Hours
1722ο ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (-16 ΕΤΩΝ) Rapid ΝΙΚΑΙΑΣ 15 Hours 19 Min.
18ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 19 Hours 34 Min.
19ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Π.Ο. Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 20 Hours 23 Min.
204th International Chess Open Tournament "Vardaris" 22 Hours 56 Min.
2113ο Τουρνουά Περιστερίου ΕΝΑΡΞΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 1 Days 6 Hours
22ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 - Β ΟΜΙΛΟΣ Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Σάββατο 6/1/2018 1 Days 9 Hours
23ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2018 - Α ΟΜΙΛΟΣ Δηλώσεις συμμετοχής μέχρι Σάββατο 6/1/2018 1 Days 9 Hours
24ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ (ΑΤΤΙΚΗΣ) 2018 1 Days 10 Hours
2514o OPEN ΕΙΣ ΜΝΗΜΗΝ ΤΡΙΑΝΤ. ΣΙΑΠΕΡΑ - 14TH TR. SIAPERAS MEMORIAL OPEN CHESS SQUARE (ΜΟΝΟ ΣΑΒΒΑΤΑ) - ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/1/18 1 Days 12 Hours
261o ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Junior ΕΩΣ 10 ΕΤΩΝ 2018 ΚΑΙ Bambini ΕΩΣ 8 ΕΤΩΝ 2018 1 Days 13 Hours
272ος ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥ ΣΚΑΚΙΟΥ Α.Π.Ο. "ΚΟΤΙΝΟΥ" (Rapid+Blitz) - Σάββατο 20/1 1 Days 15 Hours
282018 Team Championship ESSTH-CHALK - POA 1 Days 16 Hours
298th Blitz N.O. Kalamatas 1 Days 20 Hours
3044ο Τουρνουά ΣΟΠ-ΣΜΑΟΚ για παίκτες κάτω του 1900 1 Days 22 Hours
3140th Greek National Women Championship (2017) 1 Days 23 Hours
322018 International Chess Tournament White Tower 40 years - A group 1 Days 23 Hours
332018 International Chess Tournament White Tower 40 years - B group 1 Days 23 Hours
341o Παιδικό Τουρνουά Rapid Α.Ο. Παραδείσου Αμαρουσίου – Σ.Ο Χαλανδρίου Α΄ ΟΜΙΛΟΣ 2 Days
351o Παιδικό Τουρνουά Rapid Α.Ο. Παραδείσου Αμαρουσίου – Σ.Ο Χαλανδρίου Β΄ ΟΜΙΛΟΣ 2 Days 9 Hours
361o Παιδικό Τουρνουά Rapid Α.Ο. Παραδείσου Αμαρουσίου – Σ.Ο Χαλανδρίου Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 2 Days 9 Hours
37New Year's Blitz Tournament 2018 Xanthi Chess Club B Group 2 Days 12 Hours
38New Year's Blitz Tournament 2018 Xanthi Chess Club A Group 2 Days 12 Hours
393ο Τουρνουά rapid για Grand-Prix 2 Days 12 Hours
40Ανοιχτό Πρωτάθλημα Ηλείας Ιονίων νήσων ΕΣΣΠ 2018 2 Days 13 Hours
41Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 12 2 Days 13 Hours
42Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 10 2 Days 13 Hours
43Προκριματικά Ατομικών Ηρακλείου 2018 ΑΓΟΡΙΑ 14 2 Days 13 Hours
44ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -16 2 Days 14 Hours
4511th Triandrias International Open A' Group 2 Days 14 Hours
4611th Triandrias International Open B' Group 2 Days 14 Hours
47Πρωτάθλημα κάτω των 16 ετών Νομού Χανίων 2 Days 14 Hours
4811o ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ RAPID ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 Days 14 Hours
49ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -14 2 Days 14 Hours
50ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ -12 2 Days 14 Hours