Tournament selection

Sort according to

Federation: Estonia (EST)

Flag EST
No.TournamentLast update
1Malemaja välkturniiride sari seenioridele VIII 15 Hours 36 Min.
2European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Girls 21 Hours 12 Min.
3European Individual Rapid Chess Championship 2019 21 Hours 21 Min.
4European Individual Blitz Chess Championship 2019 21 Hours 22 Min.
5European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U8 Boys 21 Hours 22 Min.
6European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Boys 21 Hours 23 Min.
7European Youth Rapid Chess Championship 2019 -U12 Boys 21 Hours 23 Min.
8European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U14 Boys 21 Hours 23 Min.
9European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U16 Boys 21 Hours 23 Min.
10European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Boys 21 Hours 23 Min.
11European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U8 Girls 21 Hours 24 Min.
12European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U10 Girls 21 Hours 24 Min.
13European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U12 Girls 21 Hours 24 Min.
14European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U14 Girls 21 Hours 24 Min.
15European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U16 Girls 21 Hours 25 Min.
16European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Girls 21 Hours 25 Min.
17European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Boys 21 Hours 25 Min.
18European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Boys 21 Hours 26 Min.
19European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Boys 21 Hours 26 Min.
20European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls 21 Hours 26 Min.
21European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Girls 21 Hours 27 Min.
22Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (III etapp) 2 Days 14 Hours
23C-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 3 Days 16 Hours
24D-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 3 Days 16 Hours
25B-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 3 Days 16 Hours
26A-grupp Eestimaa Spordiliit Jõud MV kiirmales 2019 3 Days 16 Hours
27Tartu MV Vene kabes 4 Days 22 Hours
28Malemaja välkturniiride sari seenioridele VII etapp 7 Days 15 Hours
29HARJUMAA 2019. aasta VÕISTKONDLIKUD MEISTRIVÕISTLUSED MALES 11 Days 13 Hours
30AVRO-38 mälestusturniir 2019 Välkturniir 11 Days 13 Hours
31EESTI 2019.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Mehed 12 Days 18 Hours
32 EESTI 2019.a. KIIRMALE MEISTRIVÕISTLUSED Naised 12 Days 19 Hours
33Eesti Veteranide MV 2019 12 Days 19 Hours
34Ratsu Karikas III-VIII klass 13 Days 17 Hours
35Ratsu Karikas I-II klass 13 Days 17 Hours
36Ratsu karikas Tüdrukud 13 Days 17 Hours
37Malemaja välkturniiride sari seenioridele VI etapp 14 Days 15 Hours
38AVRO-38 mälestusturniir 2019 Kiirturniir B 17 Days 12 Hours
39AVRO-38 mälestusturniir 2019 Kiirturniir A 19 Days 16 Hours
40AVRO-38 mälestusturniir 2019 Välkturniir noortele 20 Days 15 Hours
412019 Sügis Kalevi reedene 2. välgu turniir 20 Days 18 Hours
42Malemaja välkturniiride sari seenioridele V etapp 21 Days 15 Hours
43Malemaja välkturniiride sari seenioridele IV etapp 21 Days 17 Hours
44Dzintars Sprivulise XI Memorial Rapid A 25 Days 19 Hours
45Dzintars Sprivulise XI Memorial Rapid B-C 25 Days 20 Hours
46 Malemaja välkturniiride sari seenioridele III etapp 26 Days 17 Hours
47TARTU SUVI 2019 noortele 28 Days 13 Hours
48Järvamaa 2019. a. lahtised meistrivõistlused kiirmales 32 Days 21 Hours
49Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (II etapp) 37 Days 14 Hours
50Forrest:Seasons kiirmaleturniir - Sügis 39 Days 18 Hours