Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Aserbaitschan (aze)

Flag aze
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP B 2 Std. 43 Min.
2ELFIM Ustalığa Namizəd Rating Tournament 3 Std. 5 Min.
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ QRUP A 3 Std. 12 Min.
44№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş IV dərəcə yarışı (23 iyun.saat 10:00) 7 Std. 15 Min.
54№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş III dərəcə yarışı (23 iyun.saat 12:00) 7 Std. 16 Min.
64№li İOEUGİŞ Məktəbinin (Nəsimi Məktəbi) 26 İyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr olunmuş II dərəcə yarışı (23 iyun.saat 14:00) 7 Std. 16 Min.
7Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(I dərəcə)- Sumqayıt 7 Std. 44 Min.
8Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifa yarışı(II dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 7 Std. 45 Min.
9Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(III dərəcə)20-24 iyun- Sumqayıt 7 Std. 46 Min.
10Silahlı Qüvvələr Gününə həsr olunmuş təsnifat yarışı(IV dərəcə) 20-24 iyun- Sumqayıt 7 Std. 46 Min.
11HİRŞDK (Əhmədli filialı): II dərəcə (2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 9 Std. 16 Min.
12HİRŞDK (Əhmədli fil): B qrup III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 9 Std. 19 Min.
13HİRŞDK (Əhmədli fil): A qrup III dərəcə (2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 9 Std. 19 Min.
14HİRŞDK (Əhmədli filialı): IV dərəcə (2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 9 Std. 19 Min.
15Azerbaijan Chess Championship under 20, girls 9 Std. 41 Min.
16Azerbaijan Chess Championship under 20 9 Std. 43 Min.
1724.07 İnternational Chess Tournament commemorating to birthday of International Grandmaster Vugar Gashimov “Young Talented Chess Players” Festival-2018 9 Std. 57 Min.
18Sumgayit championship, 2018 10 Std. 14 Min.
19HİRŞDK (Əhmədli filialı): III dərəcə (2003-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) Silahlı Qüvvələr gününə həsr olunmuş HİRŞDK-nun turniri. 25 - 29 iyun 11 Std. 59 Min.
20Baku Summer Open 1-8 july 2018 14 Std. 13 Min.
21Baku Summer Children (U11) 1-7 july 2018 1 Tage 6 Std.
22TEMPO 23-06-2018 RSK 2 Tage 3 Std.
2324 iyun 2018 3N-RİOEUGŞİM (səbail filialında) BLİTS TURNİR 2 Tage 5 Std.
24Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri A qrupu (Gəncə) 2 Tage 5 Std.
25Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri B qrupu (Gəncə) 2 Tage 5 Std.
26Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri C qrupu (Gəncə) 2 Tage 5 Std.
27Əşrəf Mehtiyev xatirə turniri D qrupu (Gəncə) 2 Tage 5 Std.
28"Təhsil" RİM Lənkəran şəhər UGİŞ məktəbinin yay tətili birinciliyi 2 Tage 9 Std.
29Elfim Günəşli III dərəcə "Yay Turniri " 19 - 23 Iyun 2018 2 Tage 10 Std.
30Baku Summer Rapid 30 june 2018 2 Tage 23 Std.
31Baku Summer Blitz 7 july 2018 3 Tage
32Youth Chess Olympiada AZE. group ALL Gusar, 08-19 July 2018 3 Tage 2 Std.
33 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 4-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 3 Tage 5 Std.
34 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 3-cü dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 3 Tage 5 Std.
35 "Şah Klub" Silahlı Qüvvələr Günü"nə həsr olunmuş 2-ci dərəcə təsnifat turniri (18-22 iyun 2018) 3 Tage 5 Std.
363 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK 3 Tage 8 Std.
374 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (kiçiklər) 3 Tage 10 Std.
384 Dərəcə Turniri 18-06-2018 RŞK (böyüklər) 3 Tage 10 Std.
39AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ TURNİRİ 21 iyun 15:30-da 4 Tage 7 Std.
4015 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 4 Tage 7 Std.
41Elfim Günəşli IV dərəcə "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 4 Tage 9 Std.
42Elfim Günəşli Sınaq yarışı "Yay Turniri " 19 - 21 Iyun 2018 4 Tage 11 Std.
432 dərəcə Təsnifat turniri RŞK 4 Tage 11 Std.
4415-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də ( Nərimanov filialı) 15 İyun -Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Tage 7 Std.
4515-19 iyun 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Tage 7 Std.
4615-19 iyun 2018-ci il . 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də (Nərimanov filialı) keçiriləcək 15 İyun - Milli Qurtuluş gününə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Tage 7 Std.
47Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - sınaq yarışı - 7 yaşadək 15 - 19 iyun 2018 - ci il 6 Tage 9 Std.
48Bakı 4 İOEUGİŞM (Binəqədi filialı 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - IV dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 6 Tage 9 Std.
49Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - III - dərəcə alamaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 6 Tage 9 Std.
50Bakı 4 İOEUGİŞM ( Binəqədi filialı ) 26 iyun Azərbaycan Silahlı Qüvvələri gününə həsr təsnifat turniri - II dərəcə almaq uğrunda 15 - 19 iyun 2018 - ci il 6 Tage 9 Std.