Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Aserbaitschan (aze)

Flag aze
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1TEMPO 26-05-2018 RSK 44 Minuten
2AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR (HƏR BAZAR) 27 may 2018 14:30 1 Std. 11 Min.
3AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 02-06 İYUN 2018 1 Std. 11 Min.
4AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 14:30 da 1 Std. 35 Min.
5AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 10-15 İYUN 2018 13:00 da 1 Std. 36 Min.
6Respublika gününə həsr olunmuş Ucar blits turniri 1 Std. 54 Min.
7Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir A qrupu (Gəncə) 2 Std. 8 Min.
8Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir B qrupu (Gəncə) 2 Std. 8 Min.
9Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir C qrupu (Gəncə) 2 Std. 9 Min.
10Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 100 illiyinə həsr olunmuş turnir D qrupu (Gəncə) 2 Std. 9 Min.
11 TRİM 4 nömrəli İOEUGİŞM I dərəcə yarışı 2 Std. 38 Min.
12Cümhuriyyətin 100-illiyinə həsr olunmuş tempoturnir-Sumqayıt 3 Std. 40 Min.
13Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 4-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 14:00 4 Std. 31 Min.
14Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş 3-dərəcə təsnifat turniri 24-28 may 2018 saat 15:00 4 Std. 31 Min.
1524-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 may Respublika Günü"nə həsr edilmiş II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Std. 40 Min.
1624-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) "28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Std. 46 Min.
1724-28 may 2018-ci il tarixlərdə 3 nömrəli RİOEUGİŞM-də(Nərimanov filialı) " 28 May Respublika Günü"nə həsr edilmiş III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 6 Std. 47 Min.
18HİRŞDK: I dərəcə uğrunda 2001 - 2011-ci il təvəllüdlü yeniyetmələr arasında şahmat yarışı. 09-17 iyun 7 Std. 42 Min.
19HİRŞDK: II dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 7 Std. 42 Min.
20HİRŞDK: III dərəcə (16 yaşadək 2002-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 7 Std. 42 Min.
21HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək 2009-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 7 Std. 42 Min.
22HİRŞDK: IV dərəcə (12 yaşadək 2006-cı il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 7 Std. 43 Min.
23HİRŞDK: IV dərəcə (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 17 iyun 7 Std. 43 Min.
24HİRŞDK: sınaq yarışı (8 yaşadək 2010-cu il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Milli Qurtuluş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun acıq birinciliyi. 13 - 16 iyun 7 Std. 43 Min.
2526 - 30 may 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 4 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 8 Std. 33 Min.
26Chessland III dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 9 Std. 43 Min.
27Chessland IV dərəcə təsnifat turniri 2-4 iyun 9 Std. 44 Min.
28Agcabədi rayon 01 iyun Uşaqlarin Mudafiəsi gununə həsr edilmiş şahmat turniri 11 Std. 16 Min.
2901 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 3 cü dərəcə üzrə təsnifat turniri 12 Std. 23 Min.
3001 - 07 iyun 2018 "Azərbaycan Xalq Cümhuriyyəti 100 il" 2 ci dərəcə üzrə təsnifat turniri 12 Std. 23 Min.
3115 - 21 iyun 2018 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Şahmat ulduzları" reytinq turniri - 2018 ( 8, 10, 12, 14, 16 yaş) 12 Std. 24 Min.
321 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2011-Sumqayıt 1 Tage
331 iyun-Uşaqların Müdafiəsi Günü-2012-Sumqayıt 1 Tage
341 İyun Uşaqların Müdafiəsi Günü(A qrupu)-Sumqayıt 1 Tage
35ELFIM Günəşli Rapid turnir 10+5 san 27may 1 Tage 3 Std.
36Ümummilli lider H.Əliyevin 95 illiyinə həsr olunmuş ümumtəhsil pilot məktəblərin yarışı 2 Tage 2 Std.
373 derece turniri Group B (TEST) 3 Tage 2 Std.
384 derece turniri Group A (TEST) 3 Tage 2 Std.
39I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyası- 3 Tage 5 Std.
40Baku Summer Rapid 30 june 2018 3 Tage 10 Std.
41Baku Summer Blitz 7 july 2018 3 Tage 10 Std.
42Baku Summer Open 1-8 july 2018 3 Tage 10 Std.
43Elfim Günəşli Rapid turnir 10+5 san 6 Tage 2 Std.
44Gilan Chess Tournament - May 2018 6 Tage 5 Std.
45Şah Klub "28 may Respublika Günü"nə həsr olunmuş Sınaq turniri 24-28 may 2018 saat 13:00 6 Tage 7 Std.
46TEMPO 19-05-2018 RSK 7 Tage
47"Hər şənbə" tempoturnir-Sumqayıt 7 Tage 3 Std.
48UCAR MAYI BLİTS TURNİRİ 7 Tage 4 Std.
49AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU TEMPO TURNİR 20.05.2018 15:30 7 Tage 7 Std.
50Elfim Günəşli II dərəcə "İlk 10 yerə mükafat" 14 - 18 May 2018 8 Tage 2 Std.