Vítejte v turnajové databázi Chess-Results.com

Chess-Results.com je dedikovaný server pouze pro šachové výsledky.

Archív turnajů na chess-results.com brzy dosáhne 385.000 turnajů z celého světa, od klubových turnajů po evropské šampionáty a šachové olympiády. Celá databáze byla vytvořena pomocí programu Swiss-Manager, losovacího programu pro šachové turnaje, který úzce spolupracuje s chess-results.com.

Hledat turnaj

Zde můžete vyhledat turnaj a prohlédnout/vytisknout/exportovat do Excelu konečné výsledky, nasazení, tabulky atd.

Hledat hráče

Zde můžete najít všechny turnaje, kterých se hráč účastnil a prohlédnout/vytisknout/exportovat do Excelu všechny detaily o hráči a turnajích.

Hledat partii

Zde můžete hledat partie a přehrát si je on-line nebo si stáhnout partie ve formátu PGN.

Kontakty

V případě otázek, připomínek a různých návrhů mi prosím pošlete (Heinz Herzog) email na :
contact@chess-results.com (prosím anglicky nebo německy)

Výběr turnaje

Třídění podle

Čís.TurnajFEDvlajkaPoslední aktualizace
1SouthFR Chmp. 2019 Juniors B-17 Blitz RUS
0 Minuty
2Muswell Hill Weekday Rapidplay MAJOR at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR ENG
0 Minuty
3SouthFR Chmp. 2019 Juniors B-9 Blitz RUS
1 Minuty
4Přebor ZŠ A. Jiráska Lanškroun CZE
1 Minuty
55th Inter School Team Chess Championship 2019 (LP) Category-1 IND
1 Minuty
6MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 4.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ / CATEGORY B TUR
1 Minuty
7Muswell Hill Weekday Rapidplay OPEN at The Clissold Arms, 105 Fortis Green, East Finchley, London N2 9HR ENG
1 Minuty
8Первенство Северо-Западного федерального округа РФ по классическим шахматам среди девочек до 11 лет RUS
2 Minuty
9ELFIM Nərimanov filialı - "Şahmat üzrə beynəlxalq reytinq turniri" 050 458 40 50 AZE
3 Minuty
10Přebor ZŠ A. Jiráska Lanškroun 1. - 5. tříd CZE
3 Minuty
11XXIII OLIMPIADAS UNI 2019 - AJEDREZ - Grupo B PER
4 Minuty
12XXIII OLIMPIADAS UNI 2019 - AJEDREZ - Grupo A PER
4 Minuty
1311. Otvoreni šahovski turnir "Mediteran" CRO
5 Minuty
14Квалификационный турнир ШШ Гроссмейстер Зима.Группа B. RUS
6 Minuty
15125 річчя ЛШК попередня реєстрація UKR
6 Minuty
16Městské kolo Přeboru škol v šachu - kategorie II. stupeň ZŠ CZE
6 Minuty
17Late Lt. Gopal Sakharam SukthankarMemorial 9th All Goa Open Rapid Chess Tournament 2019-2020 IND
7 Minuty
18Torneo Elo Rápido Ajedrez Plus en Las Termas de Río Hondo - 18.11.2019 Válido al Elo Rápido ARG
8 Minuty
19CD Individual Absoluto do Porto 2019/2020 POR
9 Minuty
20MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 4.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ / CATEGORY A TUR
9 Minuty
21Prasad Group of Institution sports festival (chess championship Nov. 2019 , Jaunpur IND
10 Minuty
22Первенство Санкт-Петербурга по шахматам среди девочек до 11 лет 2019 г. RUS
10 Minuty
23Шкільна ліга з шахів загальнооствітня школа СИХІВСЬКИЙ РАЙОН UKR
13 Minuty
246th Youth U16 Sykeon Neapolis Chess Academy 2019 GRE
13 Minuty
252. Wiener Weihnachtsopen 2019 AUT
14 Minuty
26SouthFR Chmp. 2019 Juniors B-11 Blitz RUS
14 Minuty
27Шкільна ліга з шахів початкова школа СИХІВСЬКИЙ РАЙОН UKR
14 Minuty
28SouthFR Chmp. 2019 Juniors G-11 Blitz RUS
15 Minuty
29SouthFR Chmp. 2019 Juniors B-13 Blitz RUS
15 Minuty
30Circuito de Outono dos Galitos - Torneio III - 22 de novembro POR
16 Minuty
31Юні таланти 2019 9 етап UKR
16 Minuty
32SouthFR Chmp. 2019 Juniors B-15 Blitz RUS
17 Minuty
33Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Շենգավիթ/ ARM
17 Minuty
34EFELER BELEDİYESİ ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI A KATEGORİSİ (1800 VE ÜSTÜ RATİNG) TUR
18 Minuty
352019 National Chess Championship Battle of the Grandmasters PHI
19 Minuty
36XXIII OLIMPIADAS UNI 2019 - AJEDREZ - GB PER
19 Minuty
37Riga Chess School Championship A 2019 LAT
19 Minuty
38SouthFR Chmp. 2019 Juniors G-13 Blitz RUS
19 Minuty
39EFELER BELEDİYESİ ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI B KATEGORİSİ (1799 VE ALTI RATİNG) TUR
19 Minuty
40Riga Chess School Championship B 2019 LAT
19 Minuty
41Torneio Tematico Xadrez Gambito Budapest 07/12-14:30 POR
20 Minuty
42GIẢI VÔ ĐỊCH CỜ VUA NHANH HÀ NỘI MỞ RỘNG TRANH CÚP KIỆN TƯỚNG TƯƠNG LAI - LẦN IV - NĂM 2019 - bảng Phong trào VIE
21 Minuty
43"Ucar Payızı" rayon birinciliyi 2019 AZE
21 Minuty
44Чемпионат Нижегородской области 2019 года по шахматам RUS
21 Minuty
45 V Torneio Xadrez no Bolhão POR
21 Minuty
461ST DECEMBER -"11TH #321 CHESS TMT 2019" - Under-19 Group@SATARA CITY* Entry Form - http://bit.ly/Entryform_11th321chesstmt *Contact : 8087030053 IND
24 Minuty
471ST DECEMBER -"11TH #321 CHESS TMT 2019" - Under 13 Group@SATARA CITY* Entry Form - http://bit.ly/Entryform_11th321chesstmt *Contact : 8087030053 IND
25 Minuty
48HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il AZE
26 Minuty
49NOVOGODISNJI RAPID TURNIR MAJDANPEK 2019 - Raspis videti u Photo Gallery SRB
26 Minuty
50HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək "B" (2007-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il AZE
26 Minuty