Vítejte v turnajové databázi Chess-Results.com

Chess-Results.com je dedikovaný server pouze pro šachové výsledky.

Archív turnajů na chess-results.com brzy dosáhne 385.000 turnajů z celého světa, od klubových turnajů po evropské šampionáty a šachové olympiády. Celá databáze byla vytvořena pomocí programu Swiss-Manager, losovacího programu pro šachové turnaje, který úzce spolupracuje s chess-results.com.

Hledat turnaj

Zde můžete vyhledat turnaj a prohlédnout/vytisknout/exportovat do Excelu konečné výsledky, nasazení, tabulky atd.

Hledat hráče

Zde můžete najít všechny turnaje, kterých se hráč účastnil a prohlédnout/vytisknout/exportovat do Excelu všechny detaily o hráči a turnajích.

Hledat partii

Zde můžete hledat partie a přehrát si je on-line nebo si stáhnout partie ve formátu PGN.

Kontakty

V případě otázek, připomínek a různých návrhů mi prosím pošlete (Heinz Herzog) email na :
contact@chess-results.com (prosím anglicky nebo německy)

Výběr turnaje

Třídění podle

Čís.TurnajFEDvlajkaPoslední aktualizace
1X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 17 Fem COL
0 Minuty
2X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 17 Abs COL
0 Minuty
3X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 15 Abs COL
1 Minuty
4ZŠ Dargovských hrdinov - školské kolo1 SVK
1 Minuty
5X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 15 Fem COL
1 Minuty
6X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 13 Fem COL
1 Minuty
7X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 13 Abs COL
1 Minuty
8X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 11 Fem COL
2 Minuty
9X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 11 Abs COL
2 Minuty
10X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 9 Fem COL
2 Minuty
11X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 9 Abs COL
3 Minuty
12X Festival Panamericano Escolar de las Americas -Colombia 2019 Sub 7 Abs COL
3 Minuty
13Polofinále MČR juniorů 2019 - kat. H18+H20 CZE
3 Minuty
14AICF International Women Grand Master Round Robin Chess Tournament 2019 M, No. 9898030860- IG PARMAR FID
4 Minuty
15 Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2006. – 2007. dz. gads) LAT
4 Minuty
163-րդ կարգ 05.11.-13.11.2019թ. Աջափնյակ ARM
4 Minuty
172019 Iranian Women's Championship Final IRI
4 Minuty
18Первенство СПб по шахматам 2019 года среди ветеранов RUS
5 Minuty
19I Circuito Blitz Lanzarote 2019 - Sociedad La Democracia ESP
6 Minuty
20I Circuito Blitz Lanzarote 2019 - CC Deiland ESP
6 Minuty
21Prvenstvo Osnovne škole "Enver Čolaković" BIH
6 Minuty
22I Circuito Blitz Lanzarote 2019 - Centro Social Tinajo ESP
7 Minuty
23Первенство ЮФО по шахматам среди девушек до 19 лет RUS
8 Minuty
24Первенство ЮФО среди девочек до 9 лет RUS
8 Minuty
25XVIII Gran Torneo Internacional AFICIONADOS "B" S-2000 - BENIDORM - Gran Hotel Bali 2018 (Event code: ) ESP
10 Minuty
26Гран-при ChessTime Группа C 2009-2010 г.р. RUS
14 Minuty
27Гран-при ChessTime Группа B 2011-2012 г.р. RUS
15 Minuty
28MARCEL Air Conditioner 1st Division Chess League-2019 BAN
15 Minuty
29Гран-при ChessTime Группа D 2008 г.р. и старше RUS
16 Minuty
30Reykjavik Open 2020 ISL
24 Minuty
31TORNEIO DE XADREZ DE NATAL - CMIL 2019 BRA
25 Minuty
32BIHAR STATE SENIOR CHESS CHAMPIONSHIP-2019 IND
27 Minuty
331er Torneo Escuelas de Ajedrez Nicaragua 2019 (U14) (Pre-inscritos) ZZZ
29 Minuty
3429. Erfurter Schachfestival 2019 - Gesamtliste GER
31 Minuty
35Juegos CODECOA 2019 "Mayores - Varones" PER
34 Minuty
369-17 noyabr 2019 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası l dərəcə turniri AZE
34 Minuty
37Circuito Escolar Xeque&Mate / Le2 - Etapa 4 - Sub 10 BRA
34 Minuty
38The 2019 Kenya National Blitz Chess Championship KEN
36 Minuty
39Juegos CODECOA 2019 "Medianos - Varones" PER
37 Minuty
402019 Kenya National Rapid Chess Championship; Open KEN
37 Minuty
41Рейтинговый турнир СШОР "Юность Москвы" RUS
37 Minuty
422020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի առաջնության 1/8 եզրափակիչ կարգայիններ ARM
40 Minuty
43Juegos CODECOA 2019 "Menores - Varones" PER
41 Minuty
44Juegos CODECOA 2019 "Infantil C - Varones" PER
44 Minuty
45I UNIÃO SPORT CLUB/CHESS OPEN – 80 ANOS (Santa Bárbara/MG) BRA
44 Minuty
46XIV Спартакиада МГО Профсоюза работников ГУ и ОО РФ RUS
47 Minuty
47Juegos CODECOA 2019 "Infantil B - Varones" PER
47 Minuty
48 Gazirat Alwird Chess Rapid 1 EGY
47 Minuty
49لیگ نوجوانان مشهد IRI
47 Minuty
50Первенство Саратовской области среди ветеранов 2019 Рапид RUS
49 Minuty