chess-results.com-un turnir bazasına xoş gəlmisiniz (Translated by Raul Quliyev)

Chess-Results.com Şahmat turnirləri nəticələrinə həsr edilmiş güclü serverdir.

chess-results.com saytının yarış bazası dünyada keçirilən 400,000-dən çox yarış, Avropa klub çempionatı və Şahmat Olimpiadalarından ibarətdir. chess-results.com saytına məlumat Swiss-Manager proqramı ilə yerləşdirilir.

Turnir axtarmaq

Burada siz turnir axtara və yekun nəticələri izləyə/çap edə/Excell fayla çevirə, turların püşkatmalarına və yekun cədvələ baxa bilərsiniz

Oyunçu axtarmaq

Burada siz bir oyunçunun oynadığı bütün turnirləri tapa/baxa/çap edə bilərsiniz.

Oyun axtarmaq

Burada siz onlayn yayımlanmış və PGN formatında yüklənilmiş oyunları axtara bilərsiniz.

Kontakt

Suallar və təkliflər üçün, :
contact@chess-results.com email göndər (İngiliscə və ya Almanca)

Turnir seçimi

Növünə görə

No.TurnirFEDBayraqSon yükləmə
1CAMPEONATO REGIONAL JUVENIL SUR 2020 SUB 08 FEMENINO PER
5 Dəqiqə
2ALKALOID Rapid Open 2020 MKD
6 Dəqiqə
3Club Mariano Moreno. Abierto de Verano 2020 Válido para el ELO Inicia Martes 4 de febrero 19:45 ARG
6 Dəqiqə
4ALKALOID Blitz Open 2020 MKD
7 Dəqiqə
5ISSSTE 2020 Cat primera libre MEX
8 Dəqiqə
6I TORNEO INTERPROVINCIAL DE AJEDREZ "MENTES EN ACCIÓN" SUB 12 DISTRITO DE MALA PER
9 Dəqiqə
7I TORNEO INTERPROVINCIAL DE AJEDREZ "MENTES EN ACCIÓN" SUB 10 DISTRITO DE MALA PER
13 Dəqiqə
81° Abierto ASOCIACION DEL PERSONAL SUPERIOR DE EMPRESAS DE ENERGIA (APSEE) 2020 ARG
16 Dəqiqə
9Torneo de Ajedrez Blitz Cerrado de Exhibicion PUR
19 Dəqiqə
10I TORNEO INTERPROVINCIAL DE AJEDREZ "MENTES EN ACCIÓN" SUB 14 DISTRITO DE MALA PER
20 Dəqiqə
11I TORNEO INTERPROVINCIAL DE AJEDREZ "MENTES EN ACCIÓN" SUB 08 DISTRITO DE MALA PER
22 Dəqiqə
12"Шахматный Новосибирск"-2020. 2 этап. Классика. Турнир "C" RUS
24 Dəqiqə
13Всероссийские соревнования по шахматам среди девушек до 15 лет (2006-2007 г.р.) "Кубок Камчатки - 2020" RUS
25 Dəqiqə
14Всероссийские соревнования по шахматам среди девочек до 13 лет (2008-2009 г.р.) "Кубок Камчатки - 2020" RUS
26 Dəqiqə
15Всероссийские соревнования по шахматам среди девочек до 11 лет (2010-2011 г.р.) "Кубок Камчатки - 2020" RUS
27 Dəqiqə
16Всероссийские соревнования по шахматам среди девочек до 9 лет (2012 г.р. и моложе) "Кубок Камчатки - 2020" RUS
28 Dəqiqə
17CD Clássicas Absoluto AXS 2019/2020 POR
29 Dəqiqə
18I Open Terras de Trás os Montes - Macedo de Cavaleiros POR
30 Dəqiqə
19Всероссийский турнир по шахматам среди мальчиков до 13 лет (2008-2009 г.р.) "Кубок Камчатки - 2020" RUS
30 Dəqiqə
20UNIVERSIADA ESTATAL ITSON 2020 CATEGORIA VARONIL MEX
31 Dəqiqə
21Всероссийские соревнования по шахматам среди мальчиков до 11 лет (2010-2011 г.р.) "Кубок Камчатки - 2020" RUS
31 Dəqiqə
22Festival Nacional de Ajedrez de la Juventud 2020 Sub 8 URU
32 Dəqiqə
23Всероссийские соревнования по шахматам среди мальчиков до 9 лет (2012 г.р. и моложе) "Кубок Камчатки - 2020" RUS
32 Dəqiqə
245th Tacurong FIDE Rating Tournament - Rapid (Event 232632) PHI
33 Dəqiqə
25Всероссийские соревнования по шахматам среди юношей до 15 лет (2006-2007 г.р.) "Кубок Камчатки - 2020" RUS
34 Dəqiqə
26VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U10 Femenino VEN
34 Dəqiqə
27Selectivo Estatal CONDDE Puebla 2020. Varonil. MEX
38 Dəqiqə
28UNIVERSIADA ESTATAL ITSON 2020 CATEGORIA FEMENIL MEX
38 Dəqiqə
29Kejohanan Catur Tampin 2020 (MRSM Gemencheh) Category Under 9 (29th Feb 2019) MAS
38 Dəqiqə
30Kejohanan Catur Tampin 2020 (MRSM Gemencheh) Category Under 12 (29th Feb 2019) MAS
38 Dəqiqə
31Kejohanan Catur Tampin 2020 (MRSM Gemencheh) Category Under 15 (29th Feb 2019) MAS
39 Dəqiqə
32Kejohanan Catur Tampin 2020 (MRSM Gemencheh) Category Open (29th Feb 2019) MAS
39 Dəqiqə
33Torneo Relampago ULP Centro Cultural Jose La Via ARG
41 Dəqiqə
34Seniorsko brzopotezno prvenstvo Varaždinske županije - Festival šaha 2020 CRO
42 Dəqiqə
35IRT Blitz FIDE Paipa COL
44 Dəqiqə
36VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U08 Femenino VEN
44 Dəqiqə
37II ABIERTO JUEGOCIENCIA 2020 - FASGBA -CON BONIFICACIONES EN EL CANON ELO PARA LOS GANADORES- ARG
45 Dəqiqə
38Nacional Amateur 2020 Sub1700 COL
45 Dəqiqə
39Nacional Amateur 2020 Sub2000 COL
46 Dəqiqə
40Nacional Amateur 2020 Sub2300 COL
46 Dəqiqə
41Universiada Estatal de Ajedrez 2020 Región VII - Femenil MEX
47 Dəqiqə
42Universiada Estatal de Ajedrez 2020 Región VII - Varonil MEX
50 Dəqiqə
43Trofeul Deliciosul de Vaslui - Ed.5 Open A - Elo<2200 (Vaslui, 28 Feb.- 01 Mar.2020) Silver Mall Vaslui ROU
55 Dəqiqə
44Trofeul Deliciosul de Vaslui - Ed.5 Open B - U13 (Vaslui, 28 Feb.- 01 Mar.2020) Silver Mall Vaslui ROU
55 Dəqiqə
45Campeonato Distrital de Lisboa Semi-Rápidas Individual - (29/02 - 14:30h) POR
58 Dəqiqə
46I Open MF Manuel Gonzalez Bernal In Memoriam Clásico - Trujillo PER
1 Saat
47Club Argentino de Ajedrez - Torneo Sub-2300 Martes 25/02/2020 10 minutos + 2 segunos por jugada - 9 RONDAS ARG
1 Saat 9 Dəq.
482020 PSC-NCFP SELECTION CHESS CHAMPIONSHIPS MEN GRAND FINALS 2nd QUARTER PHI
1 Saat 12 Dəq.
492020 PSC-NCFP SELECTION CHESS CHAMPIONSHIPS WOMEN GRAND FINALS - 2nd QUARTER PHI
1 Saat 13 Dəq.
50VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U12 Femenino VEN
1 Saat 17 Dəq.