Advertisement

Bun venit la baza de date a turneelor de pe chess-results.com

Chess-Results.com este un puternic si specializat site, numai pentru rezultate sahiste

Arhiva chess-results.com va contine in curand 380.000 turnee din toata lumea, de la turnee de club la Campionate Europene si Olimpiade de sah. Aceasta este posibil prin Swiss-Manager, un program de administrare pentru turnee de sah, lucrand indeaproape cu chess-results.com.

Cautare turneu

Aici puteti cauta un turneu si vizualiza/imprima/exporta in Excel rezultatele finale, perechile pe runde, diagramele etc.

Cautare jucator

Aici puteti gasi toate turneele la care a participat jucatorul si vizualiza/imprima/exporta in Excel toate detaliile despre jucator si turnee

Cautare partida

Aici puteti cauta partidele si vizualiza online sau descarca in format PGN

Contact

Pentru intrebari, sugestii si critici va rog sa-mi trimiteti (Heinz Herzog) un E-mail la

Selectia turneului

Sortare dupa

Nr.TurneuFEDSteagUltima actualizare
1JOGOS DA PRIMAVERA 2019 - XADREZ SUB 18 FEMININO BRA
0 Minute
2COPA TORRE BLANCA 2019 - POR EQUIPOS DE 3 JUGADORES. LUNES 14 DE OCTUBRE (NO LABORABLE) A LAS 19HS. wp:1140874153 ARG
0 Minute
3Club Mariano Moreno -Rápido del Lunes 14 de octubre Inicia a las 17 ARG
1 Minute
4VILLA MARTELLI, TORNEO ABIERTO 12 DE OCTUBRE 2019 ARG
5 Minute
5SUCACAI 14 10 2019 BRA
6 Minute
6Festival Carolina Dent (Preinscritos) CRC
7 Minute
75th gp GRE
8 Minute
8CAVP TORNEO DIVERSIDAD DE LOS PUEBLOS 2019 ARG
11 Minute
92019 NATIONAL CHESS CHAMPIONSHIP SEMI-FINALS (OPEN DIVISION) PHI
11 Minute
10Circuito Rapido FIDE da Associação Sanfranciscana de Xadrez BRA
17 Minute
11VI Torneo de Ajedrez Divino Niño del Milagro 2019 Categoría C - Chimbote PER
17 Minute
12PETRONAS BINTULU CHESS TOURNAMENT II 14 Oct 2019 MAS
18 Minute
13VI Torneo de Ajedrez Divino Niño del Milagro 2019 Categoría B - Chimbote PER
19 Minute
14IA Héctor Silva Nazzari URU
19 Minute
15VI Torneo de Ajedrez Divino Niño del Milagro 2019 Categoría A - Chimbote PER
21 Minute
1612th International Rapid Chess Festival - National open Rapid Championship 2019 GRE
24 Minute
17 8th International Blitz Chess Festival - National open Blitz Championship 2019 GRE
24 Minute
18MAGISTRAL CLUB JAQUE MATE "NESTOR OSCAR ROBLEDO" 2019 ARG
30 Minute
19IX IRT Abierto Internacional de la Raza 2019 COL
32 Minute
20Abierto Sub 2000 De La Raza 2019 COL
32 Minute
21II Liga Beograda -2019 SRB
36 Minute
22JOGOS DA PRIMAVERA 2019 - XADREZ SUB 15 FEMININO BRA
36 Minute
23III Liga Beograda -2019 SRB
45 Minute
24III-ти Открит турнир за купа "ПАВЛИКЯНИ" - 16 ноември BUL
49 Minute
25Torneo Regional Juvenil Copa Quintal COL
50 Minute
262019 AuCC Fall Leaves CAN
50 Minute
2762º JAPS - DIVISÃO "A" - FASE FINAL - TOLEDO FEMININO BRA
52 Minute
28JOGOS DA PRIMAVERA 2019 - XADREZ SUB 13 MASCULINO BRA
52 Minute
292. liga A 2019/20 CZE
53 Minute
3062º JAPS - DIVISÃO "A" - FASE FINAL - TOLEDO MASCULINO BRA
53 Minute
31FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 ENG
57 Minute
32IRT Departamental Absoluto Norte de Santander 2019 * vie 11 al lun 14 de octubre COL
1 Ore 2 Min.
33IRT Sub 2200 CLUB de AJEDREZ JAQUE MATE - MEMORIAL CARLOS CLOET ARG
1 Ore 4 Min.
34VII Obert Club Escacs Cornella 2019 Memorial Dr. Josep Vallve Pinol CAT
1 Ore 8 Min.
35IX OPEN CIUDAD DE ALFARO "Trofeo Cigüeña de Plata" (31 Octubre a 3 Noviembre) ESP
1 Ore 8 Min.
36Campeonato de Xadrez Rápido da LBX - Etapa Rio Grande do Norte II Memorial MF Neri Silveira BRA
1 Ore 11 Min.
37Open Zlatni otok Krk, Malinska - 31.10.-03.11.2019. CRO
1 Ore 11 Min.
3837. Münsterland Open GER
1 Ore 14 Min.
39VIII Obert Escacs del Moianes 2019 (228924) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] CAT
1 Ore 15 Min.
4027. Challengers GER
1 Ore 15 Min.
41I OPEN DE AJEDREZ CAMPILLOS ESP
1 Ore 18 Min.
42Stofan Blitz VI ISL
1 Ore 19 Min.
43IV-ти Детски турнир за купа "МАРИНОПОЛЦИ" - 12 октомври BUL
1 Ore 20 Min.
44JOGOS DA PRIMAVERA 2019 - XADREZ SUB 13 FEMININO BRA
1 Ore 20 Min.
451. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 12, PdŠS - Lanškroun CZE
1 Ore 20 Min.
461. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 10, PdŠS - Lanškroun CZE
1 Ore 22 Min.
47بطولة الشيخة هند للألعاب الرياضية للسيدات 2019 بطولة المقيمات للشطرنج 15و16و21 اكتوبر 2019 UAE
1 Ore 28 Min.
48Skakthing Gardabaejar 2019 ISL
1 Ore 28 Min.
49X Juegos Atléticos del Norte de Caldas 2019 Alcaldía de Pácora COL
1 Ore 28 Min.
50BLITZ X ANIVERSARIO Club Caissa Guatemala GUA
1 Ore 29 Min.