Čís. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo |
1 | GM | Krejčí Jan | CZE | 2512 | Tatran Litovel |
2 | GM | Velička Petr | CZE | 2458 | Šachový klub GEOFIN Ostrava |
3 | IM | Plát Vojtěch | CZE | 2454 | TŽ Třinec |
4 | GM | Sergeev Vladimir | UKR | 2446 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. |
5 | FM | Zwardoň Vojtěch | CZE | 2389 | Beskydská šachová škola o.s. |
6 | IM | Dmitrenko Viktor | UKR | 2376 | SK Slavia Orlová |
7 | FM | Kriebel Tadeáš | CZE | 2366 | 1. Novoborský ŠK |
8 | FM | Caletka Radomír | CZE | 2349 | ŠK Slavoj Poruba |
9 | IM | Michenka Jozef | CZE | 2348 | Šachový klub GEOFIN Ostrava |
10 | IM | Vesselovsky Serguei | CZE | 2337 | Beskydská šachová škola o.s. |
11 | FM | Břečka Ivan | CZE | 2324 | TJ Ostrava |
12 | IM | Klíma Lukáš | CZE | 2320 | ŠK Slavoj Poruba |
13 | IM | Neděla Vlastimil | CZE | 2283 | TŽ Třinec |
14 | FM | Sobek Jaroslav | CZE | 2283 | Šachový klub Karviná o.s. |
15 | FM | Fiřt Stanislav | CZE | 2278 | Šachový klub GEOFIN Ostrava |
16 | FM | Malík Jan | CZE | 2278 | ŠK Slavoj Poruba |
17 | FM | Adámek Jiří | CZE | 2258 | ŠK Slavoj Poruba |
18 | IM | Jasný Stanislav | CZE | 2254 | Beskydská šachová škola o.s. |
19 | | Machýček Lubomír | CZE | 2228 | TJ Studénka |
20 | FM | Čempel Jaroslav | CZE | 2225 | Slezan Opava |
21 | | Kičmer Petr | CZE | 2220 | Baník Havířov |
22 | | Melzer Patrik | CZE | 2211 | TJ Slovan Havířov |
23 | | Mrva Marek | CZE | 2208 | TJ Ostrava |
24 | | Kubík Michael | CZE | 2202 | Beskydská šachová škola o.s. |
25 | | Vaněk Ladislav | CZE | 2190 | Tatran Litovel |
26 | | Muratidis Nikos | CZE | 2183 | Orel Opava |
27 | | Krejčí Jan | CZE | 2169 | Tatran Litovel |
28 | | Novosadová Kristýna | CZE | 2161 | Beskydská šachová škola o.s. |
29 | | Rakús Pavel | CZE | 2147 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
30 | | Jerman Richard | CZE | 2130 | ŠO TP Nova Kladno |
31 | FM | Valenta Vít | CZE | 2128 | T.J. Sokol Šumperk |
32 | | Záleský Karel | CZE | 2121 | Slezan Opava |
33 | | Šplíchal Stanislav | CZE | 2118 | TJ Ostrava |
34 | | Vacek Antonín | CZE | 2071 | TJ Ostrava |
35 | | Didi Jan | CZE | 2044 | TJ Ostrava |
36 | | Trombík Karel | CZE | 2040 | SK Slavia Orlová |
37 | | Krupa Radim | CZE | 2008 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
38 | | Hrbáček Miroslav | CZE | 2006 | TJ Město Albrechtice |
39 | | Pavera Vít | CZE | 2000 | Orel Opava |
40 | | Vlachopualos Georgis | CZE | 1992 | TJ Město Albrechtice |
41 | | Malinovský Petr | CZE | 1981 | Lokomotiva Krnov |
42 | | Milat Patrik | CZE | 1981 | Beskydská šachová škola o.s. |
43 | | Píša Vladimír | CZE | 1980 | ŠK U Freda Darkovičky |
44 | | Vágner Ladislav | CZE | 1957 | TJ Studénka |
45 | | Petrov Bogoljub | CZE | 1943 | HTJ Odra Ostrava |
46 | | Sobek Martin | CZE | 1935 | Šachový klub Karviná o.s. |
47 | | Godovský Jiří | CZE | 1927 | TJ SK Kravaře |
48 | | Škovroň Josef | CZE | 1926 | TJ Zlaté Hory |
49 | | Tomíček Alfons | CZE | 1923 | MSA Dolní Benešov |
50 | | Valenčík Jozef | CZE | 1920 | TJ Slovan Havířov |
51 | | Hasinski Krystian | POL | 1918 | TS Kuźnia Rybnik |
52 | | Kotlář Jarmil | CZE | 1915 | ŠK Šenov |
53 | | Hlubina Pavel | CZE | 1905 | VOKD Poruba |
54 | | Kozelský Marek | CZE | 1903 | ŠK Šenov |
55 | | Mrázek Roman | CZE | 1869 | Šachový klub Karviná o.s. |
56 | | Klimša Jiří | CZE | 1865 | ŠKTP Hrabyně |
57 | | Šipl František | CZE | 1822 | VOKD Poruba |
58 | | Nešpor Ivan | CZE | 1810 | ŠK Šenov |
59 | | Cyroň Karel | CZE | 1808 | OS Rychvald |
60 | | Vavřínek Radomír | CZE | 1800 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
61 | | Křefký Manfréd | CZE | 1792 | ŠK GOBE Píšť |
62 | | Gilíková Michaela | CZE | 1785 | Slezan Opava |
63 | | Třetina Zdeněk | CZE | 1772 | VOKD Poruba |
64 | | Petrov Nikolaj | CZE | 1771 | ŠK Šenov |
65 | | Stania Petr | CZE | 1771 | Slezan Opava |
66 | | Gurecký Jan | CZE | 1770 | Slezan Opava |
67 | | Janoš Marek | CZE | 1766 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
68 | | Hasinski Sebastian | POL | 1736 | TS Kuźnia Rybnik |
69 | | Wertheim Adolf | CZE | 1731 | TJ Slovan Havířov |
70 | | Gavroň Ladislav | CZE | 1726 | ŠK Šenov |
71 | | Broskevič Lumír | CZE | 1724 | ŠK Šenov |
72 | | Gemsa Pavel | CZE | 1724 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
73 | | Schoffer Martin | CZE | 1717 | ŠK Šenov |
74 | | Král Jiří | CZE | 1699 | TJ Ostrava |
75 | | Slanina Maxmilián | CZE | 1688 | MSA Dolní Benešov |
76 | | Čech Jan | CZE | 1688 | Beskydská šachová škola o.s. |
77 | | Kubelová Soňa | CZE | 1684 | Lokomotiva Krnov |
78 | | Glinz Leo | CZE | 1663 | TJ SK Kravaře |
79 | | Melzer Petr | CZE | 1656 | TJ Slovan Havířov |
80 | | Šafarčík Miroslav | CZE | 1644 | HTJ Odra Ostrava |
81 | | Skuplík Jaroslav | CZE | 1633 | TJ SK Kravaře |
82 | | Sudolský Jan | CZE | 1618 | VOKD Poruba |
83 | | Duda Ondřej | CZE | 1602 | ŠK 1935 Bolatice |
84 | | Peška Jan | CZE | 1578 | ŠK Hošťálkovice |
85 | | Hruška Stanislav | CZE | 1562 | ŠK Šenov |
86 | | Frydrych Łukasz | POL | 1526 | TS Kuźnia Rybnik |
87 | | Pirhala Ladislav | CZE | 1516 | Dynamo DP Ostrava |
88 | | Vraj Ondra | CZE | 1511 | Sokol Hošťálková |
89 | | Halamíček Radek | CZE | 1505 | Beskydská šachová škola o.s. |
90 | | Nehyba Martin | CZE | 1499 | Sokol Skalička |
91 | | Haška Filip | CZE | 1467 | Beskydská šachová škola o.s. |
92 | | Bošňák Ondrej | CZE | 1439 | VOKD Poruba |
93 | | Vraj Karel | CZE | 1422 | Sokol Hošťálková |
94 | | Machura Jaroslav | CZE | 1385 | Rychvald |
95 | | Frank Adam | CZE | 1250 | Beskydská šachová škola o.s. |
96 | | Gemsová Tereza | CZE | 1250 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
97 | | Janošová Kateřina Anna | CZE | 1250 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
98 | | Křefký Jakub | CZE | 1250 | ŠK TJ MSA Dolní Benešov |
99 | | Nytra Ondřej | CZE | 1250 | Beskydská šachová škola o.s. |
100 | | Haška Ivan | CZE | 1100 | Beskydská šachová škola o.s. |
101 | | Kampík David | CZE | 1100 | ŠK 1935 Bolatice |
102 | | Miča Marek | CZE | 1100 | Beskydská šachová škola o.s. |
103 | | Nezval Filip | CZE | 1100 | TJ Slovan Havířov |
104 | | Benek Jiří | CZE | 1000 | Bohuslavice |
105 | | Blokscha Vladimír | CZE | 1000 | Bohuslavice |
106 | | Bravanský Lukáš | CZE | 1000 | TJ Ostrava |
107 | | Bravanský Michal | CZE | 1000 | TJ Ostrava |
108 | | Frank Martin | CZE | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
109 | | Halamíček Miroslav | CZE | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
110 | | Havlíček Jiří | CZE | 1000 | TJ Slovan Havířov |
111 | | Kužel Jaroslav | CZE | 1000 | TJ Ostrava |
112 | | Křefký Ondřej | CZE | 1000 | ZŠ Píšť |
113 | | Lacina Matěj | CZE | 1000 | TJ Ostrava |
114 | | Miklosz Michael | CZE | 1000 | TJ Ostrava |
115 | | Miča Petr | CZE | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
116 | | Neděla Adam | CZE | 1000 | TJ Slovan Havířov |
117 | | Nezval Jiří | CZE | 1000 | TJ Slovan Havířov |
118 | | Nezval Petr | CZE | 1000 | TJ Slovan Havířov |
119 | | Nytra Petr | CZE | 1000 | Beskydská šachová škola o.s. |
120 | | Palánek René | CZE | 1000 | TJ Ostrava |
121 | | Strachota Jan | CZE | 1000 | ŠK Gobe Píšť |
122 | | Strachota Tomáš | CZE | 1000 | MŠ Píšť |
123 | | Stroba Kamil | POL | 1000 | TS Kuźnia Rybnik |