31. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty"

Poslední aktualizace25.09.2021 20:32:34 / Page cached 25.09.2021 23:23:18 89min., Creator/Last Upload: czech republic licence 22

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgTypKlub/Místo
1
IMBurdalev Kirill14121913CZE2314Sk Dopravni Podnik Praha
2
FMHollan Martin360937CZE2294Slavia Kromeriz
3
FMRubes Jan338176CZE2293Slavia Kromeriz
4
Mikes Jan339369CZE2254Sachovy Klub Teplice
5
FMKaras Marek14928558SVK2250Slovensko
6
FMHollan Petr360945CZE2218Slavia Kromeriz
7
Toman Ondrej344516CZE2207Tj Sokol Udlice
8
Jinova Lucie316466CZE2130ZSk Ceska Lipa
9
FMKozak Milos303267CZE2116Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
10
Hula Lukas319830CZE2111Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
11
FMHaba Zdenek306118CZE2109Sachovy Spolek Kostelec Nad Ce
12
Brejnik Gustav362662CZE2109Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
13
Hadraba Vladimir301663CZE2091Sk Teplice
14
CMBenes Petr311812CZE2071Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
15
Slangal Lukas324892CZE2066Sachovy Klub Teplice
16
Dalecky Bretislav309222CZE2034Sk Ceska Lipa
17
Kudrlicka Ladislav315990CZE2032Sk Teplice
18
Grussova Helena321613CZE2026ZTj Klasterec Nad Ohri
19
Chaloupka Vladimir321265CZE2026Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
20
Kral David326097CZE2026Sk Teplice
21
Chaloupka Frantisek321770CZE2014Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
22
Sura Jaroslav315079CZE2007Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
23
Hurtik Matej397997CZE1999H03Tj Desko Liberec
24
Spirek Adam310832CZE1984Sk Ceska Lipa
25
Dolensky Milan346560CZE1955Sk Libstat
26
CMChrz Pavel307980CZE1940Sk Spartak Usti Nad Labem
27
Papay Jindrich312150CZE1940Sk Decin
28
Semerdziev Stefan305510CZE1940Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
29
Vaclavik Jan394491CZE1928H03Sk Teplice
30
Hozda David321516CZE1898Sachovy Klub Teplice
31
Dolensky Filip399000CZE1894H03Sk Spartak Usti Nad Labem
32
Al-Dhabbi Fares9400206YEM1883Sachovy Klub Teplice
33
Korinek Bohuslav315486CZE1854Tj Sokol Litvinov-Lom.
34
Saffova Michaela343960CZE1842ZTj Sokol Litvinov-Lom.
35
Majerik Vladimir323470CZE1811Sachovy Klub Louny Z.S.
36
Vesely Jiri366382CZE1796Tj Neratovice
37
Lancaric Tomas14932571SVK1794Sachovy Klub Louny Z.S.
38
Krehla Milan351474CZE1773Sachovy Klub Teplice
39
Sichrovsky Tomas23704730CZE1769H03Sk Ceska Lipa
40
Stastny Jakub381381CZE1763H03Sk Teplice
41
Peglau Mirjam16211138GER1749D03Germany
42
Jirasko Miroslav23729414CZE1738H03Sk Spartak Usti Nad Labem
43
Godla Milan23700645CZE1700Tj Klasterec Nad Ohri
44
Gruss Petr321559CZE1698Sk Karlovy Vary
45
Lev Lukas23713437CZE1677H03Klub Sachistu Steti
46
Kubik Miroslav350966CZE1671Sk Spartak Usti Nad Labem
47
Purkyt Jaroslav338036CZE1668Sk Decin
48
Peglau Charis16219996GER1667D08Germany
49
Klimes Jan351555CZE1661Chess Most
50
Werner Hong Quan Dan23702664CZE1644H03Sk Spartak Usti Nad Labem
51
Marten Tomas23732555CZE1632Klub Sachistu Steti
52
Lieber Lukas23700688CZE1621H03Sk Spartak Usti Nad Labem
53
Semova Lada389684CZE1620D03Sk Teplice
54
Sotolova Jana362816CZE1612ZKlub Sachistu Steti
55
Toman Jan23702648CZE1612H03Sk Spartak Usti Nad Labem
56
Dolensky Stepan362956CZE1586Sk Libstat
57
Mrkvan Frantisek23721626CZE1527H03Sk Spartak Usti Nad Labem
58
Peglau Sarah16219961GER1518D03Germany
59
Peglau Dora16220005GER1516D08Germany
60
Kleker Jiri23713429CZE1508H03Klub Sachistu Steti
61
Sovany Attila23714344CZE1497Tj Neratovice
62
Rezac Josef381365CZE1465H03Tj Klasterec Nad Ohri
63
Slivova Linda23709294CZE1441D08Sk Teplice
64
Peglau Paul David16290550GER1435H08Germany
65
Jirotova Eliska23713402CZE1419D03Sk Spartak Usti Nad Labem
66
Vyslysel Petr23730277CZE1415H03Sk Teplice
67
Papik Jaromir23724625CZE1410Klub Sachistu Steti
68
Vydra Martin381110CZE1410H03Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
69
Mikolas Petr23713224CZE1409H08Sk Karlovy Vary
70
Durdisova Monika362670CZE1394ZKlub Sachistu Steti
71
Godlova Kamila23708697CZE1381ZTj Klasterec Nad Ohri
72
Dvorny Tomas23711299CZE1366H03Sk Spartak Chodov
73
Dvorny Matej23711280CZE1329H03Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
74
Moravek Zdenek23738286CZE1311Sachovy Klub Teplice
75
Hladky Tomas23736348CZE1221H03Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
76
Dolezal Eduard23709987CZE1199Tj Krasna Lipa
77
Peglau Lorena16290542GER1188D08Germany
78
Jindra Jakub23727802CZE1145H08Tj Klasterec Nad Ohri
79
Kalyncukova Katerina23713194CZE1117D08Tj Klasterec Nad Ohri
80
Bytko Tymofii23742380CZE1095H08Sk Teplice
81
Pistej TomasCZE1017H03Tj Neratovice
82
Bennis Daniel SebastianCZE0H03Sk Spartak Usti Nad Labem
83
Hoffmanova JulieCZE0D03Klub sachistu Steti
84
Jakoubek Stepan23742402CZE0H08Sk Teplice
85
Kucek LubomirCZE0neregistrovany
86
Licek ProkopCZE0H03Sk Spartak Usti Nad Labem
87
Nedohibcenko VladislavCZE0H08Sk Teplice
88
Pham Quang Nam PhongCZE0H08Sk Teplice
89
Pistejova KlaraCZE0D08Tj Neratovice
90
Pochman RudolfCZE0Tj Klasterec Nad Ohri
91
Rodig Filip23720379CZE0H03Tj Klasterec Nad Ohri
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž