14è Torneig obert d’escacs actius BICOLOR

Darrera actualització30.09.2020 14:08:52, Creador/Darrera càrrega: daniel leiro giralt

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFEDEloClub/Ciutat
1MKBlasco Coll Andreu22042CAT2287Castelldefels, C.E.
2Gonzalez Verges Alex13426CAT2283Tres Peons C.E.
3MKComellas Blanchart Jordi4900CAT2259Tres Peons C.E.
4MKLazaro Riol Alberto7598CAT2127Jake C.E.
5Magallanes Gustavo Javier29670CAT2114Escola D'escacs De Barcelona
6Lopez Baena David15326CAT2108Gava Centre Cultural C.E.
7Planella Sanchez Jordi12774CAT2096Esplugues L'avenc C.E.
8Padros Martinez Albert12131CAT2071Torreblanca, Club Escacs
9Fernandez Martin Lluis6015CAT2050Tres Peons C.E.
10Sanchez Sanchez Ignaci9775CAT2034Tres Peons C.E.
11Martin Valentin Francesc5455CAT2024Tres Peons C.E.
12Martos Martin Jose Angel6935CAT2003Espiga De Les Corts
13Montero Domenech Felix23250CAT1950Torreblanca, Club Escacs
14De Lomas Busquets Alba335204CAT1882Argentona C.P. Escacs
15Martin Sanchez Antoni5540CAT1870Sant Marti C.E.
16Odena Peñarroja Enric10992CAT1869Tres Peons C.E.
17Galceran Porqueras Joan5945CAT1859Tres Peons C.E.
18Aparicio Escudero Hector F.7659CAT1849Tres Peons C.E.
19Orriols Codina Joan6145CAT1842Tres Peons C.E.
20Grammatico Mauro25973CAT1832Sant Marti C.E.
21Iglesias Lopez Albert4397CAT1830Tres Peons C.E.
22Costa Frers Octavi358179CAT1811Tres Peons C.E.
23Navarro Fornos Pere Josep8128CAT1811Montblanc C.E.
24Ibañez Camara Oscar7290CAT1803Tres Peons C.E.
25Gerdt Basullas Till384905CAT1740Tres Peons C.E.
26Garcia Miralles Eduard379873CAT1728Escola D'escacs De Barcelona
27Esteban Tudela Oriol385643CAT1709Tres Peons C.E.
28Páez Núñez David26020CAT1707Torreblanca, Club Escacs
29Pifarre Gene Joan Bautista358181CAT1653Tres Peons C.E.
30Molina Tabernero Jordi12998CAT1640Tres Peons C.E.
31Schenkel Alberto382054CAT1581Tres Peons C.E.
32Orts Gonzalez Rafael13718CAT1431Tres Peons C.E.
33Escoriza Pons Xavier385272CAT1380Gava Centre Cultural C.E.
34Harutyunyan Grigoryan Yuri378479CAT1335Jake C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Impressió