XIV Obert Vila de Gràcia Grup B Codi 250200

Darrera actualització30.09.2020 23:19:06 / Page cached 01.10.2020 10:15:43 114min., Creador/Darrera càrrega: daniel leiro giralt

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFideIDFEDFIDEEloNClub/Ciutat
1Vargas Drechsler Carlos36342215993ESP18252008Tres Peons C.E.
2Solsona Olive Xavier59402275686ESP18071994Tres Peons C.E.
3Carrey Abellan Enric71852251329ESP17661990Maragall, Joan Avv C.E.
4Martin Valentin Francisco54552255693ESP17651969Tres Peons C.E.
5Tortosa Moros Joan438022246320ESP16981949Barcelona, Club Escacs
6Montero Domenech Felix2325032006535ESP17131934Torreblanca, Club Escacs
7Aparicio Escudero Hector F.76592291916ESP17181926Tres Peons C.E.
8Volart Buil Jordi114812269775ESP17101914Tres Peons C.E.
9Maqueda Berdugo Francisco392224576913ESP16731905Badia, Club Escacs I Cultura
10Alvarez Villa Javier38112954561787ESP16351903Edami C.E.
11Costa Trave Jaume43442221632ESP16941902Granollers-Canovelles
12Flores Munoz Daniel22212269341ESP16321884Granollers-Canovelles
13Rodriguez Beltran Fernando2249822283188ESP16461875Tres Peons C.E.
14Viader Oliver Mauro2158524509019ESP16641868Tres Peons C.E.
15Saez Lopez Carlos429232063270ESP16431864Congres C.E.
16Buisan Arnau Oriol163122282984ESP16341862Tres Peons C.E.
17Gaona Vila Pau1651222244999ESP16121855Penya Mollet Xxi, Club D'escac
18Bagur Cantallops Antoni2091222233326ESP16131844Tres Peons C.E.
19Palau Soriano Ricard38130154562066ESP16581834Peon Negro, Club D'escacs
20Langstrom Sammy2866424576999ESP15901828Tres Peons C.E.
21Codina Blasco Joan180212279525ESP15891822Congres C.E.
22Odena Penarroja Enric109922285037ESP16331819Tres Peons C.E.
23Membrives Pino Didac37976954537142ESP15711816El Prat, C.E.
24Lopez Arjona Emilio2431632028148ESP15771815Espiga De Les Corts
25Trenchs Lopez Christian37797454531047ESP15431815Tres Peons C.E.
26Sans Bascu Joaquin45092279835ESP15631806Espiga De Les Corts
27Orriols Codina Joan61452286246ESP15981792Tres Peons C.E.
28Menendez Cabrera Enric2946524579866ESP15211787Colon Sabadell Chessy
29Sanchez De Medina Vilagrasa En1748222249150ESP15281786Tres Peons C.E.
30Paez Nunez David2602032046960ESP15331785Torreblanca, Club Escacs
31Marcas Vila Luis37783154502071ESP15071782Cambrils, Unio Escacs
32Roman Garcia Isaac38122324590606ESP14011774Sant Quirze Del Valles
33Soler Ferrer Felipe124542289385ESP15871764Tres Peons C.E.
34Rodriguez Gutierrez Luis Javier38601354761425ESP01746Ribes, Penya D'escacs
35Garcia Pinero Angel850124513679ESP01740Peon Negro, Club D'escacs
36Zorrilla Azuaga Jose Luis38351254716632ESP01736Ateneu Barcelones, C.E.
37Esteve Garcia Antoni1075822249117ESP14751720Tres Peons C.E.
38Forcadell Escouffier Albert2259622288317ESP14461708Tres Peons C.E.
39Molina Tabernero Jordi1299822244140ESP14261689Tres Peons C.E.
40Martin Sanchez Antoni55402263823ESP13981680Sant Marti C.E.
41Pastor Prieto Elias38113754562074ESP14091680Edami C.E.
42Bernat Mor Juli2344332012047ESP13271665Ateneu Barcelones, C.E.
43Folch Ferrando Carlos35535924576972ESP13911661Llavaneres, Club Escacs
44Joya Abadal Eduard2973924590231ESP13781659Tres Peons C.E.
45Pifarre Gene Joan Baptista35818124594628ESP14161656Tres Peons C.E.
46Soriano Rafel Xavier38099954567556ESP12981654Ateneu Barcelones, C.E.
47Cervera Alemany Serafi36422295130ESP13981648Tres Peons C.E.
48Porta Guiu Lourdes2835724517798ESP13311629Ateneu Barcelones, C.E.
49Dominguez Diaz Francisco1142722221581ESP12851595Peon Negro, Club D'escacs
50Segador Sanchez Didac896354714273ESP13181591Gran Penya Vilanova C.E.
51Piccolo Giovannini Eduardo Albe38126854563305ESP13041566Tres Peons C.E.
52Quintanilla Paz-Soldan Mario2488232070896ESP13701558Tres Peons C.E.
53Membrives Cano Diego37977054537134ESP13231557El Prat, C.E.
54Espanol Bada Nuria35555424599344ESP11001468Llinars, Club D'escacs
55Hurtado Farre Ildefons37811054521092ESP01272Tres Peons C.E.
56Sobrevia Castellar Lluis59632203049ESP17651957Tres Peons C.E.
57Iglesias Lopez Albert43972298724ESP16901895Tres Peons C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, Impressió