30. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty"

Poslední aktualizace20.09.2020 16:53:07, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgTypKlub/Místo
1
Mikes Jan339369CZE2251Sk Podluzan Prusanky Z.S.
2
FMGregor Jiri304638CZE2169SK Slavoj Litomerice, z.s.
3
Hadraba Vladimir301663CZE2100Sk Teplice
4
Kral David326097CZE2026Sk Teplice
5
Janda Zdenek309303CZE2024Sk Decin
6
Havranek Tomas317110CZE2022Sk Decin
7
Stastny Petr328251CZE2007SK Teplice
8
Vaclavik Jan394491CZE1988H02Sk Teplice
9
Reitingerova Iveta323640CZE1982ZSachovy klub Louny
10
Chmelik Jiri305723CZE1978Tj Sokol Litvinov-Lom.
11
Hurtik Matej397997CZE1976H02Tj Desko Liberec
12
Papay Jindrich312150CZE1940Sk Decin
13
Koper Stefan306606CZE1911Sachovy Spolek Kostelec Nad Ce
14
Jirasek Jiri336874CZE1865Sachovy klub Slovan Jirkov
15
Saffova Michaela343960CZE1842ZTj Sokol Litvinov-Lom.
16
Bazantova Marie309354CZE1841ZSK Spartak Usti nad Labem
17
Stastny Jakub381381CZE1815H02Sk Teplice
18
Majerik Vladimir323470CZE1811Sachovy Klub Louny Z.S.
19
Wirkner Frantisek353337CZE1771Tj Klasterec Nad Ohri
20
Krehla Milan351474CZE1757Sachovy Klub Teplice
21
Chaloupka Karel395552CZE1702H02Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
22
Jirasko Miroslav23729414CZE1678H02Chess Most
23
Purkyt Jaroslav338036CZE1668Sk Decin
24
Gorej Vojtech23714573CZE1651H07Sk Decin
25
Werner Hong Quan Dan23702664CZE1644H07Sk Spartak Usti Nad Labem
26
Veselsky Jan303135CZE1640Sk Praha-Smichov
27
Marten Tomas23732555CZE1632Klub Sachistu Steti
28
Vydra Jaroslav347728CZE1629Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
29
Masek Daniel387231CZE1626H02Sk Decin
30
Lev Lukas23713437CZE1611H07Klub Sachistu Steti
31
Toman Jan23702648CZE1584H02Sk Spartak Usti Nad Labem
32
Mascak Milan327964CZE1579Sachovy Klub Teplice
33
Dunda Andrej23709952CZE1517H02SK Slavoj Litomerice, z.s.
34
Kleker Jiri23713429CZE1460H02Klub Sachistu Steti
35
Rehacek Jan397415CZE1437SK Spartak Usti nad Labem
36
Vyslysel Petr23730277CZE1434H02Sk Teplice
37
Papik Jaromir23724625CZE1410Klub Sachistu Steti
38
Vydra Martin381110CZE1406H02Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
39
Durdisova Monika362670CZE1394ZKlub Sachistu Steti
40
Godlova Kamila23708697CZE1381ZTJ Klasterec nad Ohri
41
Jirotova Eliska23713402CZE1379D02SK Spartak Usti nad Labem
42
Kerej Junus Tulengaliuly23731060CZE1302H02Sk Spartak Usti Nad Labem
43
Machka Vit23738251CZE1277H07Sk Decin
44
Moravek Zdenek23738286CZE1250Sachovy klub Teplice
45
Vanerka Vojtech23721820CZE1218H02SK Teplice
46
Kalyncukova Katerina23713194CZE1143D07TJ Klasterec nad Ohri
47
Machka Roman23738243CZE0Sk Decin
48
Schuldes ReneCZE0SK Teplice
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž