Otevřený šachový turnaj mládeže 2019 - mladší žáci 4. turnaj základního kola KP regionu SB 2019-2020

Poslední aktualizace25.01.2020 14:59:12, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Kováč PavelCZE1216Sokol Buštěhrad6,019,027,023,00
26Mruškovič OndřejCZE1182Šachový klub Zdice5,520,028,021,75
33Kohm PatrikCZE1280Šachový klub Velvary5,021,530,519,00
42Denko OtakarCZE1378Šachový klub Zdice5,019,527,518,50
529Špaček VáclavCZE1000ZŠ Montessori5,019,527,517,50
65Mezera AntonínCZE1182TJ Jince5,016,023,516,00
71Hrubý FilipCZE1404Sokol Buštěhrad4,523,030,517,75
821Mikulec EduardCZE1000Sokol Buštěhrad4,516,021,511,25
97Krajíček MatthewCZE1145Český lev Kolešovice4,023,532,516,00
1028Čermák VítCZE1000ZŠ Montessori4,023,031,517,00
1126Vodolán FrantišekCZE1000Praha Sobín4,021,030,016,00
128Mehes LukášCZE1118Sokol Buštěhrad4,017,024,011,50
1310Mauric JanCZE1021TJ Jince4,016,023,011,00
1422Pacovský TomášCZE1000Český lev Kolešovice4,014,520,510,50
1515Gacho MichalCZE1000Šachový klub Zdice3,517,023,08,75
1630Štýbr DavidCZE1000Sokol Buštěhrad3,517,021,57,50
179Hacker JindřichCZE1021Šachový klub Zdice3,022,031,012,00
1818Jenšovský JanCZE1000Labyrint Kladno3,021,528,08,00
1912Bělka VáclavCZE1000Rakovník3,019,526,59,50
2027Vyšinský MatějCZE1000ŠK Řevnice3,018,526,08,50
2119Jež MatějCZE1000ŠK Řevnice3,018,025,08,00
2220Lukavský VítCZE1000ZŠ Montessori3,016,523,57,00
2317Hrubá ViktorieCZE1000Sokol Buštěhrad3,016,522,54,00
2424Tran Minh QuanCZE1000Labyrint Kladno3,013,016,04,00
2513Bříza HanušCZE1000ŠK Řevnice2,515,521,55,00
2616Gutmanová LucieCZE1000ZŠ Montessori2,016,023,04,50
2711Beaufort JiříCZE1000ŠK Řevnice2,015,519,52,00
2823Stašek PavelCZE1000Labyrint Kladno2,010,514,51,00
2925Vaněček KryštofCZE1000SK DDM Slaný1,013,517,00,00
3014Břízová ŽofieCZE1000ŠK Řevnice0,013,519,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 09.04.2021 11:01
PixFuture exclusive partner, tiráž