Otevřený šachový turnaj pro školní mládež - VC jednotlivců ŠSLK - U8-U10

Poslední aktualizace11.01.2020 14:01:00, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeU8-U10, U12-U14, U16-U18
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoIDFideIDFEDRtgpohlavíSkup.Klub/Místo
1Zimovčák Kryštof4972023735368CZE1410U10ŠK Kapličák Liberec, spolek
2Frantsev Iegor4782423736305CZE1284U8ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
3Hůlka Vít4750123726890CZE1201U10ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
4Floriánová Barbora4889723735279CZE1156wU10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
5Bidrman Zdeněk50875CZE1093U10TJ Slovan Varnsdorf z.s.
6Sikora Jakub50208CZE1080U10TJ Slovan Varnsdorf z.s.
7Stach Daniel46971CZE1070U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
8Cyhelský Jakub4860123730706CZE1039U10TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
9Winkler Bernard47640CZE1026U10Šachový klub Frýdlant, z.s.
10Bartoš Ondřej52073CZE1000U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
11Bělonožník Mikuláš51638CZE1000U8ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
12Ďúran Michal5130723727870CZE1000U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
13Horodyská Lucie48520CZE1000wU10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
14Jína Jakub46924CZE1000U10ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
15Kejval Vendelín52066CZE1000U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
16Lesage David4921623736429CZE1000U10ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
17Lhoták Florian48162CZE1000U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
18Litoš Vít52346CZE1000U10Šachový klub Frýdlant, z.s.
19Luňáček Luboš48166CZE1000U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
20Martinovitzová Alena51645CZE1000wU8ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
21Mazánek Matěj5090923736461CZE1000U8ŠK Libštát
22Moravcová Marie49523CZE1000wU10ŠK Libštát
23Pechr Tobiáš51570CZE1000U10ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
24Pondělík Patrik51564CZE1000U10ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
25Prokop Matěj52072CZE1000U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
26Res Tadeáš51632CZE1000U8ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
27Řeha Tomáš4694823735333CZE1000U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
28Slámová Simona50258CZE1000wU8ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
29Soustružník Matěj51575CZE1000U10ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
30Strnad Jakub51622CZE1000U8ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
31Strnad Matěj48336CZE1000U10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
32Šafra Jan Fortunát51637CZE1000U8ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
33Špírková Helena49556CZE1000wU8ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
34Tománková Lucie52069CZE1000wU10ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
35Veselý Jakub52353CZE1000U10ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
36Žaloudek Matěj51623CZE1000U8ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.