Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA 2010-2011 Final Territorial de Barcelona d'Escacs Categoria S14 Infantil

Darrera actualització27.03.2011 15:35:29, Creador: Spanish Chess Federation (Licence 246),Darrera càrrega: Daniel Leiro Giralt

Rànquing inicial

Núm.NomFEDEloClub/Ciutat
1Albors Rosich BernatCAT1700Pere Vives Vich
2Alonso Cruz SergiCAT1700Club D'escacs Badia
3Alvarez Mirón AlbertCAT1700Club D'escacs Castelldefels
4Aragall Borrás SergiCAT1700Club D'escacs Sant Adrià
5Arias Giménez AinhoaCAT1700Ins. Les Vinyes
6Aymerich Martínez SergiCAT1700Club D'escacs Castellar
7Baena Ruiz EricCAT1700Ce Cerdanyola Mataró
8Ballonga Barat DavidCAT1700Ies Puig-Reig
9Barato Del Alamo AlbertoCAT1700Montescacs
10Barbé Rius GuillemCAT1700Col.Legi Oms I De Prat
11Batten Vera GuillemCAT1700Ies Euclides
12Blanch Batet JoanCAT1700Sant Ramón
13Boers MathieuCAT1700Casino Prado
14Bordas Gimenez ArnauCAT1700Unió Coral
15Burgos Loor AndyCAT1700Escola Paidos
16Campo AleixCAT1700Milà I Fontanals
17Campo SergiCAT1700Milà I Fontanals
18Castillo Salvador AlbertCAT1700Ins. Les Vinyes
19Cárdenas Granel RogerCAT1700Ies Pere Fontdevila
20Duart Fondevila MarcCAT1700Ies Alella
21Enriquez Alvaro AdriàCAT1700Casino Prado
22Erro Grau RocCAT1700Institut Lluis De Peguera
23Fernández Ruiz DaríoCAT1700Club D'escacs Castelldefels
24Gaitan Almirall CarlosCAT1700Ins. Vinyet
25García Santos IrisCAT1700Ies Guillem De Berguedà
26Gay Villaret OriolCAT1700Ies Euclides
27Gordash AndryCAT1700Sant Ramón
28Hernando Caro ManuelCAT1700Club D'escacs Sant Adrià
29Hernando Harto MaríaCAT1700Club D'escacs Sant Adrià
30Hill JoanCAT1700Montagut
31Jaraba EduardoCAT1700Sant Ramón
32Katsiaryna KlimavaCAT1700Club D'escacs Sant Adrià
33Marti Rodriguez OriolCAT1700Ies Alella
34Martinez Marquez JoséCAT1700Club D'escacs Barcelonès Sud
35Mañosa Navas JordiCAT1700Col.Legi Sant Nicolau
36Melero Escude OriolCAT1700Ins. Viladecavalls
37Mendez Correa DanielCAT1700Ies Euclides
38Morales Velazquez Melissa MariCAT1700Club D'escacs Badia
39Moreno Fuentes ImanolCAT1700Ies Euclides
40Pando Raya RicardCAT1700Ce Calella
41Poblet Martinez JosepCAT1700Aee Ies Agustí Serra
42Pérez Soares LucasCAT1700Ies Manuel De Cabanyes
43Rodriguez Ortega JuanCAT1700Club D'escacs Sant Adrià
44Rojas Sanchez SalvadorCAT1700Col.Legi Oms I De Prat
45Salazar Piñero MarcCAT1700Club D'escacs Castellar
46Salinas Escayola AlbertCAT1700Col.Legi Sant Nicolau
47Santamaría Egea BertaCAT1700Ies Puig-Reig
48Silvente MarcCAT1700Ins. Les Vinyes
49Sorinas Capdevila ErnestCAT1700Institut Pius Font I Quer
50Suárez Prieto AndreaCAT1700Club D'escacs Cornellà
51Tejero Antem AleixCAT1700Ies Puig-Reig
52Torrallardona MarçalCAT1700Sant Josep S.S.
53Vallina MiguelCAT1700Sant Ramón
54Van Zijp Ferrés EricCAT1700Club D'escacs Castellar
55Vidal García AlvaroCAT1700Ce Cerdanyola Mataró
56Vidal Teruel OriolCAT1700Aee Ies Agustí Serra
57Vila Oller FerranCAT1700Ies Puig-Reig
58Vilasaro Ruiz LaiaCAT1700Ies Lluis Companys
59Yedres Jiménez AdrianCAT1700Club D'escacs Badia
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, Impressió