Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

28. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty" Krajsky prebor UKSS v rapid sachu 2018 v kategorii muzu,zen, D18, D20, H18 a H20

Poslední aktualizace12.05.2018 18:55:41, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNTypKlub/Místo
1
GMRausis IgorsCZE24192449Beskydska Sachova Skola Z.S.
2
GMNeuman PetrCZE24612426Sk Dopravni Podnik Praha
3
FMRubes JanCZE23332313KPSk Teplice
4
FMSerrano Salvador EduardoESP23120Spanelsko
5
Klement LukasCZE22412236KPTj Tatran Podborany Z.S.
6
Dvorak JanCZE22102232Tj Kobylisy
7
Ralis PetrCZE22242228KPTj Tatran Podborany Z.S.
8
FMGregor JiriCZE22002184Tj Neratovice
9
FMSejkora VlastimilCZE21712170KPSk Decin
10
Kolar JachymCZE21462158bez platne registrace (Louny)
11
FMKozak MilosCZE21582135KPSk Slavoj Litomerice, Z.S.
12
Vales VaclavCZE21102112KPSk Decin
13
Volek RadomirCZE21262105KPSk Union Louny
14
Chmel KristianCZE20952076Tj Kobylisy
15
Stastny PetrCZE20332076KPSk Teplice
16
Benes PetrCZE20942075Sk Dopravni Podnik Praha
17
Pribyl JakubCZE20632072KPSk Spartak Usti Nad Labem
18
Kudrlicka LadislavCZE20312058KPSk Teplice
19
CMChrz PavelCZE20382042KPSk Spartak Usti Nad Labem
20
Sura JaroslavCZE20392041KPSk Slavoj Litomerice, Z.S.
21
Popper TomasCZE20172019Unichess
22
Janda ZdenekCZE19821997KPSk Decin
23
Babicka MichalCZE19481975KPSk Decin
24
Klakurka StanislavCZE19171973KPSk Union Louny
25
Chmelik JiriCZE19521972KPTj Sokol Litvinov-Lom.
26
Novak FrantisekCZE19571971bez platne registrace (Spartak UL)
27
Trnka MiroslavCZE19671971KPTj Tatran Podborany Z.S.
28
Janacek JaroslavCZE20061967Sk Mahrla Praha Z.S.
29
Brejnik GustavCZE19171963H18Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
30
Hozda DavidCZE19841963KPSk Spartak Usti Nad Labem
31
Hoke PetrCZE19121948KPSk Slavoj Litomerice, Z.S.
32
Papay JindrichCZE19501931KPSk Decin
33
Koper StefanCZE19261928Cesky Lev Kolesovice-Sachovy K
34
Bartonicek ZdenekCZE19751918Sk Garde Kaznejov
35
Zatko MichalCZE18611916KPSk Slavie Decin
36
Burgermeister MichalCZE19011901KPSachy Povrly
37
Bazantova MarieCZE18801877KP-zSk Spartak Usti Nad Labem
38
Zvacek AntoninCZE18531877Sk Kbely
39
Kudela StanislavCZE18601876Tj Sokol Praha-Vrsovice
40
Kalvach LadislavCZE18401861Sk Mahrla Praha Z.S.
41
Picek MiroslavCZE17971845Tj Neratovice
42
Majerik VladimirCZE18731837KPSk Union Louny
43
Saffova MichaelaCZE17911795KP-zTj Sokol Litvinov-Lom.
44
Koblasa JosefCZE17951793KPTj Sokol Udlice
45
Bublik FrantisekCZE18261792KPSk Teplice
46
Dmitruk VolodymyrUKR17880Ukrajina
47
Sliva MichalCZE17521754KPSk Spartak Usti Nad Labem
48
Purkyt JaroslavCZE17461737KPSk Decin
49
Davidek BohuslavCZE17361733Sk Loko Praha Z.S.
50
Gruss PetrCZE16701708KPTj Klasterec Nad Ohri
51
Stastny JakubCZE15551694H18Tj Klasterec Nad Ohri
52
Straslipka JiriCZE16441692KPSk Bystransti Jezdci Bystrany
53
Smid PavelCZE15761689H18Sk Spartak Usti Nad Labem
54
Vezensky JanCZE16721680KPSk Slovan Jirkov
55
Kubik MiroslavCZE16431657KPChess Most
56
Zikavsky RudolfCZE16181650Tj Ostrov
57
Vyskocil ZdenekCZE16591615KPTj Klasterec Nad Ohri
58
Mascak MilanCZE16141606KPSk Teplice
59
Werner Hong Quan DanCZE15261595H18Sk Spartak Usti Nad Labem
60
Sliva RichardCZE16741594KPSk Spartak Usti Nad Labem
61
Pospichal MichaelCZE16991590H20Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
62
Peroutka SimonCZE16291553H18Tj Sokol Udlice
63
Stastny JiriCZE15571535KPTj Klasterec Nad Ohri
64
Masek DanielCZE16021529H18Sk Decin
65
Vaclavik JanCZE14891529H18Sk Teplice
66
Gorej VojtechCZE01523H18Sk Decin
67
Lieber LukasCZE14701480H18Chess Most
68
Skuthan RadekCZE16581448H18Sk Teplice
69
Kleker JiriCZE01439H18Klub Sachistu Steti
70
Papik JaromirCZE01410KPKlub Sachistu Steti
71
Sip MarekCZE12251399H18Sachy Povrly
72
Godlova KamilaCZE14031398KP-zTj Klasterec Nad Ohri
73
Durdisova MonikaCZE12991394KP-zKlub Sachistu Steti
74
Semova LadaCZE13001358D18Sk Teplice
75
Voves OndrejCZE14331329H20Klub Sachistu Steti
76
Lipa PavelCZE13641311H18Klub Sachistu Steti
77
Jirotova EliskaCZE14541297D18Klub Sachistu Steti
78
Janda KrystofCZE15371290H20Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
79
Lev LukasCZE01274H18Klub Sachistu Steti
80
Mrkvan FrantisekCZE11241258H18Sk Spartak Usti Nad Labem
81
Hampl NikolaCZE11841251H18Sachy Povrly
82
Devera FilipCZE12091249Tj Kobylisy
83
Kolouch PetrCZE01137H18Sachy Povrly
84
Kalyncukova KaterinaCZE14231096D18Tj Klasterec Nad Ohri
85
Marek MarcelCZE01055H18Sachy Povrly
86
Burger JonasCZE01039H18Sk Teplice
87
Gorej JanCZE01000neregistrovany
88
Janda JiriCZE01000H18Sachy Povrly
89
Jirasko MiroslavCZE01000H18Chess Most
90
Poledna JakubCZE01000H18Chess Most