Advertisement

Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Šachový festival Ústí nad Labem 2010 Turnaj žáků

Poslední aktualizace09.05.2010 13:30:19, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoRtgKlub/Místo
1Haman Jakub1987ŠK Kladno
2Suchomel Aleš1945TJ Desko Liberec
3Šlampa Jan1924TJ Sokol Údlice
4Říha Jaroslav1912ŠK Spartak Ústí n.L.
5Macháň Jan1905Panda Rychnov n. K.
6Vlasák Martin1893ŠK Spartak UL
7Toman Ondřej1873TJ Sokol Údlice
8Lhotka Jiří1864Sokol Praha-Kobylisy
9Václavíček Lukáš1839TJ Desko Liberec
10Čáp Adam1810ŠK Kladno
11Kalužný Matyáš1781TJ Sokol Údlice
12Suchomel Tomáš1695TJ Desko Liberec
13Pajerský Michal1657TJ Desko Liberec
14Soukup Václav1575ŠK Spartak Ústí n.L.
15Stránská Kamila1574TJ Glaverbel Czech Teplice
16Hanzlík Daniel1558ŠK Most
17Hofírek Benedikt1556Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
18Horák Aleš1541TJ Sokol Údlice
19Sliva Richard1521ŠK Spartak Ústí n.L.
20Kastl Daniel1495ŠK Most
21Hanzlík Tomáš1482ŠK Most
22Štich Jan1431DDM Most
23Benešová Martina1405DDM Most
24Sliva Michal1404ŠK Spartak Ústí n.L.
25Slovák Kilián1394Sokol Praha-Kobylisy
26Mišičko Ján1368ŠK Kladno
27Hofmann Lukáš1363ŠK Most
28Cetens Edward1333Sokol Praha-Kobylisy
29Valterová Veronika1277ŠK Spartak Ústí n.L.
30Kuchař Tomáš1250DDM Most
31Nguyen Van1250ŠK Praha-Smíchov
32Novák Michal1250DDM Most
33Pařízek Vojtěch1250Sokol Praha-Kobylisy
34Pech David1250Šachy Povrly
35Pham Roman1250DDM Most
36Sýkora Marek1250Jablonec n. N.
37Zahradník Aleš1250Šachy Povrly
38Borl Adam1100DDM Most
39Goč Petr1100ŠK Spartak Ústí n.L.
40Jírek Jiří1100ŠK Spartak Ústí n.L.
41Kalinová Eliška1100ŠK Spartak Ústí n.L.
42Kočí Vít1100DDM Most
43Maršálek Karel1100ŠK Spartak Ústí n.L.
44Mrišová Eliška1100TJ Slavoj Litoměřice
45Pavelka Jan Hubert1100ŠK Spartak Ústí n.L.
46Tvrdík Šimon1100DDM Most
47Weber David1100TJ Sokol Údlice
48Do Hung1000ŠK Spartak Ústí n.L.
49Doskočil Gabriel1000Neregistrovaný
50Duchoň Libor1000TJ Sokol Údlice
51Pelc Matyáš1000
52Šestý Anastáz1000Jablonec n. N.