Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2017/18 - 5.turnaj mená aj zo 4.turnaja

Posledná aktualizácia 24.02.2018 15:45:56, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1
Kapec Kristian73621579SVK14811000CH14prihSk Bls Bardejov
2
Kanak Matyas398349CZE14731440CH11prihBeskydska Sachova Skola Z.S.
3
Zumrik Lukas14948524SVK14400CH14prihTsc - Msk Martin
4
Strapec Lukas14959712SVK12760CH08prihSk Junior Cvc Banska Bystrica
5
Polomsky Tomas14955750SVK12540CH11prihSachy Reinter Kosice
6
Koska Jiri73620874SVK12210CH11prihSk Bls Bardejov
7
Kostelansky Karol14954680SVK11940CH14prihSk Povazske Podhradie
8
Matusik Ondrej23710756CZE11620CH11prihBeskydska sachova skola
9
Jurgos Samuel14950634SVK11191000CH14Osk Liskova
10
WCMSosovickova Martina14948540SVK11110wD11prihSukromna Zs, Nova Dubnica
11
Morongova Vanesa14951312SVK11071083wD14prihSk Bijacovce
12
Goc Matus14955695SVK01102CH11prihLiptovska Sachova Skola
13
Ticha Valerie23714840CZE01100wD08prihBeskydska Sachova Skola Z.S.
14
Benicky Jakub Simon14955920SVK10900CH14prihSk Brezno
15
Durovka Marek14959542SVK10880CH08prihSk Junior Cvc Banska Bystrica
16
Ticha Sofie23709324CZE10861050wD11prihBeskydska Sachova Skola Z.S.
17
Stolar Florian14956993SVK01077CH11prihSk Cvc Lendak
18
Strela Stefan14956489SVK10761000CH14prihSk Cvc Lendak
19
Simalcikova Sara73611670SVK10680wD11prihOsk Renop Liptovska Tepla
20
Kusy Adam73616435SVK10390CH11prihCvc Liptovsky Mikulas
21
Gollner Martin14959569SVK10040CH11prihLiptovska Sachova Skola
22
Balazec AlexSVK01000CH11LSS
23
Balko Marek73618586SVK01000CH11prihZS s MS Liptovska Tepla
24
Budzak DamianSVK01000CH14ZS Brancis. Poprad
25
Celestiak MartinSVK01000CH11TJ Drazkovce
26
Danovsky PatrikSVK01000CH11Tss Martin
27
Duda Daniel14955628SVK01000CH14prihMsk Kdv Kezmarok
28
Duda FilipSVK01000CH08prihSK Junior Banska Bystrica
29
Dudova ViktoriaSVK01000wD11prihSK Junior Banska Bystrica
30
Fidrik PatrikSVK01000CH11prih
31
Haluskova SabinaSVK01000wD11prihJunior B. Bystrica
32
Hos TimotejSVK01000CH11prihZS s MS Liptovska Tepla
33
Hruz MatejSVK01000CH08prihTSC Martin
34
Ivaskova ZuzanaSVK01000D14TJ Drazkovce
35
Jesensky BorisSVK01000CH11TJ Drazkovce
36
Jurkovic DanielSVK01000CH14prihCVC Liptovsky Mikulas
37
Kacmarcikova VanesaSVK01000wD08CVC Havranske B.Bystrica
38
Kalata MartinSVK01000CH08prihSk Kdv Kezmarok
39
Kapitancikova KlaudiaSVK01000wD14prihSlovan Smizany
40
Konopa MiroslavSVK01000CH14prihSk Cvc Lendak
41
Konopova Barbora14956985SVK01000wD11prihSk Cvc Lendak
42
Koscak NikolasSVK01000CH11Sk Cvc Lendak
43
Koterbova DanielaSVK01000wD14prihSlovan Smizany
44
Kovac MarosSVK01000CH08prihZS s MS Liptovska Tepla
45
Kovacik JergusSVK01000CH11LSS
46
Kovacova MariaSVK01000wD11prihZS s MS Liptovska Tepla
47
Kovalovska Karolina14962012SVK01000wD11prihTj Slovan Smizany
48
Krajnakova Martina14960737SVK01000wD11prihTj Slavia Pu Presov
49
Likavec SamuelSVK01000CH11prihZS s MS Liptovska Tepla
50
Lizak MartinSVK01000CH11prihSk Cvc Lendak
51
Marcinek MatusSVK01000CH11prihSk Brezno
52
Matusik Petr23716509CZE01000CH08prihBeskydska sachova skola
53
Mederly PeterSVK01000CH08prihSk Levice
54
Mederlyova Beata14959844SVK01000wD08prihSk Levice
55
Mederlyova Maria14961164SVK01000wD14prihSk Levice
56
Meszaros Casey Ryan14963205SVK01000CH08prihKsn Bratislava
57
Mojcakova Ela14955407SVK01000wD14prihTj Slavia Pu Presov
58
Morong Hugo14963370SVK01000CH08prihSk Bijacovce
59
Mrekaj Jakub14960559SVK01000CH08prihTj Tatran Zakamenne
60
Murin Lukas14960567SVK01000CH08prihTj Tatran Zakamenne
61
Olexova Laura14961270SVK01000wD11prihSo Spisska Teplica
62
Oravec Dominik14960486SVK01000CH11prihMsk Kdv Kezmarok
63
Paverova BarboraSVK01000wD08prihSk Turcianske Teplice
64
Pitak PatrikSVK01000CH08CVC Zilina
65
Plaskur Marek14960575SVK01000CH08prihTj Tatran Zakamenne
66
Pokusa BranislavSVK01000CH08TJ Tatran Zakamenne
67
Sedlacek Hugo14955938SVK01000CH14prihSk Brezno
68
Sefcik Vaclav14961415SVK01000CH08prihSk Bijacovce
69
Selvek David14961113SVK01000CH11prihSk Cvc Lendak
70
Selvek Jan14961105SVK01000CH14prihSk Cvc Lendak
71
Selvek MatusSVK01000CH11prihSk Cvc Lendak
72
Simoncic MatusSVK01000CH08TJ Drazkovce
73
Slosiar Leo14949750SVK01000CH14Skm Liptovsky Hradok
74
Slusnakova EliskaSVK01000wD11prihZS s MS Liptovska Tepla
75
Spak OndrejSVK01000CH11prihSk Cvc Lendak
76
Straka Simon14961296SVK01000CH11prihSo Spisska Teplica
77
Sun MartinSVK01000CH08prihTSM Slovan BA
78
Valko MatusSVK01000CH08prihSk Bijacovce
79
Vlkolinska AdelaSVK01000wD11SKM Liptovsky Hradok
80
Wiesenganger Lukas14962802SVK01000CH14prihTsc - Msk Martin
81
Zvoda MarekSVK01000CH08Tss Martin
82
Zvoda Matej14958295SVK01000CH08Tsc - Msk Martin