33. ROČNÍK BOHUSLAVICE OPEN 2018 11. ROČNÍK GP ČR V RAPID ŠACHU 2017-2018

Poslední aktualizace15.04.2018 13:55:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 47

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, ukázat vlajky , Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgpohlavíTypKlub/Místo
1IMZwardoň VojtěchCZE2473Beskydská šachová škola z.s.
2IMZpěvák PavelCZE2440S60ŠO Kunovice
3IMKriebel TadeášCZE24191. Novoborský ŠK
4IMŠimáček PavelCZE2398ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
5IMVesselovsky SergueiCZE2330S60Beskydská šachová škola z.s.
6FMKrčmář ZdeněkCZE2306TJ Náměšť n/Oslavou
7FMMalík JanCZE2297TJ Ostrava
8FMBřečka IvanCZE2295TJ Ostrava
9FMTymrakiewicz RafalPOL2272Zaglebie Dabrowa Górnicza
10FMVrána FrantišekCZE2260ŠK Staré Město
11FMSobek JaroslavCZE2231S60ŠK Karviná
12Židek VáclavCZE2164ŠK Slavoj Poruba
13Orzechowski JacekPOL2158KSz SILESIA Racibórz
14Cupek MartinCZE2146ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
15FMValenta VítCZE2144ŠK Velké Losiny
16Rakús PavelCZE2131ŠK TJ Dolní Benešov
17Raszka JanuszPOL2125S60Olimpia Goleszów
18Muratidis NikosCZE2114S60Slezan Opava
19FMFiřt StanislavCZE2114ŠK HM Ostrava
20Pavelek KarelCZE2112S60Slezan Opava
21Milat PatrikCZE2110Beskydská šachová škola z.s.
22Potomák VladimírCZE2106S60ŠK Slavoj Poruba
23Šnyta ZdeněkCZE2083ŠKTP Hrabyně
24FMČempel JaroslavCZE2057ŠK Slavoj Poruba
25FMPacl VáclavCZE2053S60TJ Slovan Havířov
26Zdražil TomášCZE2046AŠK DA Olomouc
27Didi JanCZE2027TJ Ostrava
28Jelínek MarekCZE2022TJ Ostrava
29Kudla RichardCZE2016ŠK Slavoj Poruba
30Zimniok LubomírCZE2012ŠK Karviná
31Urbanik LukasSVK1991TJ Slávia CAISSA Čadca
32Byma PavelCZE1984ŠO TJ Velká Polom
33Vágner LadislavCZE1975S60TJ Studénka
34Staněk StanislavCZE1971Jezdci Jundrov
35Cudnik AndrzejPOL1963Cizinci
36Pavera VítCZE1938Orel Opava
37Kocur ValterCZE1930ŠK TJ Dolní Benešov
38Vránová ZdeňkaCZE1930wŠK Staré Město
39Vlachopulos GeorgisCZE1922S60Lokomotiva Krnov
40Weczerek MarekCZE1920ŠK TJ Dolní Benešov
41Nováček PavelCZE1903TJ Mariánské Hory
42Tvrdý PetrCZE1893Sokol Brušperk
43Neumann FilipCZE1884U14SK Slavia Orlová
44Sobek MartinCZE1873ŠK Karviná
45Jureček DanielCZE1869Orel Opava
46Čáp ŠimonCZE1868VOKD Poruba
47Kozelský MarekCZE1863ŠK Šenov
48Bergloviec JanCZE1851ŠK POGO Budišov n/B.
49Kovács ViliamCZE1832S60Orel Opava
50Petkovský PatrikCZE1827Lokomotiva Krnov
51Bartoš MichalCZE1826ŠK TJ Dolní Benešov
52Hapka TomášCZE1824ŠK Rajnochovice
53Zdražil JanCZE1809AŠK DA Olomouc
54Skalka JanCZE1795ŠK Veselí n/M
55Kantor PavelCZE1778ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
56Trojek MiroslavCZE1766S60ŠO TJ Velká Polom
57Herman PavelCZE1760S60Dynamo DP Ostrava
58Bienek PetrCZE1757S60TJ Nový Jičín
59Skalka MichalCZE1751U20ŠK Veselí n/M
60Bělka LubomírCZE1731ŠK TJ Dolní Benešov
61Vavřínek RadomírCZE1729ŠK TJ Dolní Benešov
62Hanák TomášCZE1713Rychvaldský spolek šachový 1945
63Broskevič LumírCZE1707S60ŠK Šenov
64Špála JiříCZE1693S60TJ Ludgeřovice, z.s.
65Petrov NikolajCZE1693S60ŠK Šenov
66Nešpor IvanCZE1681S60ŠK Šenov
67Šerek OndřejCZE1675U20TJ Fulnek
68Řičica LubomírCZE1674KVASACO Vacenovice
69Tkadleček PetrCZE1669TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
70Opluštil JiříCZE1669S60Spartak Bílovec
71Macura JiříCZE1666Neregistrovaný
72Plachý JosefCZE1633S60Slavia Kroměříž
73Weczerek MaxCZE1619S60SK Kravaře
74Melzer PetrCZE1616TJ Slovan Havířov
75Myška DušanCZE1615Bystřice p/H
76Smuda TomaszPOL1612U14UKS Mat Zabrze-Grzybowice
77Schoffer MartinCZE1604S60ŠK Šenov
78Repák JanCZE1601TJ Ostrava
79Gajda RostislavCZE1587VOKD Poruba
80Šmajzrová KateřinaCZE1577wŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
81Sieber BohumilCZE1560S60SK Slavia Orlová
82Třetina ZdeněkCZE1535S60TJ Mariánské Hory
83Strachota JanCZE1529ŠK Píšť z.s.
84Bohdal KarelCZE1524U20Spartak Bílovec
85Karásek JaroslavCZE1521S60ŠK POGO Budišov n/B.
86Gardian AdamPOL1497U14 KSz Czerwionka-Leszczyny
87Glacner KarelCZE1494S60ŠK Bystrc Oilers
88Kympergr VojtěchCZE1479TJ Spartak Přerov
89Cieply KrzysztofCZE1473U14UKS BASZTA
90Buchta LukášCZE1472Beskydská šachová škola z.s.
91Zborovský MartinCZE1471TJ Nový Jičín
92Vojvodík RobertCZE1470Orel Opava
93Kaňák MatyášCZE1465U14Beskydská šachová škola z.s.
94Bagarty MiroslavCZE1446S60Sokol Vítkovice
95Štefaník PetrCZE1446Tatra Kopřivnice
96Peterek ZbyněkCZE1425TJ Ostrava
97Hruška StanislavCZE1421S60ŠK Šenov
98Kubelka JaroslavCZE1417S60TJ Fulnek
99Chlevišťan JaromírCZE1417VOKD Poruba
100Pirhala LadislavCZE1396S60Dynamo DP Ostrava
101Neumann KarelCZE1393TJ Ostrava
102Kopecký MichalCZE1390TJ Hradec n/Moravicí
103Buchta BartolomějCZE1374U14Beskydská šachová škola z.s.
104Sudolský JanCZE1358VOKD Poruba
105Strachota TomášCZE1349U14Beskydská šachová škola z.s.
106Porubčan AntonínCZE1342U14TJ Slovan Havířov
107Kožušník ZbyněkCZE1314ŠK Píšť z.s.
108Mainka AnnaPOL1258wU14UKS Baszta Wodzisław Śląski
109Dudová PavlínaCZE1233wU14Beskydská šachová škola z.s.
110Moravec HynekCZE1166U20TJ Hradec n/Moravicí
111Šumský MiroslavCZE1164U20ŠK Šenov
112Mitrenga SzymonCZE1098ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
113Borovička TomášCZE1802HTJ Odra Ostrava
114Sikora KamilCZE1699VOKD Poruba
115Kučera TomášCZE1646U20ŠK TJ Dolní Benešov
116Kokeš LadislavCZE1555TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
117Kupský PetrCZE1310U20ŠO TJ Velká Polom
118Kusyn OliverCZE1100U14ŠK TJ Dolní Benešov
119Mičová BarboraCZE1082wU14Beskydská šachová škola z.s.
120Bitta OndřejCZE1058U14ŠK TJ Dolní Benešov
121Bělocký DanielCZE1000U14TJ Slovan Havířov
122Mičová MarkétaCZE1000wU20Beskydská šachová škola z.s.
123Niedoba RadekCZE1000U14ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Advertisement