TALENT CUP 2017 - turnaj A

OrganizátorSVČ Klíč F-M, Beskydská šachová škola z. s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeMartin Surma
Hlavní rozhodčíIA Ing. Záruba Petr
Bedenkzeit2x60 min + 30 s na tah
MístoHotel Petr Bezruč, Malenovice (www.hotelpetrbezruc.cz)
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2017/12/15 Datum do 2017/12/17
Ø ELO turnaje1476
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace13.12.2017 16:27:57 / Page cached 14.12.2017 02:51:45 81min., Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeSkupina A, Skupina B, Skupina C
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDEpohlavíKlub/Místo
1
Gnojek PetrCZE2014Beskydská šachová škola z.s.
2
CMStalmach RichardCZE1996Beskydská šachová škola z.s.
3
Miča MarekCZE1943Beskydská šachová škola z.s.
4
Laurincová KristýnaCZE1890wBeskydská šachová škola z.s.
5
Nytra OndřejCZE1877Beskydská šachová škola z.s.
6
Neumann FilipCZE1859SK Slavia Orlová
7
Mavrev DavidCZE1855Beskydská šachová škola z.s.
8
Frank AdamCZE1839Beskydská šachová škola z.s.
9
Nezval FilipCZE1778ŠK Duras BVK
10
Hryn ZofiaPOL1748wPoland
11
Koreňová SimonaSVK1745wLiptovská šachová škola
12
Krejčok TobiášCZE1659Beskydská šachová škola z.s.
13
Pekárek AlešCZE1645SK Slavia Orlová
14
Gaj MagdalenaPOL1633wKSz Gambit Przeworsk
15
Matůš FilipCZE1627TJ Sokol Ústí z.s.
16
Šebesta JanCZE1606SK Slavia Orlová
17
Hladký TadeášCZE1570ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
18
Hryn AleksandraPOL1541wPolsko
19
Jozefczyk SzymonPOL1522Krakowski Klub Szachistów
20
Kijonka OndřejCZE1500SK Slavia Orlová
21
Walek FilipCZE1469Beskydská šachová škola z.s.
22
Janík Marek TobiasSVK1469Liptovská šachová škola
23
Kovář MatějCZE1468TJ Sokol Ústí z.s.
24
Swiech LukaszPOL1468Krakowski Klub Szachistów
25
Anděl VítCZE1463Lokomotiva Krnov
26
Owoc JakubPOL1452Krakowski Klub Szachistów
27
Všetulová ViktorieCZE1445wŠK Staré Město
28
Šlachta JanCZE1442Lokomotiva Krnov
29
Macháček OldřichCZE1438ŠK Libštát
30
Dudová PavlínaCZE1413wBeskydská šachová škola z.s.
31
Pawlak EmiliaPOL1372wKrakowski Klub Szachistów
32
Habinová AliceCZE1367wŠK Kuřim, z.s.
33
Opluštil PavelCZE1367Sokol Postoupky
34
Šebena PatrikCZE1352Beskydská šachová škola z.s.
35
Lanča Petr DavidCZE1350Beskydská šachová škola z.s.
36
Janíková KatkaSVK1281wLiptovská šachová škola
37
Pravda PetrCZE1272Klub šachistů Říčany 1925
38
Grycman OndřejCZE1217TJ Sokol Ústí z.s.
39
Otáhalová NelaCZE1211wZbrojovka Vsetín
40
Dorňák JakubCZE1175TJ Sokol Ústí z.s.
41
Marková KateřinaCZE1170wŠachy Štěpán
42
Novák TomášCZE1112SK Slavia Orlová
43
Tomanec SamuelCZE1035SK Slavia Orlová
44
Jelínek FrantišekCZE1028TJ Spartak Vlašim
45
Krchňáček JakubCZE0ŠO Kunovice
46
Frolík VojtěchCZE0ŠO TJ Velká Polom
47
Lanča Michael FilipCZE0Beskydská šachová škola z.s.
48
Slazyk JakubCZE0nereg.