Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

TALENT CUP 2017 - turnaj A

Posledná aktualizácia 17.12.2017 17:45:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Štartová listina

č. TMenoFEDEloFpohlavieKlub
1
Gnojek PetrCZE2014Beskydská šachová škola z.s.
2
CMStalmach RichardCZE2010Beskydská šachová škola z.s.
3
Miča MarekCZE1943Beskydská šachová škola z.s.
4
Laurincová KristýnaCZE1890wBeskydská šachová škola z.s.
5
Neumann FilipCZE1859SK Slavia Orlová
6
Mavrev DavidCZE1855Beskydská šachová škola z.s.
7
Frank AdamCZE1839Beskydská šachová škola z.s.
8
Nezval FilipCZE1778ŠK Duras BVK
9
Hryn ZofiaPOL1748wPoland
10
Koreňová SimonaSVK1745wLiptovská šachová škola
11
Krejčok TobiášCZE1659Beskydská šachová škola z.s.
12
Gaj MagdalenaPOL1633wKSz Gambit Przeworsk
13
Matůš FilipCZE1627TJ Sokol Ústí z.s.
14
Šebesta JanCZE1606SK Slavia Orlová
15
Hladký TadeášCZE1570ŠK Lokomotiva Brno, z.s.
16
Hryn AleksandraPOL1541wPolsko
17
Jozefczyk SzymonPOL1522Krakowski Klub Szachistów
18
Kijonka OndřejCZE1500SK Slavia Orlová
19
Janík Marek TobiasSVK1469Liptovská šachová škola
20
Kovář MatějCZE1468TJ Sokol Ústí z.s.
21
Anděl VítCZE1463Lokomotiva Krnov
22
Owoc JakubPOL1452Krakowski Klub Szachistów
23
Všetulová ViktorieCZE1445wŠK Staré Město
24
Šlachta JanCZE1442Lokomotiva Krnov
25
Macháček OldřichCZE1438ŠK Libštát
26
Dudová PavlínaCZE1413wBeskydská šachová škola z.s.
27
Armula KarolPOL1406Krakowski Klub Szachistow
28
Pawlak EmiliaPOL1372wKrakowski Klub Szachistów
29
Habinová AliceCZE1367wŠK Kuřim, z.s.
30
Opluštil PavelCZE1367Sokol Postoupky
31
Šebena PatrikCZE1352Beskydská šachová škola z.s.
32
Lanča Petr DavidCZE1350Beskydská šachová škola z.s.
33
Janíková KatkaSVK1281wLiptovská šachová škola
34
Pravda PetrCZE1272Klub šachistů Říčany 1925
35
Grycman OndřejCZE1217TJ Sokol Ústí z.s.
36
Otáhalová NelaCZE1211wZbrojovka Vsetín
37
Dorňák JakubCZE1175TJ Sokol Ústí z.s.
38
Marková KateřinaCZE1170wŠachy Štěpán
39
Novák TomášCZE1112SK Slavia Orlová
40
Tomanec SamuelCZE1035SK Slavia Orlová
41
Jelínek FrantišekCZE1028TJ Spartak Vlašim
42
Marková KarolínaCZE1009wŠachy Štěpán
43
Krchňáček JakubCZE0ŠO Kunovice
44
Frolík VojtěchCZE0ŠO TJ Velká Polom
45
Lanča Michael FilipCZE0Beskydská šachová škola z.s.
46
Slazyk JakubCZE0nereg.